Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Dovolená v každém ročním období

Dovolená v každém ročním období

Šťastné ženy dokáží udržet svůj život v harmonii a rovnováze. Rodina, práce, zábava a odpočinek, všechno má svůj čas. Čím větší a intenzívnější je pracovní nasazení, tím důležitější je relaxace, kterou poskytne prodloužený víkend nebo klasická dovolená. Ideální je, když je možné prostřídat rodinnou dovolenouromantickým pobytem a někdy s dámskou jízdou. Pak už stačí vybírat z tisíců destinací bližších i vzdálených – pobyt na horách, v lázních, u moře, sportovní, poznávací, každý podle svého založení.

Vybíráme na dovolena.centrum.cz

Pokud víme, co asi od dovolené očekáváme ( jak může být dlouhá, za kolik peněz, v jaké lokalitě, jakou dopravu chceme využít, co by měl nabízet program apod. ), můžeme zadat tyto údaje do formuláře na stránkách dovolena.centrum.cz. Zde je soustředěna pestrá nabídka zájezdů českých i německých cestovních kanceláří. Partnerem je firma Student Agency, která zajišťuje zdarma dopravu na letiště v Praze, Mnichově a Vídni nebo možnost bezplatného parkování na letištích.

Dovolená na míru

Vybírat lze i podle sezóny, např. oblíbené adventní víkendy v evropských metropolích, lázeňské pobyty v maďarských, slovenských či slovinských termálech. Lyžařské zájezdy do Alp v rakouských, italských nebo francouzských letoviscích lákají zdatné sportovce. Kdo nemá rád zimu, může  se vypravit do vzdálenějších a exotičtějších zemí. Na portále najdete i speciální nabídky pro rodiny s dětmi, seniory a nabídky, jež využijí ti, kteří nechávají vše na poslední chvíli.

Důležité je i počasí

Procházky historickým centrem Paříže, Říma, Barcelony si může návštěvník vychutnat s příjemným doprovodem a za pěkného počasí. Pokud prší a je nevlídno, je těžší udržet si dobrou náladu a užívat si pobyt venku, ať už při sbírání hub v lese nebo opalování na pláži. A počasí u nás? Chvíli slunce a pak zas mlha, déšť, vítr. Při plánování víkendu se pak hodí vědět, jak bude u babičky nebo na festivalu. Můžete využít třeba stránky pocasi.centrum.cz se po zadání příslušného místa (u nás nebo ve světě) ukáže předpověď na nejbližší dny.

Celá ČR


26.11.2013   Rubrika: Cestování   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Dovolená v každém ročním období

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lucinka258
Lucinka258 - 29.11.2023 5:55

My jezdíme na dovolenou jenom od jara do podzimu. Máme sice v karavanu topení, které manžel přikoupil z https://www.reslshop.cz/topidla/ , takže si můžeme v noci topit, ale stejně. Co bychom kde dělali přes den, když je ošklivo a zima. To jsme radši zalezlí doma a vymýšlíme, kam na jaře vyrazíme :-) . V zimě bych tak leda letěla někam do tepla k moři.

 
Terka jun
Terka jun - 13.11.2017 14:54

To si stáhhnete z googleplay do telefonu, a lidí tam přidávají jeich zamýšlené aktivity, výlety a vy se k nim můžete přidat :-)

 
Veronaska
Veronaska - 12.11.2017 15:44

Co to je za aplikaci?

 
Terka jun
Terka jun - 11.11.2017 14:47

Jo jo to máte pravdu, také jsem měla problém s tím, že semnou nechtěl nikdo na výlet nebo někam, pak jsem ale objevila aplikaci www.mevyo.com a od té doby jsem každý víkend někde a poznávám pořád nové a příjemé lidi

 
Veronaska
Veronaska - 9.11.2017 15:34

Cestování je super, ale musíte mít s kým, samostatné cestování je fakt nuda…

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76958.
    Archiv anket.