Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Malířské a lakýrnické práce, tapetování…

Malířské a lakýrnické práce, tapetování…

Doby, kdy si lidé řešili úpravy a zvelebování svých bytů vlastnoručně, jsou již dávno pryč. Většina z nás si na různé odborné práce pozve profesionály, kteří  se o vše spolehlivě a pečlivě postarají.

 

Firma Ekomal -  Petr Janů

Za dobu působení naší firmy na trhu jsme se zařadili mezi spolehlivé realizátory malířských a natěračských prací a montáží sádrokartonu.

Za 10 let existence se můžeme pochlubit širokým portfoliem klientů – od občanů, přes střední firmy až po velké firmy a instituce.

Vybrala si nás např. Televize Prima pro pořad Jak se staví sen, dále hotely Corinthia Towers či Marriott. Ze státních institucí jsme pracovali např. pro Českou zemědělskou univerzitu v Praze - Suchdole.

Malování bytových i nebytových prostorplanet bowling

Vymalujeme Vám téměř cokoli. To není žert! Nemáme problém ani s vymalováním prostor atypických tvarů a rozměrů. Za dobu naší působnosti jsme se již s různými atypy setkali a vždy jsme si s nimi poradili. U těchto typů zakázek je seznámení se s prostorem před samotnou realizací nutností. Nejen kvůli správnému odhadu potřebného materiálu, ale i zvolení správného postupu a reálného načasování.

Tapetování

Chcete si vytapetovat byt a netroufáte si na to sami? Máte strach, že byste mohli být úspěšní podobně jako Pat a Mat z animovaného seriálu A je to!?

Rádi Vám s tím pomůžeme. Tapetujeme jak celé plochy stěn, tak i části zdí. Chcete navíc nějaké ozdobné prvky? Ani to pro nás není problém.

sádrokarton, jak se staví senSádrokarton

Umožňuje rychle, levně a kvalitně změnit prostor Vašeho bytu či kanceláře. Jeho předností je lehkost, takže lze použít i tam, kde těžké cihly nebo beton nelze použít.

Sádrokartonové desky jsou porézní a umožňují tak regulovat vlhkost vzduchu v uzavřených prostorách. Jejich dokonale hladký a rovný povrch lze navíc jak jednoduše malovat, tak obkládat nebo tapetovat.

  

 Nabízíme i další služby jako například:

Broušení

Stěhování nábytku

Nátěry podlah

Moření dřeva

A další…

 

www.malovani-janu.cz   

 

Naši řemeslníci jsou profesionálové, pracují rychle, pečlivě a s maximální čistotou.


Kontakt

Petr Janů

Tel: 602 209 540

E-mail: petr.janu.77@seznam.cz

Celá ČR


23.4.2009   Rubrika: řemeslné služby   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Jak se staví sen Jak se staví sen Jak se staví sen Jak se staví sen Jak se staví sen Jak se staví sen Restaurace Kamenice u Prahy Restaurace Kamenice u Prahy  

Diskuse ke článku - Malířské a lakýrnické práce, tapetování…

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Elen
Elen - 6.5.2009 18:27

To se zvířátky s mi líbí moc!

 
trpajzlik
trpajzlik - 23.4.2009 19:45

Doudice: s úklidem to beru hned, moc se mi to líbísmajlik - 60smajlik - 60

 
Doudice
Doudice - 23.4.2009 19:22

tak já jsem koukala i na ceníksmajlik - 72smajlik - 47a než přemlouvat manžela , aby se do toho pustil, tak je fakt asi lepší si pozvat firmusmajlik - 47smajlik - 47
a myslíte, že je v ceně i úklidsmajlik - 68smajlik - 68smajlik - 68

 
ama
ama - 23.4.2009 18:06

ty zvířátka na stěnách vypadají úžasně. smajlik - 60

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463966.
Archiv anket.