Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Naučíme vás, jak být krásná

Naučíme vás, jak být krásná

Nevíte si rady s líčením? Tápete v nabídce, kterou na Vás chrlí trh? A co oblečení? Čeká Vás nástup do zaměstnání, důležitý pohovor, pracovní schůzka nebo romantický večer a vy byste chtěla být dokonalá? Chápeme Vás. Vždyť dobrý pocit ze sebe samé jde ruku v ruce s úspěchem.

Nabízíme Vám své zkušenosti v oblasti líčení, módy a typologie nejen pleti. Semináře péče o pleť pomohly již mnoha ženám, ale i mužům, najít svůj styl, najít sebe samé.

Naše služby nabízíme nejen v našem salonu na Praze 5, ale také dle zájmu ve Vašem domácím prostředí. Máme pochopení pro maminky na mateřské dovolené, které jen těžko shánějí hlídání svých dětí, ale i pro zákaznice a zákazníky časově zaneprázdněné, nebo v pracovní neschopnosti. Vždyť i maminka pobíhající celý den po hřišti v teplákách, chce být pro svého muže krásná. I muž manuálně pracující, chce být pro ženu přitažlivý. Vycházíme všem maximálně vstříc.

Jsme schopny zajistit seminář pro jednu zákaznici, ale i pro skupinku. Chcete-li si udělat hezký den spolu s kamarádkami, není to pro nás problém.

 

Jak takový seminář probíhá?

Po dohodě termínu přijdete Vy do salonu nebo my k Vám domů, případně na domluvené místo (mateřské centrum, salonek v kavárně, zasedací místnost atd.). Společně si probereme zda jste na některé přípravky kosmetikaalergická, které Vám nesedí s kterými máte špatné nebo dobré zkušenosti.

Na své pleti si vyzkoušíte kosmetiku, kterou vám dle vašeho typu vaší doporučím. Provedu líčení (denní, večerní, extravagantní…. dle dohody). Vytvořím Vám barevnou typologii podle Vašeho typu. Ta Vám velice pomůže při výběru nejen vhodné kosmetiky, ale i oblečení a doplňků.

V konečné fázi se zaměříme na módu. Oblečení, obuv, doplňky. Správný výběr dokáže i z šedé myšky udělat zdravím a sebevědomím zářící ženu.

Provádíme líčení pro všechny příležitosti. Svatby, plesy, veřejné vystoupení, denní i večerní. Prvotní ukázky líčení pro mladistvé. Líčení pro seniory. Pracujeme jen s kvalitní a prověřenou kosmetikou a samozřejmostí je i správná hygiena.

Za použitou kosmetiku neplatíte nic, můžete si ji však v případě vaší spokojenosti zakoupit.

Seminář je bezplatný, účtuje se pouze za líčení dle ceníku.

 

Všechny Vaše otázky rádi zodpovíme telefonicky nebo e-mailem.

 

Kontakt:

Martina Mikšíková -  774 911 548

Alena Ryšavá - 776 446 500

Místo:

Praha a Středočeský kraj

Tel: 774 911 548

Mail: martinamiksikova@seznam.cz

Praha


4.3.2009   Rubrika: kosmetické salóny   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Naučíme vás, jak být krásná

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
dddd
dddd - 14.10.2009 19:19

smajlik - 83smajlik - 87smajlik - 90smajlik - 44smajlik - 43

 
Jarmil
Jarmil - 26.6.2009 20:33

trpajzlik: Taky bych si dala říci sice se líčím ale člověk se učí stále stálo by to zato budu muset někoho sehnat abych nešla sama smajlik - 47smajlik - 45

 
trpajzlik
trpajzlik - 2.4.2009 22:48

bezva nápadsmajlik - 5

 
sharon
sharon - 12.3.2009 10:36

škoda, pro mě je to móóc dalekosmajlik - 39

 
kominice
kominice - 11.3.2009 13:25

Tohle je přesně to co potřebuju. Domluvím se s holkama a uděláme nájezd do salonu. Jen co si domluvíme datum tak se objednáme.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 61072.
    Archiv anket.