Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Výhry za 50 000 jsou tu pro vás! Přečtěte si pravidla.

Výhry za 50 000 jsou tu pro vás! Přečtěte si pravidla.

Do této soutěže se mohou zapojit i ti, kteří se Velké letní soutěže neúčastní.

Už třetí týden soutěžíte a sbíráte karetní postupky. Podle ohlasů a podle toho, nakolik jste v soutěži aktivní, vidíme, že vás hra opravdu chytla a baví vás. Věřte, že z toho máme velkou radost.

A protože hlavní slosování proběhne až na konci září, rozhodli jsme se, že vám soutěž ještě trochu zpestříme. Jak uvidíte, bude to opravdu stát za to.

Na celý srpen jsme pro vás společně s firmou Whirlpool připravili v rámci Velké karetní soutěže ještě soutěž bonusovou, v níž můžete vyhrát skutečně hodnotné ceny.

 

whirlpool

1. cena – poukázka na zboží v hodnotě 25 000 Kč

2. cena – poukázka na zboží v hodnotě 15 000 Kč

3. cena – poukázka na zboží v hodnotě 10 000 Kč

Určitě vás zajímá, co musíte udělat, abyste se do slosování o tyto prémiové ceny od firmy Whirlpool dostali. Nebojte, není to nic složitého.

Stačí, když splníte dva stanovené úkoly

 • V průběhu měsíce srpna odešlete jeden kompletní balíček – tedy všechny čtyři karetní řady najednou. Každému soutěžícímu se do tohoto slosování započítá pouze jeden celý balíček karet, odeslaný naráz.
 • Dalším úkolem je správně odpovědět na soutěžní otázky, v jejichž názvu bude Whirlpool. Otázky se budou objevovat v pravé liště v okénku Soutěže. Nebudou mizet, všechny zůstanou aktivní až do 31. srpna.
 • A to je vše. Kdo splní tyto dva úkoly, bude na začátku září zařazen do slosování o dárkové poukázky Whirlpool. Sestavené postupky se mu samozřejmě započítají i do celé Velké letní soutěže, která pokračuje až do 21. září.

  Do srpnové bonusové hry se mohou zapojit i ti, kteří se jinak Velké letní soutěže neúčastní.

   

  Postup sbírání karet

  Jak se zapojit do hry?

  Nahoře v pravé liště magazínu se objevují jednotlivé karty. Když na kartu kliknete, přiřadí se do vašeho osobního karetního přehledu, který uvidíte v náhledu.

  Zde budou připravené všechny čtyři postupky. Pod každou kartou je uvedeno, v kolika exemplářích ji máte. Může se vám totiž stát, že některé karty nasbíráte vícekrát.


  Jak karty sbírat?

  Karty nebudete nikde vyhledávat. Budou se zobrazovat vždy na stejném místě, tedy vpravo nahoře. Při každém překliknutí na magazínu se karta vymění za jinou. Pokud tedy uvidíte kartu, kterou již máte, klikněte kdekoli na magazínu a nabídne se vám další. Karty uvidíte jak ze strany lícové, tak z rubové. Rubové budou tajné a bude záležet jen na vás, zda na ně kliknete či ne. Pokud ano, může se stát, že získáte chybějící kousek postupky. Zrovna tak to ovšem může být karta, kterou už máte, takže ji budete mít dvakrát. Co s duplicitními kartami? To se dočtete o kousek níže.

  Kolik karet denně můžu nasbírat?

  Každý den můžete nasbírat až osm karet, tedy čtyři lícové a čtyři rubové denně. Na další přírůstky do svých postupek si musíte počkat do druhého dne. Můžete se však pokusit „zbavit“ se právě oněch duplicitních karet. Jak?

  Co dělat s duplicitními kartami?

  V horní liště s redakčními diskusemi je nově zařazená diskuse Karty. Možná by se dala nazvat i jako „šmelina“. Právě zde můžete s ostatními soutěžícími nadbytečné karty „šmelit“. Slušně řečeno – měnit za ty, které potřebujete. Najdete-li v diskusi nějakou spřízněnou duši, která projeví o vaši kartu zájem a bude mít kartu, již potřebujete, jednoduše si je spolu vyměníte.

  Čím více vás bude hrát, tím větší zábavu si užijete při směňování karet a tím rychleji poskládáte postupky. Proto neváhejte a přiveďte své internetové kamarádky.

  Jak vyměňovat karty?

  V dolní části své osobní karetní stránky najdete odkazy, pomocí nichž snadno provedete výměnu karet. V okénku „Nabídni směnu karty“ šipkou rozbalte seznam všech svých získaných karet. Uvidíte jejich názvy i množství kousků, jež od té které karty vlastníte. Do druhého okénka vyplníte nick soutěžícího (doporučujeme jej pro jistotu zkopírovat, aby byl napsaný správně), s nímž hodláte směnu uskutečnit, a do posledního okénka napíšete, o jakou kartu máte zájem vy. To vše pište co nejstručněji. Kromě jednotlivých karet však můžete například napsat, že máte zájem o všechna esa kromě srdcového.

  Dotyčný příjemce váš požadavek buď potvrdí, nebo nabídne jinou možnost. Pokud se směnou souhlasíte, kliknete na „Potvrdit směnu“, čímž se vaše karty vymění. Jestliže o směnu zájem nemáte, kliknete na „Zrušit směnu“.

  Podrobnější popis výměnného systému by mohl zbytečně mást, proto bude lepší, když si to v klidu vyzkoušíte. Není na tom nic složitého, určitě se velmi rychle zorientujete! Odkaz na obrázkový manuál výměny karet najdete na své Karetní stránce.

