Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Souboj nevěst. Která bude lepší?

Souboj nevěst. Která bude lepší?

Česká Miss 2010 Jitka Válková i modelka Vlaďka Erbová si již roli nevěsty nanečisto vyzkoušely. Jitka sice tvrdí, že před oltář nepředstoupí dříve než za deset let, ale přesto jí to nedalo a přišla okouknout novinky na svatebním trhu. To Vlaďka Erbová se krátce po porodu syna Marcuse na svou druhou svatbu pilně chystá, jelikož je její přítel Tomáš Řepka čerstvě rozvedený!

 

Nebyl pro ně tudíž vůbec problém přísným okem hodnotit souboje jednotlivých nevěst. Obě dámy po boku herečky Dany Morávkové, lékárnice Jany Doleželové, fotografa Jakuba Ludvíka, zpěváka Norberta Peticzkého, doktora Romana Kufy a dalších, usedly na slavnostním galavečeru do poroty originální soutěže Souboj nevěst.

souboj nevěstJeště před začátkem Jana Doleželová neodolala a musela si jedny šaty vyzkoušet. „Šaty jsou moc krásné a cítím se v nich skvěle, třeba mě brzy v podobných uvidíte,“ smála se Jana. Při pohledu na spoustu krásných nevěst, Vlaďka Erbová také neodolala a na chvíli si ten pocit zkusila také. To Jitku Válkovou s přítelem Mirkem Ciprou lákaly více romantické chvilky, kterých si do sytosti užívali v soukromí přistaveného stylového automobilu.

Do soutěže se přihlásilo celkem 998 nevěst. Na galavečeru odborná porota vybrala deset nejlepších a navíc divokou kartu za redakci časopisu Tvoje svatba. Nevěsty se mezi sebou utkaly ve škrábání brambor na čas, přetahování lanem a přípravě koktejlů. Finalistky se soutěže se nyní utkaní o vaši přízeň na webových stránkách www.soubojnevest.cz. Hlasovat pro jednotlivé finalistky můžete od této chvíle pomocí SMS zpráv. Díky zaslání hlasu můžete nejen splnit sen některé z finalistek a tím
i přispět na nadační konto Rakovina Věc veřejná, ale jeden z hlasujících vyhraje stejně jako vítězka zájezd na exotické Seychely. „Jsem velice šťastná, že se vše podařilo podle našich představ. Teď je vše na hlasujících. Doufám, že první ročník všechny nevěsty zaujal a že v do toho dalšího se jich přihlásí jednou tolik,“ uvedla pořadatelka soutěže Lucie Kopecká.

 


souboj nevěstODMĚNÍME VAŠI PÍLI, DŘINU A ÚSILÍ TÍM NEJKRÁSNĚJŠÍM SVATEBNÍM DNEM

 

  Společnost Rofin s. r. o. pořádá 1. ročník originální soutěže Souboj nevěst. Soutěž je určena všem nevěstám, které chtějí svého nastávajícího zcela neskutečně okouzlit, a tak neváhají na sobě zapracovat, aby byly ve svůj svatební den ještě krásnější. Přihlásit se mohou všechny nevěsty, které jsou předplatitelky časopisu Tvoje svatba a vdávají se mezi 1. červnem 2012 a 1. červnem 2013. Registrační formulář do soutěže a objednávku předplatného časopisu Tvoje svatba http://www.tvoje-svatba.cz/souteze/prihlaska.aspx. Přihlásit se do soutěže můžete do 30. dubna 2012. Na stránkách – www.soubojnevest.cz – budou umístěny fotografie a medailonky všech 10 vybraných nevěst. Od 19. května 2012 bude spuštěno hlasování o NEJ nevěstu pomocí SMS zpráv. Třem nevěstám, které v období od 19. 5. do 31. 5. 2012 obdrží nejvíce soutěžních SMS zpráv odeslaných s jejím klíčovým slovem, zdarma umožníme na sobě zapracovat na těle i duchu, a to v různých fitcentrech, salonech a studiích. Každá žena je jiná, a proto pro každou z nich vytvoříme program šitý na míru.


  Redakce


  22.5.2012   Rubrika: Svatba   |   Komentářů 7   |   Vytisknout

  Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

   

  Diskuse ke článku - Souboj nevěst. Která bude lepší?

  Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
  Lucinka258
  Lucinka258 - 5.5.2019 18:27

  Každá nevěsta je krásná. Já na svoji svatbu ráda vzpomínám. Měla jsem nádherné svatební šaty a kytici. Celá svatba byla jak z pohádky. Byla mi doporučena půjčovna svatebních šatů https://www.pujcovna-renata.cz/ , odkud jsem si šaty půjčila. Nechtěla jsem si je kupovat, to mi přišlo kvůli jednomu dni zbytečné.

   
  marta79
  marta79 - 10.4.2015 12:13

  Sortiment na řádnou svatební party

  http://www.party-sortiment.cz/party-sortiment/eshop/16-1-Svatba

  smajlik - 30smajlik - 30smajlik - 31

   
  Viv :o)
  Viv :o) - 22.5.2012 15:14

  Verera: presne smajlik - 68
  Chapu, ze svatebni den je dulezity, ale nic se nema prehanet. Jeset dulezitejsi je to co bude po svatbe smajlik - 68

   
  Verera
  Verera - 22.5.2012 14:57

  Předplatitelky časopisu tvoje svatba? smajlik - 6

  Myslela jsem , že svatba je spíš jednorázová záležitost. Předplácet si časopis se svatebními radami, to by spíš svědčilo o tom, že si to někdo hodlá užívat pravidelně smajlik - 15

   
  Světlonoska
  Světlonoska - 22.5.2012 8:54

  smajlik - 76Jinak mám jné starosti,ale at si dělají,co chtějísmajlik - 68

   
  jelítko
  jelítko - 22.5.2012 8:53

  No nevim, tohle mi fakt příde už moc slepičí.

   
  Světlonoska
  Světlonoska - 22.5.2012 8:53

  smajlik - 76Hlavně aby neměly pod šaty těhotenská břicha na odiv,to uplně nesnášímsmajlik - 80smajlik - 58smajlik - 26

   

  Sponzori

  Prohledej


  Výherci v soutěžích

  Soutěže na Soutez.cz

   Anketa

   Covid

   Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

   Celkem hlasovalo 76945.
   Archiv anket.