Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Když nakupovat, tak se slevou

Když nakupovat tak se slevou

Už se vám stalo, že se vám vaše kamarádka pochlubila, že si užili s manželem romantický víkend s masážemi, snídaní do postele a večeří při svíčkách v nádherném hotelu? Na tom by nebylo nic tak zvláštního až do té chvíle, než vám řekla, jak lacino je víkend vyšel! Využili totiž slevové portály, neboli servery, které nabízejí každý den paletu slev na rozmanité služby.

Nejčastěji se jedná právě o víkendové pobyty, poukazy do restaurací, na cvičení, na masáže, na oblečení nebo třeba na hubnoucí procedury. Na těchto internetových stránkách můžete nalézt i kurióznější služby – vouchery na erotické pomůcky nebo adrenalinové zážitky.

Slevové portály využívají i ostatní evropské servery. U nás jsou ale ve srovnání se západní Evropou žádanější víkendové a romantické pobyty.

 

V ČR v současné době existuje více než 100 slevových webů. Jak se ale v záplavě nabídek zorientovat?

 

Přehledný výběr

Kuplon.cz je první slevový web na českém trhu, který své nabídky rozdělil do kategorií podle typu služby, nikoli geograficky podle měst. „Je to logické i praktické odlišení (např. Pobyty, Restaurace, Zdraví, Krása). Každý si vybírá v první řadě podle toho, co ho zajímá. Takhle máte absolutní přehled,“ vysvětluje spolumajitel webu Kuplon.cz Pavel Poulíček.

 

Na co si dát pozor

Bohužel ne každá výhodná koupě je opravdu výhodná. „Všichni, kdo uvažují o nákupu jakékoliv služby, by si měli masážprostudovat, co všechno skutečně nabídka zahrnuje,“ upozorňuje Pavel Poulíček. „Ještě předtím, než stisknete tlačítko „zaplatit“, pořádně prozkoumejte podmínky prodeje. Např. zda je skutečně nabídka pro 2 osoby (nejen pro 1), zda v sobě zahrnuje i nápoje, v jakých termínech je poukaz platný,“ doplňuje.

V současné době se bohužel objevují i falešné slevové portály, které nabízejí „supervýhodné“ služby, ale po zaplacení se svého zaslouženého voucheru nedočkáte. „Proto sledujte internetové diskuze. Ty mnohé napoví, protože do nich přispívají svými zkušenostmi uživatelé, které jsou s vámi na stejné lodi – chtějí výhodně nakoupit,“ radí nám spolumajitel webu Kuplon.cz. „Zvýší se tím vaše šance, že se vyhnete případnému rozčarování a svůj poukaz si budete moci vy nebo vaši blízcí opravdu vychutnat.“

Většina slevových kupónů – nejen pobytů – je podmíněna rezervací. Proto to mějte na mysli a ještě než vyrazíte na večeři, zamluvte si včas stůl.

Jestliže máte u některé nabídky pocit, že vám u ní chybí nějaká informace, využijte možnosti diskuze přímo u sushinabídky. „Snažíme se našim uživatelům vyjít co nejvíce vstříc, proto jim nabízíme i prostor pro dotazy,“ objasňuje nám Pavel Poulíček. Tuto službu by měli nabízet všechny kvalitní slevové portály.

Na slevových webech by měly být následující údaje: název firmy, jméno podnikatele, adresu, telefonní číslo a IČO. Pokud nakupujete poprvé a váháte, možná vám rozhodnutí usnadní hovor s člověkem, na kterého je uveden kontakt.

Užijte si váš voucher

Už máte za sebou nákup poukazu? Stačí si ho jen vytisknout, zarezervovat a můžete jít prozkoumat kuchyni nové restaurace nebo si vyjet do Krkonoš vychutnat víkendový pobyt plný masáží s partnerem nebo kamarádkou. Zásadní je, abyste si váš zážitek pořádně užili a neměli obavy z toho, že když jste za službu zaplatili málo peněz, něco bude špatně. Naopak! Nyní už máte možnost užít si dokonalý zážitek za úžasnou cenu.

