Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Skvělý tip na svatební hostinu: uspořádejte ji ve stanu!

Skvělý tip na svatební hostinu: uspořádejte ji ve stanu!

Po skončení svatebního obřadu nemusíte za každou cenu svoje příbuzné a přátele tahat do restaurace. Existují totiž i jiné a mnohem zajímavější možnosti. Napadl vás třeba svatební stan? Postaví vám ho na jakékoliv zahradě nebo rovinatějším pozemku, může mít takřka neomezenou kapacitu a možnosti vybavení – ty vám jednoduše vyrazí dech. A to nepřeháníme.

 

Vaši svatbu už nic nepřekazí

Svatební párty stany vám dávají nekonečnou svobodu při rozhodování o místě i času svatební hostiny. Akci můžete uspořádat na zahradě před svým domem nebo třeba na paloučku u lesa, kde jste se svým milým trávili dlouhé romantické večery. Vlastně vám stačí jenom najít větší rovinatou plochu a zavolat si profesionální firmu, která vám stan na určeném místě za pár hodin postaví.

Trápit se nemusíte ani s počasím. Kdyby náhodou zapršelo nebo se zvedl silný vítr, všechny hosty jednoduše naženete do stanu. Pevná duralová konstrukce a nepromokavý plášť z vysoce odolné PVC fólie vás spolehlivě ochrání před jakýmkoliv počasím.

 

Vybavení vás ohromísvatba

Svatební stan se skládá z tzv. stavebnicové konstrukce, což v praxi znamená, že může být takřka neomezeně dlouhý. Stačí spočítat počet hostů na vaší hostině a objednat stan o příslušném počtu metrů čtverečních. Kalkulujete vždy minimálně s jedním metrem čtverečním na osobu (dle typu nábytku), něco pak přidejte pro stoly s občerstvením, vybavení, taneční parket a živou kapelu.

Samotný stan můžete vybavit dle svých představ tak, že ve výsledku bude vypadat mnohem lépe, než kdejaká restaurace nebo hotel. Na zem si nechte položit pevnou podlahu s hřejivým kobercem v barvě dle celkového ladění interiéru, po stěnách rozestavte rautové stoly, věšáky pro oblečení a další nábytek, v přední části stanu vyhraďte prostor pro vyvýšené pódium a nezapomeňte ani na světla nebo topení – to kdyby se vaše akce protáhla až dlouho do noci.

 

Nemusíte vůbec nic zařizovat

Některé společnosti k pronájmu svatebních stanů nabízejí také doprovodné služby v podobě květinové výzdoby, svatebních dekorací nebo zajištění občerstvení. Je jenom na vás, zda těchto služeb využijete, nebo si je raději zařídíte samy. S pronájmem stanu ale určitě neotálejte – bývá o ně velký zájem.

Komerční článek


28.7.2014   Rubrika: Svatba   |   Komentářů 9   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Skvělý tip na svatební hostinu: uspořádejte ji ve stanu!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Terka jun
Terka jun - 19.9.2020 0:07

Podívejte se na ceny přímo na jejich stránkách https://www.flyevent.cz/sapito/ , když budete mít zájem, tak se dá rychle domluvit i přes telefon

 
Janeckova4
Janeckova4 - 14.9.2020 12:14

Kolik jste za pronájem zaplatila? a kdo to zařizoval? kdo to postavil?

 
Terka jun
Terka jun - 7.9.2020 11:27

Také jsem měla svatbu venku a pronajímal se stan o velikosti 288 metrů čtverečních. Bylo to opravdu parádní, protože nám ten den párkrát zapršelo, takže jsem byla ráda, že jsem to měla vypůjčené.

 
Janeckova4
Janeckova4 - 4.9.2020 9:40

Chtěla bych svatební hostinu nejlépe na zahradě. Nevíte jak velký stan se dá půjčit pro venkovní použití?

 
marta79
marta79 - 21.11.2014 13:02

Uau, dobrý tip, ale nevím nevím v létě..smajlik - 93
Jinak jikněte na svatební výprodej, co tam zrovna mají:

http://www.esvatba.eu/vyprodej

 
Světlonoska
Světlonoska - 7.8.2014 17:34

YXH-Jasně,bylo by to stylové,nabo na kanonusmajlik - 16smajlik - 5smajlik - 14smajlik - 47smajlik - 34smajlik - 31smajlik - 68

 
YXH
YXH - 7.8.2014 0:53

Světlonoska: Bezva, melo by to trochu smrnc, nevesta by mohla prijet tankem smajlik - 68

 
Světlonoska
Světlonoska - 6.8.2014 21:07

smajlik - 68My máme jen vojenskýsmajlik - 16mohli jsme k němu mít i polní kuchynsmajlik - 16smajlik - 16smajlik - 16to by se také šiklosmajlik - 52smajlik - 34smajlik - 50

 
YXH
YXH - 6.8.2014 2:20

A kolik to toji?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76945.
    Archiv anket.