Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Tančící děti dávaly do svých výkonů celé srdce

Tančící děti dávaly do svých výkonů celé srdce

Finálový galavečer soutěže, jež je svým formátem jedním z největších evropských soutěžních projektů představujících taneční, sportovní a uměleckou scénu, se konal v sobotu 15. května 2010 od 16 hodin v secesním divadelním sále „Na Marjánce“ v pražském Břevnově.

Capoeiru, scénické tance, balet, New Age Dance, břišní tance, mažoretky, hra na hudební nástroje a další obory předvedli výherci všech soutěžních disciplín. První kola castingů se konala v Praze, v Brně a ve Frýdku – Místku již v březnu 2010. Aby nemohli být soutěžící, kteří se svému oboru věnují profesionálně, zvýhodňováni, disciplíny byly rozděleny samostatně pro amatéry a pro profesionály. Soutěž nalezla své vítěze jak z ČR a Slovenska, tak z Ukrajiny, Německa, Itálie a Francie.talent awards

Všechny soutěžící děti byly skvělé. Do svých výkonů dávaly celé své srdce a sálem tak zněl jeden bouřlivý potlesk za druhým. Z míry se nedala vyvést ani mladičká děvčata z Hodonína, která své vystoupení předvedla i bez hudebního doprovodu, což zavinily technické problémy. Mladé mažoretky za svůj výkon sklidily zasloužené ovace.

Soutěž chce nalézt nové talenty v jednotlivých oborech a otevřít jim bránu do světa možností, tím navázat na tradici předchozích ročníků soutěže. Po celou dobu soutěže, ale i po ukončení 3. ročníku, budou organizátoři propagovat nové talenty, jež se umístily v soutěžních kategoriích jako TALENTI daného roku, jako vítězové 3. ročníku soutěže TALENT AWARDS ČR.

Cílem této soutěže, stejně jako ročníků následujících, je pokusit se odstartovat dráhu do síně slávy choreografům, tanečníkům, sportovcům, umělcům, příznivcům kultury, zábavy a také adrenalinu.

Soutěž probíhá pod záštitou uměleckého garanta a pořadatele soutěže, jímž je Profesionální škola talent awards1orientálního tance MUNA v čele se zakladatelkou a prezidentkou soutěže Munou Al Muchantafovou. Generálním sponzorem soutěže TALENT AWARDS  pro 3. ročník byla Profesionální škola orientálního tance MUNA a Language Centre MUNA. Hlavním sponzorem je společnost Enermo s.r.o., dalšími sponzory pak Nakladatelství Fragment a Centrum M+M. Mediálními partnery byly Taneční magazín Dancetime a magazín Šťastné Ženy. Finálový galavečer moderoval Martin Vencl.

Další podrobnosti o soutěži včetně fotografií a kontaktů naleznete na www.talentawards.eu.

Přihlášky a pravidla k IV. ročníku soutěže budou na webových stránkách Talent Awards od ledna 2011.

 

Muna Al Muchantafová

zakladatelka a prezidentka soutěže TALENT AWARDS

Redakce


21.5.2010   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tančící děti dávaly do svých výkonů celé srdce

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
sharon
sharon - 21.5.2010 10:56

ani netušíte jaká je to dřina.....smajlik - 47

 
Almega
Almega - 21.5.2010 9:05

Byli tam taky tančící dervišové??

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55106.
Archiv anket.