Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Ženy mohou mít svou vlastní dovolenou.

Kam na dovolenou? Vyberte si.

Naše cestovní kancelář se specializuje na dovolenou a pobyty pro ženy. Veškeré informace a fotografie je možné si prohlédnout na www.frcime.cz. K dispozici máme také obchod pro turisty, kde si můžete vybrat ze široké nabídky zboží určeného pro turistiku a cestování. Vše na www.proturisty.cz.

Co Vám tedy můžeme nabídnout?

Pobyty s aerobikem u moře

Organizujeme týdenní pobyty spojené s aerobikem u moře v Itálii, v Chorvatsku a v Řecku. Pobyty jsou vhodné nejen pro ženy vyhledávající pohyb a hudbu, ale i pro jejich děti nebo partnery. Cvičení není povinné a může tak být pouze příjemným doplněním klasicky strávené dovolené u moře.
Spolupracujeme s profesionálními instruktory aerobiku z Ostravy a Prahy. Lekce jsou na velmi vysoké úrovni a můžete se setkat s klasickým aerobikem, bodystylingem, pomalými formami cvičení, kickboxem a dalšími druhy cvičení jako je jóga, body balance, powerstrech a také s pohybovou aktivitou nordic walking.
Cvičíme na plochách určených ke sportování, zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Máme k dispozici kvalitní aparaturu, cvičitelé využívají mikroporty, event. různé cvičební pomůcky.

 

Itálie – Alba Adriatica

V Itálii máme zajištěno ubytování v krásném letovisku Alba Adriatica – přímo uprostřed palmové riviéry. Bydlíme v krásných a prostorných apartmánech přímo u sportovního centra (cvičení, fotbal, tenis, posilovna, basketbal) jen necelých 100 m od písečné pláže. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskými kouty, klienti si tedy sami připravují stravu, jaká jim vyhovuje. Stravování je také možné zařídit si v přilehlých restauracích. Na promenádě plné palem je možné strávit večerní procházky, ochutnat výtečnou zmrzlinu, pizzu, pobavit se na diskotéce. Je zde také promenádní chodník vedoucí několik kilometrů podél pláže. Klienti jej využívají nejen k večerním procházkám, aleckfrcime1 také k bruslení či běhání.


Na plážích je k dispozici tzv. plážový servis – tj. slunečníky, lehátka, židličky, sprchy, wc i občerstvení. Je zde také zcela volná pláž pro klienty, kteří dávají přednost vlastnímu zázemí.

 

Na zájezdy do Alba Adriaticy můžeme nabídnout dopravu zahraničními klimatizovanými autobusy s odjezdem z celé České republiky. Vlastní doprava je také možná.

Termíny:
26. 6. – 5. 7. 2009 s Janou Česlíkovou. Více informací zde.

3.7. – 12. 7. 2009 s Alenou Klimkovou a Luckou Kubáčovou. Více informací zde.

 

Chorvatsko – Trogir

V Chorvatsku máme ubytování u nedalekého města Trogir. Jedná se o známé chorvatské letovisko, zapsané na seznam chráněných památek UNESCO díky svému neobyčejně malebnému a historickému centru. Z našich apartmánů Belvedere je možné se do centra města dostat během 10 minut lodním taxíkem. Klientky se tak mohou každý večer procházet s kornoutem pravé chorvatské zmrzliny v ruce po nábřeží večerně osvětleného Trogiru. Ubytováni jsme v klidné části. Všude okolo nás se rozprostírají vonící piniové háje. Apartmány jsou seřazeny terasovitě nad sebou. Téměř každý apartmán má výhled alespoň na část moře. Cvičení je také nedaleko, stejně jako diskotéky a zábava v komplexu Medena.
Apartmány jsou také vybaveny kuchyňskými kouty. Stravu si lze objednat v libovolné restauraci v okolí komplexu Belvedere.

Na zájezdy do Trogiru můžeme nabídnout dopravu zahraničními klimatizovanými autobusy s odjezdem z celé České republiky, nebo je možné využít nízkonákladové společnosti SkyEurope a do Splitu se dopravit letecky. Ze Splitu zajišťujeme autobusový svoz na ubytování. Vlastní doprava je také možná.

Termíny:

13. – 20. 6. 2009 s Lukášem Kolkem. Více informací zde.