Komerční článek


4.3.2011   Rubrika: Náš domov   |   Komentářů 13   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Když nakupovat, tak se slevou

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lucinka258
Lucinka258 - 19.6.2019 13:45

Já mám nejradši nákupy, při kterých můžu využít nějaký slevový kupón z https://slevovykupon.net/ a tím ušetřit peníze. Za peníze, které díky slevovému kupónu ušetřím, si můžu koupit nějakou další věc. Sice utratím stejně peněz, ale mám víc věcí.

 
talenka
talenka - 4.3.2011 22:16

ano, dostala jsem od švagrové k narozeninám dva poukazy do mé oblíbené restaurace. Jeden v ceně 600,- Málem mě šlehlo, že mi dává takové dary, než jsem zjistila, že je koupila za polovic na slevovém webu. Musím ale říct, že jsme si to s manželem moc užili a nepocítila jsem rozdíl v obsluze oproti tomu, když jsme tam platili plnou cenu. Je to Brabander v Brně na Joštové. večeře se vším všudy a s vínem cca 1000,- na jednoho. takže jsme něco dopláceli, ale moc jsme si to užili smajlik - 60 jednou za rok tam jdeme, víckrát by to asi bylo neúnosné smajlik - 68

 
abadon
abadon - 4.3.2011 17:01

Tak už i k nám na maloměsto dorazila tato vymoženost smajlik - 16 A jelikož to zakládal jeden můj známý, tak jsem i odložila počáteční nedůvěru a párkrát také nakoupila. A nemůžu si vynachválit a navíc jsem objevila úžasnou restauraci, ve které dělají vynikající latté a ty nejlepší domácí dezerty a do které bych dříve ani nepáchla, neb jsem to tam považovala za "hogo foga a skutek utek" smajlik - 16

 
Kadla
Kadla - 4.3.2011 16:09

Kolegyně si na slevový voucher pořídila od Hájka ovocný dort a byla dost naštvaná, protože dort byl šizený. bylo to jen piškot s želatinou a jahodami, ale zcela chyběla jakákoli náplň. Takže na pohled hezky vypadal, ale bez náplně prý byl suchý a divný.

 
Kadla
Kadla - 4.3.2011 16:08

Já využila slevový poukaz asi třikrát, a to hlavně do kosmetického salónu a byla jsem naprosto spokojená smajlik - 47. Dokonce mi ve dvou z nich nabídli, že pokud bych u nich zůstala jako zákaznice, dají mi do budoucna slevový program sami... Prostě to brali jako reklamu a stojí jim za to udržet si nové zákaznice.

 
Tetley
Tetley - 4.3.2011 15:08

evropka: prostě už tam víc nepůjdu,jejich smůlasmajlik - 16. asi bychtam nešla ani tak protože ty ceny jsou fakt neúnosný,a oni to zdřejmě dobře věděj.tak si myslim že se prostě jen napakovali za tu slevovou akci,pořád z toho museli mít víc než z běžnýho obratu bych řekla. ale aspoň bych třeba někdy to někomu doporučila nebo tam třeba zašla při nějaký extra příležitosti, no takhle z toho nebude nic,ale oni by o to stejně asi ani nestálismajlik - 42

 
evropka
evropka - 4.3.2011 14:48

Tetley: to je špatná reklama...tohle majitelé určitě nechtělismajlik - 94bych to hnala vejš

 
Tetley
Tetley - 4.3.2011 14:26

hm, sem si taky koupila ve slevomatu nějakej kupón do nějaký extra drahý restaurace na staromáku. tam byly fakt ceny pro normálního smrtelníka neuhraditelný taky sem tam byla úplně sama,ale hlavně vešla sem - obsluha ťuťuňuňu,pak sem vytáhla poukaz, obsluze ztuhnul úsměv a nahodili výraz něco jako "jéžiš další socka",poslali mě dolů pod schody,asi ať moc nesmrdim nahoře kam choděj cizinci (možná),přinesli co měli, to jako jo, ale za celou dobu si mě už ani nevšimli.dostala sem teda přesně to co sem si zaplatila,na to si ztěžovat nemůžu,ale ochota nula,profesionálnost nula a abych si tam dala ještě někdy něco to mě po týhle zkušenosti už v životě nenapadnesmajlik - 63

 
sharon
sharon - 4.3.2011 14:19

manka: óóó carevna......smajlik - 47smajlik - 34

 
evropka
evropka - 4.3.2011 14:13

sharon: faktsmajlik - 47zlatej zdenánek

 
manka
manka - 4.3.2011 14:07

koupila jsem si kadeřnické služby, mám to před sebou a docela se těším.

 
sharon
sharon - 4.3.2011 14:05

evropka: že jsi nešla ke Zdendovi....smajlik - 76smajlik - 68

 
evropka
evropka - 4.3.2011 13:59

na slevopolisu jsem koupila víkend pro nás a známemještě to máme před sebou tak nevím...ale koupila jsem také poukaz,který byl do kavárny v pze,na náměstí míru,obsahoval-2 ks marlenky(dort),2 ks presa a 2 bayleis...vse za 129kc,větší žumpu než tato kavárna jsem neviděla,teda spíše hernasmajlik - 36smajlik - 36hned poukaz dostal první bezdomovec na cestěsmajlik - 64

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 128.
Archiv anket.