Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Bez jakých ochranných pomůcek se naše rodina neobejde?

Bez jakých ochranných pomůcek se naše rodina neobejde?

Domek, garáž, zahrádka. Kolem našeho bydlení máme spoustu práce a pobíhání po celý rok. Na jaře je třeba připravit zahradu na sázení a setí, postarat se po zimě o trávník a vše pořádně uklidit. V létě se staráme o zeleninovou zahrádku a ovocné stromy tak, aby přinesly spoustu sladkých plodů. Na podzim nás čeká jako každý rok úklid napadaného listí a příprava zahrady na nadcházející zimu.

Do práce se u nás zapojuje celá rodina, proto dbáme na to, abychom byli všichni k práci vybaveni odpovídajícím způsobem. Nechceme totiž proměnit práci v nebezpečný risk. Chráníme se odpovídajícím pracovním oblečením a ochrannými pracovními pomůckami. Kdo chce, aby jeho nejbližší byli vždy chráněni a v bezpečí, se může inspirovat mým seznamem věcí, které u nás doma nesmí chybět.

Pro manžela

Pánové běžně provádějí těžší práce na zahradě idoma. Ty zahrnují malování stěn, opravu spotřebičů nebo ořezávání stromů. Základem jsou proto kvalitní montérky, které nejen chrání svého majitele, ale také pomáhají svými kapsami a poutky, do kterých je možné odložit menší pracovní nářadí, šroubky nebo jiné pomůcky. K montérkám by ale pánové měli mít k dispozici také špunty do uší, ochranné plastové brýle, respirátor, pracovní rukavice a čepici. Tyto pomůcky pomohou ochránit části těla, které si při různých pracích můžete poranit.

ochranné pomůcky 

 

Pro dámy

Každá žena, která tráví více času domácími pracemi nebo na zahradě, chce mít pohodlné pracovní oblečení, v němž se nebude cítit jako strašák do zelí. Každá pracovnice by si proto měla pořídit dámské montérky, které jsou praktické a přitom mají střih odpovídající ženské postavě. Hodit se budou užší bavlněné pracovní rukavice vhodné pro plení zahrádky nebo gumové rukavice pro umývání oken a podlahy. Při práci na zahradě oceníte také čepici pro zkrocení neposlušných pramenů vlasů. Je dobré mít také kvalitní obuv, ať už preferujete pevné vystužené pracovní boty nebo zdravotní sandály.ochranné pomůcky

 

Pro děti

Při pořizování výbavy nezapomínejte také na ty nejmenší! Všichni oceníte, když se vaše děti zapojí do prací na zahradě a kolem domu, díky čemuž se zabaví a zároveň se toho spoustu naučí. I dětem pořiďte dětské montérky odpovídající velikosti. Jejich pevný materiál má tu výhodu, že vydrží kdejaký pád a průchod trnitým křovím, aniž by se výrazněji poničil. Po každém odpoledni stráveném na zahradě tak nebudete muset vyhazovat tepláky a mikinu, jejichž jemná látka se hodí spíš pro sport nebo hraní doma. Dětem pořiďte také kšiltovku, která je ochrání před úpalem. V horším počasí se bude hodit také pláštěnka a gumáky, díky kterým nejmenší v suchu za každého počasí.ochranné pomůcky

Komerční článek


31.7.2017   Rubrika:   |   Komentářů 6   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Bez jakých ochranných pomůcek se naše rodina neobejde?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lucinka258
Lucinka258 - 28.6.2020 7:41

TerkaBay: Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo si článek představoval trochu jinak. My také doma používáme chrániče na matrace. Manžel se hodně potí, tak kdybychom neměli chránič na matraci z https://www.doma-stylove.cz/ , tak by byly matrace hned zlikvidované a to není zrovna malá investice.

 
TerkaBay
TerkaBay - 6.10.2017 19:51

Tak já když pročetla nadpis jsem si představila poněkud jiné ochranné pomůcky, my tedy konkrétně používáme chrániče na matrace (https://www.matrace-best.cz/cs/eshop/doplnky-k-postelim/matracovy-chranic) aby se tím prodloužila jejich životnost a to za sebe můžu jenom do poručit.

 
krasaka
krasaka - 5.8.2017 16:39

YXH: sharon: Almega: smajlik - 61smajlik - 68 připojuji se - už jsme čtyři s myšlenkami mírně lechtivými smajlik - 34smajlik - 34

 
YXH
YXH - 4.8.2017 23:53

Almega: Tak to jsme uz tri smajlik - 68smajlik - 68

 
sharon
sharon - 4.8.2017 22:48

Almega: smajlik - 47....já to samé.....

 
Almega
Almega - 4.8.2017 10:13

A já si myslela,že se bude psát o kondomech....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.