Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Zlatnictví Jana a Karel Kaletovi

Zlatnictví Jana a Karel Kaletovi

Jsme malá česká firma která z 80% vytváří své vlastní výrobky, dle svých vlastních návrhů. Jedná se většinou o originální zboží, které vyrábíme pouze v několika kusech. V naprosté většině se jedná o klasickou ruční výrobu. Tento způsob ve vhodném spojení s moderní technologií přináší mnoho možností, které obohacují trochu fádní strojovou výrobu, kterou jsou naše obchody přesyceny.

· Pracujeme se zlatem o ryzosti 585/1000 a stříbrem 925/1000. Dle přání zhotovíme šperk i ve vyšších ryzostech.
Zajišťujeme konečné povrchové úpravy jako je zlacení, stříbření i rhodiování výrobků. Zabýváme se též fasováním - zasazováním kamenů, provádíme rytecké práce. Zajistíme i výbrus kamenů do různých tvarů a velikostí.

· Dále provádíme opravy zlatých i stříbrných šperků a zabýváme se též prodejem hodin a hodinek včetně hodinářského servisu.

· Na přání zákazníka vyrobíme zboží na objednávku (zlaté i stříbrné) dle jeho požadavku. Někteří zákazníci mají obavy z vyšších cen u výroby na zakázku ...
... u nás jsou ceny zakázkové výroby stejné jako u zboží na naší prodejně...
Zákazník má možnost dodání svého zlata na objednané zboží. V tomto případě se cena snižuje o tuto hodnotu. Konečnou sumu potom tvoří cena za zhotovení, případně za kameny, jsou-li ve výrobku použity. Dochází tak ke značným úsporám ze strany zákazníka, který si "kupuje" ve vyrobeném šperku pouze naší práci. Tento způsob "výměny" je možný i v případě zakoupení již hotového výrobku na naší prodejně.

· Nakupujte přímo u výrobce - to se odráží především v cenách, které máme příznivé. Naše ceny se pohybujíkaletovi dle náročnosti u ručně zhotovených šperků od 200-300 korun/gram/práce.

· Samozřejmostí je u nás možnost výměny zakoupeného zboží a to i bez udání důvodu. Chápeme možnost koupě zboží, které se darovanému moc nelíbí. Již při prodeji je každý náš zákazník ubezpečen o možnosti výměny. Přijďte si to vyzkoušet.

· Termíny oprav jsou do týdne. U zakázkové výroby máme termíny 14-21dní. V mimořádných případech, po vzájemné dohodě lze tuto dobu zkrátit.

· Do budoucna se kromě výroby a prodeje v našem obchodě chceme zaměřit i na prodej našich výrobků prostřednictvím internetu. Bude k tomu sloužit na našich stránkách oddíl KATALOG, kde chceme postupně vybudovat seznam našich výrobků s aktuálními cenami. Každý zákazník bude mít možnost výběru šperku podle katalogového čísla. Bude mít možnost volby barevné kombinace zlata, barvy nebo druhu kamenu a jiných úprav. Každý šperk bude zhotoven "na míru" a následně zaslán budoucímu majiteli. Věříme, že se tak rozšíří okruh našich zákazníků, kteří k nám z časových či jiných důvodů nemohou přijít.

· Cílem našeho snažení je vybudování stálé klientely, výsledkem je spokojený zákazník, který se k nám bude stále vracet.

 

www.kaletovi.cz

 

Adresa:

JK ZLATNICTVÍ - Krejnická 2021, Praha 4 - Roztyly,
obchodní centrum Chrpa 

Otevírací doba: po – pá – 10 – 18 hodin

 

Kontakt

kaletovi@volny.cz

Telefon: 272 928 658

 

Celá ČR


15.1.2009   Rubrika: zlato a stříbro   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Kaleta1 Kaleta2 Kaleta3 Kaleta4  

Diskuse ke článku - Zlatnictví Jana a Karel Kaletovi

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
sharon
sharon - 15.7.2009 11:34

škoda, že se mi vaše stránky špatně zobrazují......nemůžu kliknout na "katalog".....smajlik - 81

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 374692.
    Archiv anket.