Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Talent Awards, přehlídka úžasného tanečního a hudebního umění dětí a mládeže

Talent Awards, přehlídka úžasného tanečního a hudebního umění dětí a mládeže

Finálový gala večer soutěže, jež je svým formátem jedním z největších evropských soutěžních projektů představujících taneční, sportovní a uměleckou scénu se konal: v sobotu 05. května 2012 od 16 hodin v divadelním sále „KD MLEJN“, Kovářova 1615/4, Praha 5 – Stodůlky.

New Age Dance, břišní tance, mažoretky, hra na hudební nástroje, Free Style a další obory předvedli výherci všech soutěžních disciplín. První kola castingů se konala v Praze a ve Frýdku – Místku již v březnu 2012. Aby nemohli být soutěžící, kteří se svému oboru věnují profesionálně, zvýhodňováni, disciplíny byly rozděleny samostatně pro amatéry a pro profesionály. Soutěž nalezla své vítěze, jak z ČR, Slovenska, tak z Běloruska, Maďarska, Rakouska, Německa, Francie a Polska. Soutěže se zúčastnilo 2.017 soutěžících.

Soutěž chce nalézt nové talenty v jednotlivých oborech a otevřít jim bránu do světa nových možností, tím navázat na tradici předchozích ročníků soutěže. Po celou dobu soutěže, ale i po ukončení 5. ročníku, budou organizátoři propagovat "nové talenty", jež se umístily v soutěžních kategoriích jako TALENTI daného roku, jako vítězové 5. ročníku soutěže TALENT AWARDS ČR.

Cílem této soutěže, stejně jako ročníků následujících, je pokusit se odstartovat dráhu do síně slávy choreografům, tanečníkům, sportovcům, umělcům, příznivcům kultury, zábavy a také adrenalinu.

Soutěž probíhá pod záštitou uměleckého garanta a pořadatele soutěže, jímž je Profesionální škola orientálního tance MUNA v čele se zakladatelkou a prezidentkou soutěže Munou Al Muchantafovou. Generálním sponzorem soutěže TALENT AWARDS  pro 5.ročník byla Profesionální škola orientálního tance MUNA a Language Centre MUNA. Hlavním sponzorem společnost Enermo s.r.o., dalšími sponzory pak Nakladatelství Fragment a Centrum M+M. Mediálními partnery Taneční magazín Dancetime, magazín Šťastné Ženy, Kidsland.cz a Týden.CZ. Finálový gala večer moderoval Martin Vencl.

Další podrobnosti o soutěži včetně fotografií a kontaktů naleznete na www.talentawards.eu.

Přihlášky a pravidla k VI. ročníku soutěže naleznete na webových stránkách Talent Awards od ledna 2013.

 

Muna Al Muchantafová
zakladatelka a prezidentka soutěže
TALENT AWARDS


14.5.2012   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Talent Awards Talent Awards Talent Awards  

Diskuse ke článku - Talent Awards, přehlídka úžasného tanečního a hudebního umění dětí a mládeže

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55106.
Archiv anket.