  Rada: Výměnu karet můžete vyzkoušet tak, že nabídnete výměnu sami sobě.

   

  Bude možnost doplňovat do postupky žolíky?

  Ano. Do každé jednotlivé řady můžete doplnit nanejvýš jednoho žolíka. Takže můžete mít např. kompletní srdcovou řadu, v níž bude chybět pouze jedna karta. Tu můžete nahradit žolíkem. A stejně tak ve všech ostatních řadách.

  Jak můžu získat žolíka?

  Žolík se bude zobrazovat stejně jako ostatní karty. O žolíky budeme navíc pořádat doplňkové soutěže. Budou náhodné, nepravidelné, několikadenní, ale i jen několikahodinové. V žolíkových soutěžích vylosujeme třeba i několik výherců, kteří získají klidně i více žolíků najednou. Proto pečlivě sledujte magazín a soutěže o žolíky si dobře hlídejte. Někdy na ně upozorníme v Redakční zprávě na hlavní straně, jindy se v soutěžním okénku v pravé liště magazínu zobrazí nečekaně a bez předchozího varování.

  Do celého kompletního balíčku karet můžete použít celkem čtyři žolíky. (Do každé jednotlivé postupky jeden.) I žolíky můžete směňovat s ostatními čtenářkami za jiné karty.

  Systém odesílání postupek  

  Ve chvíli, kdy se vám podaří zkompletovat řadu tak, aby mohla být odeslána, objeví se vám na vaší karetní stránce okénko s touto připravenou řadou k odeslání. Pokud v ní jedna karta chybí, zaškrtnete okénko, že ji chcete odeslat se žolíkem.

  POZOR! Pokud budete sbírat celý kompletní balíček, neodesílejte jednotlivé řady, ale počkejte, až se vám podaří sestavit všechny čtyři postupky. Pak teprve klikněte na Odeslat postupku.

   

  Stručné shrnutí

  V průběhu měsíce srpna musíte odeslat jeden celý kompletní balíček a zodpovědět všechny soutěžní otázky, v jejichž názvu se objeví Whirlpool. Pak budete zařazeni do slosování a poukázky na zboží firmy Whirlpool.

  www.whirlpool.cz

  Sbírat karty a jednotlivé postupky však můžete i nadále, a to až do 21.9. Do té doby trvá celá Velká letní soutěž. Co všechno v ní můžete vyhrát, se dozvíte v tomto článku. Pravidla celé Velké soutěže si pak přečtěte ZDE.

   

  Takže – směle do toho. Ztratit nemůžete vůbec nic, můžete pouze získat. Štěstí ve hře vám přeje 

  redakce


  1.8.2008   Rubrika: Zábavný koutek   |   Komentářů 12   |   Vytisknout

  Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

   

  Diskuse ke článku - Výhry za 50 000 jsou tu pro vás! Přečtěte si pravidla.

  Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
  Raduzka
  Raduzka - 24.8.2008 17:00

  ja tu odpoved nasla hnedsmajlik - 61, zensky, je to tam vazne smajlik - 64

   
  Vikita
  Vikita - 23.8.2008 10:54

  koukám že máme všichni stejný problém, tak já jdu holt typovat smajlik - 71

   
  Akiasare
  Akiasare - 22.8.2008 10:24

  jarous: Fakt tam je? smajlik - 6 Pátrám,pátrám a nic smajlik - 9

   
  Slůňátko
  Slůňátko - 19.8.2008 19:26

  Jsem úplně v pytli už nevím kde mám hledat odpověď na 4otázkusmajlik - 76smajlik - 36smajlik - 71smajlik - 71smajlik - 71

   
  jarous
  jarous - 15.8.2008 19:45

  DanaI: Tak už jsem ji našla.Ale teď už bych si zasloužila alespoň maličkou cenu.Když ne první,tak alespoň ta druhá by mohla být moje.smajlik - 4

   
  Danalka
  Danalka - 15.8.2008 15:56

  jarous: tak to jsme na tom naprosto stejněsmajlik - 81smajlik - 82smajlik - 42

   
  jarous
  jarous - 15.8.2008 13:53

  Ta 4.soutěžní otázka je super.Už půl dne studuji fi. Whirpool,znám její hitorii skoro nazpamět ,ale ať hledám jak chci,odpověď na otázku nikde.Asi se smířím s tím,že budu bez výhry a nakoupím spotřebiče u konkurence. smajlik - 85

   
  1holcicka
  1holcicka - 1.8.2008 12:39

  tak to se pokusím sebrat všechny čtyři postupky ,výhry jsou lákavé,a co když se štěstí také jednou unavísmajlik - 94smajlik - 94smajlik - 94

   
  chytrájakrádio
  chytrájakrádio - 1.8.2008 10:32

  pfofím, já byfem chtěla pfa smajlik - 42smajlik - 44

   
  MilcaC
  MilcaC - 1.8.2008 7:38

  A já jsem odeslala celý balíček včera smajlik - 68, tak budu muset ještě jednou smajlik - 80

   
  sevenofnine
  sevenofnine - 1.8.2008 7:11

  poukázky mě nadchly, zatím jse posílala 1/2 postupky, protože se mi z výher hodí jen žehlička a Somat, ale právě jste mě přesvědčili na složení celého balíčku smajlik - 35smajlik - 47

   
  r1911
  r1911 - 1.8.2008 7:05

  nabízíte krásné ceny smajlik - 47 Právě poukázky na zboží jsou podle mého názoru lepší než konkrétní výrobek. smajlik - 47

   

  Sponzori

  Prohledej


  Výherci v soutěžích

  Soutěže na Soutez.cz

   Anketa

   Covid

   Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

   Celkem hlasovalo 59664.
   Archiv anket.