Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Potřebujete poradit? Obraťte se na poradnu pro ženy!

Potřebujete poradit? Obraťte se na poradnu pro ženy!

Ráno připravit snídani, vypravit děti do školky a do školy, rychle do práce řešit nejrůznější úkoly i rozmary šéfů, odpoledne s dětmi do kroužků, nakoupit, doma připravit večeři, uklidit a tak pořád dokola. Takto nějak podobně vypadá běžný den spousty žen. Jiné směřují svou pozornost k péči o domácnost a manžela, další se věnují naplno kariéře. Společné mají to, že dnešní ženy řeší denně desítky drobných, důležitějších i velkých úkolů. Ne vždy jde všechno podle plánu a někdy si prostě nevíme rady. Na stránkách poradna.zena.centrum.cz se můžete obrátit na odborníky z různých oblastí medicíny, můžete dotázat na svůj problém třeba praktického lékaře, gynekologa, psychologa, pediatra a další specialisty.

Partnerské problémy

Ve složité rychlé době jsou složité i mezilidské vztahy. Problémy se nevyhýbají bohužel ani těm nejintimnějším. Příliš mnoho možností a příležitostí, únava, zvědavost vytvářejí komplikované situace, které se velmi těžce napravují a odpouštějí. Psycholožka Lucie Kolaříková Bouzková doporučuje intenzivnější práci na sobě a zjistit, jak moc je vztah pro ženu prospěšný a co je potřeba v sobě změnit, aby se cítila ve své situaci dobře.

Zdravý životní styl

Do kolika hodin od probuzení bychom se měli nasnídat? Může mít celotýdenní konzumace masa nějaký škodlivý účinek? Jak docílit, aby prsa při hubnutí neměnila velikost? To jsou otázky, na které odpovídá MUDr. Martin Matoulek, Ph. D.

O přípravcích na hubnutí píše např. toto: „Na trhu jsou jak léky na předpis, léky volně prodejné, tak i zdravotnický prostředek. Volně prodejné potravinové doplňky v drtivé většině nemají žádná data o účinnosti.“

Starostmi s dětmi

Nejvíc ženy trápí, když nejsou v pořádku jejich děti. V dětském věku si většina dětí projde typickými nemocemi a jejich rodiče přemýšlejí, jak je ochránit. Očkovat, neočkovat? Jak posilovat imunitu přirozeně? Kdy se obrátit na specialistu? Vyděšeným maminkám poradí zkušená pediatrička MUDr. Zdeňka Járová.

Pokud máte nějaký problém, nechte se nasměrovat odborníky z ženské poradny tím správným směrem.

Celá ČR


26.11.2013   Rubrika: Péče o zdraví   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Potřebujete poradit? Obraťte se na poradnu pro ženy!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463966.
Archiv anket.