Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Talent Awards 2014

Talent Awards 2014

Finálový gala večer soutěže, jež je svým formátem jedním z největších evropských soutěžních projektů představujících taneční, sportovní a uměleckou scénu se konal v sobotu 26. dubna 2014 od 16 hodin v divadelním sále „KD MLEJN“.

Břišní tance, Flamenco, Free Style, Foto portrét, folklórní zpěv, operní zpěv a další obory předvedli výherci všech soutěžních disciplín. První kola castingů se konala v Praze a ve Frýdku – Místku již v březnu 2014. Aby nemohli být soutěžící, kteří se svému oboru věnují profesionálně, zvýhodňováni, disciplíny byly rozděleny samostatně pro amatéry a pro profesionály. Soutěž nalezla své vítěze, jak z ČR, Slovenska, tak ze Slovinska, Ruska, Německa, Rakouska, Velké Británie, Španělska, Litvy, Polska a Itálie. Soutěže se zúčastnilo 1.895 soutěžících.

Soutěž chce nalézt nové talenty v jednotlivých oborech a otevřít jim bránu do světa nových možností, tím navázat na tradici předchozích ročníků soutěže. Po celou dobu soutěže, ale i po ukončení 7. ročníku, budou organizátoři propagovat "nové talenty", jež se umístily v soutěžních kategoriích jako TALENTI daného roku, jako vítězové 7. ročníku soutěže TALENT AWARDS ČR.awards

Cílem této soutěže, stejně jako ročníků následujících, je pokusit se odstartovat dráhu do síně slávy choreografům, tanečníkům, sportovcům, umělcům, příznivcům kultury, zábavy a také adrenalinu.

Soutěž probíhá pod záštitou uměleckého garanta a pořadatele soutěže, jímž je Profesionální škola orientálního tance MUNA v čele se zakladatelkou a prezidentkou soutěže Munou Al Muchantafovou. Generálním sponzorem soutěže TALENT AWARDSpro 7.ročník bylaProfesionální škola orientálního tance MUNA a Language Centre MUNA. Hlavním sponzorem společnost Enermo s.r.o., dalším sponzorem pak Nakladatelství Fragment a Centrum M+M. Mediálními partnery Taneční magazín Dancetime, magazín Šťastné Ženy, Kidsland.cz a Veverušák.cz. Finálový gala večer moderovalMiroslav Hons.

Další podrobnosti o soutěži včetně fotografií a kontaktů naleznete na www.talentawards.eu.

Přihlášky a pravidla k VIII. ročníku soutěže naleznete na webových stránkách Talent Awards od ledna 2015.

 

Muna Al Muchantafová

zakladatelka a prezidentka soutěže TALENT AWARDS

Redakce


28.4.2014   Rubrika: Události ze společnosti   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Talent Awards 2014

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57108.
Archiv anket.