Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

TCHYNE,SVAGROVA

Založila aponchie poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
FATA
FATA - 5.9.2021 8:55

Zkouška

 
Mika Lokova
Mika Lokova - 29.1.2020 10:17

Dobrý den, chystám se nakupovat nový dárek k narozeninám a narazila jsem na https://www.svickymatys.eu/svicky-maty-s-aromatherapy/svicka-maty-s-elegantne-cerna/. Znáte někdo?

 
noatakco
noatakco - 17.3.2014 21:40

noatakco: ještě podotýkám, že to začalo až po čtyřech letech, takže ted mám poslední dva roky zábavu, které bohužel nerozumím a to mám ráda humor když je na místě.

 
noatakco
noatakco - 17.3.2014 21:33

můj přítel má sestru, akorát ta na to deptání mé osoby jde dosti nenápadně a fikaně a používá "humor". je hlučná, všude středem pozornosti a ke všemu se k ní přidal i její starší syn. Chci jet s přítelem do bazénu, už nám hned cpe její dítě mladší i s přítelem. chceme do kina a je to to samé, už s námi začíná jezdit i do obchodu. je u nás dvakrát denně na kávě a dokonce přišla se super nabídkou, jestli můj přítel nechce jet s jejími dětmi a přítelem na dovolenou k moři, kde mi dva spolu jsme ještě nebyli, nemáme na to peníze ani čas, každou chvíli na něho pořvává ze dvora, protože tam má dobytek(slepice,kozy, psi, králíky), a řekne mu nějakou kravinu, kterou mu může klidně jen napsat nebo říct až se uvidí.Přítele "humorně" přede mnou ponižuje a mě před ním ještě víc, i když on to tak nevidí. Její starší syn se k ní připojil a zatím slýchám jak moc topím a že topím i když je teplo a že je to jeho dům, přitom není a já jim ho ani neberu, jsem pro něj nevýrazná a takové ty humorné poznámky, kterým se oni smějí, ale mě uráží a deptají. už jsem to nevydržela a řekla příteli co si myslím a že ze mě padala škaredá slova na jejich adresu a řečeno mi bylo, že si dělají srandu a že já mám hroznou povahu..opravdu mám hroznou povahu? s tchýní a tchánem nemám jediný problém...

 
Kvet.3
Kvet.3 - 22.2.2009 19:24

Formulka: Když jsme se s manželem brali( letos spolu budeme 20 let ), tak jsem své tchýni taky nebyla moc po chuti. Vadilo jí snad kde co. Manželova sestra nám oběma byla stále předhazována, jó má maturitu, najde si doktora, ta se nebude muset vdávat,....
Jelikož manžel stál za mnou, po půl roce bydlení ve společném rodinném domku jsme se odstěhovali o 5 km dál a nastali klidné odpoledne, večery, víkendy.
Manželova sestra se pravda nemusela vdávat, maturitu nakonec taky udělala, doktora si nenašla, našla si městského policistu. Zůstali bydlet s nimi. Vydrželo jim to 8 let, rozvedli se. Její manžel odmítl již dále snášet všechna příkoří a narážky a osočování. Ona sama se odmítla někam stěhovat, byla tam doma.
Tchýně nám nikdy nechtěla hlídat děti pokud byly menší, ale dítě své dcery hlídala prakticky denně. Během let mi bylo neustále předhazováno, že nemáme syna... Na to jsem jí tedy řekla, že dvě děti nám stačí a o dalším neuvažujeme, tak to bude muset vyřešit asi jinak. Nikdy jsem se sní nechtěla hádat, raději jsem se rozloučila a doma si to sama rozebrala.
Jak běžely roky, začala se divit, že holky za ní moc nejezdí a pokud se tam zastaví tak jen tak na rychlovku. ( my se tam s manželem alespoň jednou za 14 dní taky stavili je pozdravit a zeptat se zda je vše v pořádku ).
Teď najednou začíná otáčet, volá mi sama ať se zastavím tu pro kousek sekané, pak že sehnala výborný chléb a vzala mi jej taky. V létě nám přispěla na podlahy, minulý týden dokonce přepsala vkladní knížku na mé dcery a té starší jen tak zaplatila přihlášky a testy na VŠ. Že by se v ní hnulo svědomí za ty roky?
PS: K mojí mámě holky jezdily na prázdniny a hlídání kdykoli to bylo možné už od 7 měsíců jejich života. Milují ji, mohla by bydlet blíž.

Každý si musí asi sám uvědomit, kde ve svém životě udělal chybu, někdy ani náznak či popostrčení nestačí. A stojím za tím, že mladí mají bydlet sami, už z mnoha důvodů.smajlik - 54

 
monja
monja - 8.1.2009 17:50

Tamísek: ? není nemocná - závislost na alkoholu, nebo nějaká duševní nemoc - není možné, že by se tak radikálně změnila zničehonicsmajlik - 26
možná by stálo za to projevit o ni zájem a vzít ji k lékaři - psychologovi nebo psychiatrovi, event. k neurologovi, co když je tam nějaké nádorové bujení na mozku, to taky dokáže změnit povahu člověka k nepoznání smajlik - 61

 
Orfanic
Orfanic - 24.11.2008 12:12

obrázek - Baner180px.gif

 
aponchie
aponchie - 19.5.2008 15:54

jsou to mrchy jedna jak druha myslim tim mou tchyni i svagrusismajlik - 76

 
Tamísek
Tamísek - 9.3.2008 22:11

Ahoj ja mam tchyni,ze zacatku skvela zena,posleze asi po 10 letech-jen des a des.
Vnoucata nezajem,prace nezajem-zatim jen 12let,vlastni rodina-myslim jeji mamu strasne nemocna zena-jedine slovo od ni chudinka-nevidela ji asi 5let-z manzelem-jejim synkem ji do vseho nutime psychickym nasilim-malo kdy se zadari.
Jeji nej -oblibenejsi cinnost koureni,piti alko.napoju.-ale ona se pred nami nikdy nenapila-no je toho hodne na co se v jejim pripade da upozornit v jejich 52 letechsmajlik - 99smajlik - 88smajlik - 53smajlik - 92

 
formulka
formulka - 24.12.2007 11:43

Já jsem tchýni nebyla dost dobrá, protože mám pouze středoškolské vzdělání. Pracovala jsem tenkrát jako dělnice. No po chuti jsem nebyla a nejsem ani teď. Jó to kdybych byla doktorka! To by byla jiná! A nejsmutnější je, že po chuti jí není ani její vlastní syn-můj muž - pouze středoškolák.
Copak? Máš nedostačující vzdělání?
Vykašli se na ně a Tvůj muž by měl držet s Tebou. Jestli ne- vykašli se na něj taky.smajlik - 45

 
mariena
mariena - 18.11.2007 11:24

Proč? Co jsi jim udělala?smajlik - 31

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55281.
Archiv anket.