12. – 21. 6. 2009 Nordic Walking s Miroslavem Mirou. Více informací zde.
19. – 28. 6. 2009 s Dášou Zavadilovou a Lenkou Kudělovou. Více informací zde.

 

Na skok k moři!

Je nám jasné, že ne všechny ženy mají možnost vyrazit k moři na pobyt s aerobikem. Právě pro Ty z Vás jsme připravili skvělou příležitost, jak se podívat k moři, opálit se, zajít do chorvatské restaurace na rybí specialitu, přitom za velmi rozumnou cenu. Jedná se o náš produkt Na skok k moři.

V pátek večer vyráží náš mikrobus z České republiky (Morava). V sobotu ráno jste na pobřeží moře (Umag) a máte celý den na opalování a dovádění. Ve večerních hodinách odjíždíme zpět do republiky. Neděle je opět k dispozici na odpočinek. Cesta mikrobusem ubíhá rychle a tento typ zájezdu upřednostňují např. matky s menšími dětmi nebo mladé páry či studenti.

Odjíždí se každý pátek, neděli a středu. Cena je 1100 Kč.
Pro větší skupiny jsme schopni zajistit i odjezd z Čech.

Více informací zde

 

Další produkty naší cestovní kanceláře

Pro Ty z Vás, kteří máte raději zimu než léto, máme dobrou zprávu! Pořádáme také lyžařské zájezdy do Alp. Naší ckfrcime2specialitou jsou francouzské, italské a rakouské Alpy. Jezdíme opět kolektivně. Je větší legrace a o nové přátele není nouze. Aktuální nabídku zimních zájezdů najdete na našich stránkách od podzimu.

Pokud Vás nechává aerobik chladnými a máte raději leteckou dovolenou v Egyptě, Řecku, Tunisku nebo kdekoliv jinde, stačí nám zavolat nebo napsat e-mail. Rádi Vám zprostředkujeme jakýkoliv last-moment z nabídky všech touroperátorů v České republice. Vyhledáme Vám na míru Vaši dovolenou a nabídku včetně cenové kalkulace zašleme na Váš e-mail. Hodně napoví také www.dovolena-zajezdy-last-minute.cz

 

Obchod a půjčovna pro turisty

Pro každého cestovatele, ať už jedete k moři, nebo pod stan do hor, máme plno skvělých věcí. Každá Vám usnadní Váš pobyt na dovolené. Příkladem by mohla být barevná houpací síť z padákoviny, značkové stany, spacáky, batohy nebo horolezecké vybavení, velmi žádaná jsou také nosítka pro děti nebo vozíky za kolo, které Vám umožní aktivně strávit Vaši dovolenou, i když máte zrovna malé dítě. Řadu z těchto věcí také půjčujeme za velmi příznivé poplatky!

 

www.proturisty.cz
KONTAKTY:

www.frcime.cz, www.proturisty.cz

FRČÍME s.r.o., provozovna Riegrovo nám. 151, Kroměříž
Telefon: 573 33 17 18, 776 372463 = 776 frcime

e-mail: frcime@frcime.cz nebo info@obchodproturisty.cz

 

Celá ČR


23.4.2009   Rubrika: cestovní kanceláře   |   Komentářů 3   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

ckfrcime1 ckfrcime2 ckfrcime3 ckfrcime4 ckfrcime5 ckfrcime6 ckfrcime7 ckfrcime8 ckfrcime9 ckfrcime10 ckfrcime11 ckfrcime12 ckfrcime13 ckfrcime14 ckfrcime15 ckfrcime16 ckfrcime18 ckfrcime19 ckfrcime20  

Diskuse ke článku - Ženy mohou mít svou vlastní dovolenou.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
trpajzlik
trpajzlik - 19.5.2009 17:01

smajlik - 47 ach jo, to je tak lákavé, budí to ve mně krásné vzpomínky na moře, tak popřemýšlímsmajlik - 64

 
talenka
talenka - 24.4.2009 22:23

V Trogiru jsme byli,to je fakt krásné městečko smajlik - 60smajlik - 47 ještě tam chcííííí smajlik - 85smajlik - 16

 
terenniberuska
terenniberuska - 23.4.2009 23:53

smajlik - 47nabídka velice lákavá ,,ještě vůbec nevím kam se vyberu na dovču smajlik - 31

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 464674.
Archiv anket.