Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

TALENT AWARDS - odvaha, talent, energie...

TALENT AWARDS - odvaha, talent, energie...

Cílem soutěže je oslovit každého umělce, sportovce. Amatéra, ale i profesionála. Dítě, dívku, ženu a muže neomezeného věku a tělesných kritérií. Zvítězí amatéři ve své vlastní disciplíně, ale i profesionálové okusí své soutěžní disciplíny.

Z každé kategorie budou známí 3 vítězové, dua, tria či skupiny. V některých disciplínách hlavní vítězové.

TALENT AWARDS je soutěž nevídaného formátu na území ČR pro účastníky z celého světa. Je to největší soutěžní projekt v Evropě hledající talenty z různých oborů a profesí. 3. ročník této soutěže naváže na tradici předchozích ročníků a odstartuje dráhu síně slávy choreografům, tanečníkům, sportovcům, umělcům a příznivcům kultury, zábavy a adrenalinu.

Pořadatelé TALENT AWARDS Vás nezavazují žádnými smlouvami po soutěží. Nepropagujeme sami sebe. Naopak nabízíme Vám možnost seberealizace. Propagujeme Vás jako tanečníka, sportovce či umělce. Dále Vašeho choreografa, Vaši školu, kde se vzděláváte. Dáváme Vám a Vašim pedagogům/lektorům možnost uplatnění a zviditelnění.

Vítěze soutěže - první 3 místa v každé kategorii a hlavní vítěze vždy čekají kromě příjemných cen získaných v naši soutěži i posoutěžní propagace. Budeme nabízet Vaše účinkování na akcích partnerů, pořadatelů jiných programů a otevřeme Vám tím cestu k bránám dosud nepoznaného.

Nebudeme Vás zavazovat, že musíte spolupracovat pod hlavičkou soutěžního pořadatele TALENT AWARDS, ale nabídneme Vás v marketingové sféře jako objevený TALENT pro rok 2010 ve 3. ročníku soutěže TALENT AWARDS v ČR a v rámci mezinárodní soutěže. Jména vítězů jsou spojená s organizací, kde se účastník školí či školil, a tím zviditelníme celý tým Vašeho školitele či Vaši školu.talent awards

Soutěž neumožní účast školy pořadatele a jejího týmu, která soutěž organizuje ve všech oborech vyžadující umělecká ohodnocení v TALENT AWARDS, aby zabránila negativnímu ovlivňování výsledků soutěže. Pouze v adrenalinových a sportovních soutěžích vyjma tance se spolupodílí organizátoři sportovních klubů dané soutěže.

Potřebujete jen odvahu, talent a energii k tomu, aby se Vám otevřel svět nových možností v soutěži mezinárodního formátu.

 

Termín přihlášení: 01. 01. 2010 až 19. 02. 2010 (včetně)

Termíny konkurzů: 01. 03 - 07. 03. 2010: soutěžní konkurzy: Město: PRAHA

15.03 - 21.03.2010: soutěžní konkurzy: Města: BRNO, FRÝDEK – MÍSTEK

Květen 2010: Finální slavnostní galavečer. – Město: Praha

Propozice včetně přihlášek se nacházejí na webových stránkách soutěže!

www.talentawards.eu

Talent Awards ©

Redakce


8.1.2010   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Talent Awards Talent Awards Talent Awards Talent Awards  

Diskuse ke článku - TALENT AWARDS - odvaha, talent, energie...

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 11.1.2010 17:02

Jo už je pozdě....v mém věku bych tak mohla soutěžit v oboru předvádění vrásek , špeků a šedivých vlasů-no hudba by k tomu mohla hrát a zpívat bych mohla některé hity mého mládí-např.Který prvý z pionýrů poletíme do vesmíru? nebo Dým z továren a spousta dětí nad pískem atd atd.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55106.
Archiv anket.