Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Než se svatební zvony rozezní

Než se svatební zvony rozezní

„Budu tě milovat a ctít, dokud nás smrt nerozdělí.“ Každá dvojice, která se rozhodne zpečetit svůj vztah a uzavřít manželství, se těší na společný život a svatbu považuje za jeden z nejdůležitějších dnů. Většina z nás na ni vzpomíná celý život. Prohlížení svatebních fotek, jež už nesou stopy času, v nás vždy vzbudí trochu nostalgie a malinko posmutnělého návratu do doby, kdy jsme teprve stáli na prahu společného života.

Svůj vstup do manželství si každý představuje jinak, pro všechny je však důležité, aby ten den vše klapalo, jak má... A právě to někdy bývá kámen úrazu. Naplánovat svatbu není jen tak, zvlášť dnes, kdy zápasíme s nedostatkem času. Stále více tedy přibývá párů, které se rozhodnou svatební přípravy svěřit profesionálům.

Dnes vám představíme Olgu Moravcovou, která mezi takové profesionály patří. S přípravami a organizováním svateb má bohaté zkušenosti a dokáže zařídit i nemožné. Kromě klasických svateb připraví také sňatek netradiční, založený na vašich představách a přáních.

Uspořádání svatby je náročná záležitost. Co všechno je vaše agentura schopná svým klientům zajistit?

Naše služby jsou velmi široké. V podstatě zajišťujeme vše, co se svatbou jakkoli souvisí. Počínaje svatebním oznámením, přes naplánování hostiny, výzdoby, šatů pro nevěstu... až po zajištění netradičních míst, kde si pár přeje sňatek uzavřít. Jde nám především olga moravcováo spokojenost našich klientů, protože víme, že svatební den je pro každého velmi významný.

Jak takové plánování svatby probíhá? S jakým časovým předstihem by se na vás měli budoucí novomanželé obrátit?

Zde platí, že čím dříve, tím lépe. K tomu, aby bylo všechno dokonalé, potřebujeme dostatek času, takže snoubenci by neměli příliš otálet. Když se na nás obrátí přibližně 5–6 měsíců před plánovaným sňatkem, můžeme zaručit, že vše bez problémů a dokonale stihneme. Vodítkem pak je časový harmonogram a správné rozvržení svatebních příprav od výběru vhodných lokalit, zamluvení termínů, výběru svatebních šatů a doplňků přes výběr vhodného svatebního menu až po zasedací pořádek u svatební tabule atd.

Je možné objednat si jen některou ze služeb? Například uspořádání hostiny?

Ano, i to je u nás možné. Někdo nepotřebuje zorganizovat svatbu kompletně, ale uvítá pomoc jen v některých záležitostech. Takže můžeme zařídit třeba jen hostinu nebo místo konání svatby. Vždy záleží na dohodě s klientem.

Pro každou nevěstu jsou velmi důležité šaty, které na sobě bude ve svůj velký den mít.

Co se týká šatů, nabízíme skvělou možnost. Některé nevěsty si je rády schovají jako vzpomínku. Navázali jsme proto spolupráci se svatebním salonem White Leaf Boutique, který budoucím nevěstám nabízí luxusní svatební šaty šité exkluzivně pro každou nevěstu za cenu půjčovného.

Organizovala jste už nějakou netradiční svatbu? Jakou?

Ano, měla jsem možnost podílet se na organizování retro svatby, neboli svatby ve stylu 30. let v pravém slova smyslu. Vše muselo být dokonale sladěno v jednotném duchu, od svatebních oznámení přes kostýmy nejen nevěsty a ženicha, ale všech svatebčanů. Vstupenkou na svatbu bylo jediné, a to přijít v dobovém kostýmu. Snoubenci pak na místo konáni přicestovali v dobovém veteránu. Spolupracovali jsme a dodnes spolupracujeme s Klubem veteránů, který nám vychází maximálně vstříc. Nelehkým úkolem bylo najít vhodné prostory, které by odpovídaly dané době, ale nakonec se to retro svatbapodařilo. Se svatebními šaty problém nebyl, neboť v dnešní době je na trhu mnoho půjčoven kostýmů kde výběr je opravdu široký. Retro svatba proběhla naprosto dokonale a sklidila obrovský úspěch. Dodnes nezapomenu, kolik setkání se snoubenci jsme museli absolvovat, abychom dokonale poznali jejich charakter a povahu. To bylo totiž to nejdůležitější!

 

Jestliže se na svůj velký den připravujete, a už teď vám jde hlava kolem z toho, jak všechno zvládnete a stihnete připravit, obraťte se na svatební agenturu Immo et Immo. Rádi a ochotně vám poradí a společně s nimi určitě najdete tu nejschůdnější cestu, jak zajistit, aby váš den D proběhl v klidu a příjemné atmosféře.

www.immo-et-immo.cz

Komerční článek


6.11.2007   Rubrika:   |   Komentářů 4   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Než se svatební zvony rozezní

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
katy82
katy82 - 7.1.2008 6:45

bibusa: mě se právě líbí že se sejdou celé rodiny (lepší než na pohřbu-a kde jinde se takhle ještě všichni sejdou než na svatbě nebo pohřbu) my měli svatbu velkou pčes 100lidí a i když to byla makačka na zařizovaní a někdy jsem si říkala proč se nevememe jen my 2, tak pak jsem byla ráda že jsme se zase všichni sešli a popovídali a slavili-mít velkou rodinu může být i fajn
A intimních věcí jen ve 2 si užijeme až až (no teď už ve 3), ale sejít se takhle celá rodina není jen tak

 
bibusa
bibusa - 7.11.2007 15:30

Lhasa, ten den bol len nas, lebo vzhladom na okolnosti (zijeme daleko bez rodiny a blizkych znamych) sme hostinu neporiadali:) Mali sme velmi intimny obrad a urcite by som to nemenila za 500 hosti...Je velka skoda, ze sa svadba vacsinou berie ako veselica pre ostatnych a financuju to mladomanzelia a ako to byva, este ich aj tak ohovoria...

 
Lhasa
Lhasa - 7.11.2007 12:11

bibusa: Vidíš, a já znám spoustu párů, který se chtěly vzít, ale z toho zařizování, vyřizování, objednávání apod. měly kopřivku smajlik - 42 Chtěly mí ze svatby jen to příjemný, což úplně chápu.

 
bibusa
bibusa - 7.11.2007 2:12

Mozno som staromodna, ale vydavala som sa pred 18timi dnami (19.rijna) a vobec si neviem predstavit, aby som sa o svoju svadbu nepricinila ja. Ved o tom to cele podla mna je, vyberanie, tesenie sa...Vsetko sme doma prediskutovali s manzelom a mali sme to take, ake sme chceli. Opisovat este raz vsetko odznova uplne cudzej osobe, ktora ma vobec nepozna a cakat, ze sa trafi do mojho vkusu a stylu a pochopi ma...Obtelefonovat a vybavit dodavatelov myslim zvladne kazdy sam. Takztiez neviem, ako niekto vybera saty za nevestu...Myslim, ze svadba na kluc je len trik, ako vytriast z ludi penazi.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146643.
Archiv anket.