Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Jak na výběr bezpečnostních dveří?

Jak na výběr bezpečnostních dveří?

Pokud se chcete doma cítit v bezpečí, potřebujete svůj domov chránit tím nejlepším možným způsobem. Základem jsou kvalitní bezpečnostní dveře. Víte, jak je vybrat, aby plnily svou funkci a přitom hezky designově doplňovaly vaše bydlení?

Před návštěvou prodejny s bezpečnostními dveřmi si stačí odpovědět na tyto otázky: budou dveře chránit byt nebo dům? Budou mít jedno křídlo nebo budou dveře dvoukřídlé? K těmto informacím doplňte údaje o šířce a výšce dveří a máte pro začátek hotovo!

Nyní bychom vám doporučili domluvit si schůzku s odborníkem, který vám vysvětlí další technické vlastnosti vchodových dveří do bytu a představí vám kompletní nabídku. Alespoň obecně si nyní projdeme všechny vlastnosti, které budete s odborníkem probírat.

chránit-svůj-majetek

Bezpečnostní třída

Bezpečnostní dveře se vyrábí v bezpečnostních třídách 1 až 5, přičemž 5 je nejvyšší stupeň ochrany. Vaše bydlení ale dostatečně ochrání již stupeň 3. Jednotlivé třídy se liší počtem bezpečnostních prvků, jako jsou například jisticí body, které kotví dveře do zárubně nebo podlahy.

Materiál a barva

Dveře mohou být vyrobené z různých materiálů, jako je lamino MDF, Geta, stříkaný povrch COLOR, přírodní dýha nebo dřevěný masiv. Zároveň s barvou si vyberete povrchový dekor – dveře se vyrábí hladké, lištované, profilové nebo kazetové. Je důležité si uvědomit, že dveře mohou mít z každé strany jiný dekor, a mohou být sladěné ze zárubněmi i s prahem.

Zvukotěsnost a protipožární ochrana

Nyní je třeba si zvolit technické vlastnosti, které vaše dveře mají splňovat. Mezi tyto vlastnosti patří především zvukotěsnost, kterou si můžete volit od 33 dB do 42 dB. Protipožární ochrana je daná normami Evropské unie, každé vchodové dveře do bytu tedy musí být protipožární. Existuje ale několik druhů, které se rozlišují hodnotou za písmenem E. Tato hodnota určuje počet minut, během nichž dveře ochrání byt před šířením požáru.

Příslušenství

Chcete mít na svých dveřích kukátko a bezpečnostní řetízek? Nebo fandíte nejmodernějším technologiím a chtěli byste mít digitální kukátko s kamerou? Všechno je možné! Stačí si vybrat z bohaté nabídky příslušenství.

Prodejce bezpečnostních dveří vám zajistí v případě zájmu také montáž bezpečnostních mříží, světlík nebo bezpečnostní prvky na okna. Určitě na bezpečnostních prvcích nešetřete, oceníte jej nejen kvůli ochraně proti zlodějům, ale také v případě, že máte malé děti, které někdy zůstávají samy doma.

TIP: Velmi kvalitní bezpečnostní dveře na míru dodává Adlo, firma s 25letou tradicí

chránit-svůj-majetek

Komerční článek


7.12.2017   Rubrika:   |   Komentářů 11   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak na výběr bezpečnostních dveří?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Kockovka
Kockovka - 6.12.2020 15:45

Takové dveře bych si nepořídila. Přijde mi zbytečné utrácet za drahé bezpečnostní dveře, které jsou bezpečné jenom, když se zamknou...To si radši pořídím nějaký bezpečnostní systém. Moje kamarádka mi doporučila tuhle firmu: https://www.rex.eu/. smajlik - 47

 
koliaska105
koliaska105 - 18.2.2020 7:25

Myslím si, že vedle bezpečnostních dveří je docela dobré myslet například i na nějaký elektronický bezpečnostní systém. Nám se třeba už několikrát velmi osvědčil ten, který jsme si před časem doma nechali udělat od https://www.rex.eu/ Funguje opravdu skvěle, můžu jedině doporučit.

 
donalabuznikova
donalabuznikova - 24.1.2020 19:43

Díky za super návod, zrovna jsem díky úvěru od https://www.burinka.cz/ zrekontruovali celou předsíň a chybí nám ještě vyměnit právě dveře. Chtěli jsme nějaké lepší, a tak jsem ráda, že teď vím, na co si při jejich výběru dát pozor.

 
ivanka386
ivanka386 - 26.11.2019 21:42

Je pravda, že výběru bezpečnostních dveří je potřeba věnovat velkou pozornost, nicméně jsem toho názoru, že zapomínat by se nemělo ani na ty interiérové. Právě ty jsme před pár měsíci vybírali my a nakonec jsme dveře do každého pokoje koupili tady: http://www.podlahyhajny.cz/dvere/

 
Lulakova
Lulakova - 17.9.2019 16:44

Realitní kancelář www.edoxreality.cz, vyplácí klientům podle zájmu zálohu až dva miliony korun před prodejem. Zavolejte jim, a dejte si schůzku, za to nic nedáte.

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 15.9.2019 17:13

Jak velkou zálohu realitní kancelář vyplácí? a hlavně která realitní kancelář to takhle dělá prosím?

 
Lulakova
Lulakova - 13.9.2019 18:04

Prodávala jsem byt, který jsem zdědila po babičce, při prodeji jsem narazila na realitní kancelář, která vyplácí klientům před prodejem zálohu.

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 11.9.2019 16:46

Dobrý den, prosím nemáte tu někdo zkušenosti s prodejem domu nebo bytu v Praze?

 
Lucinka258
Lucinka258 - 8.7.2019 14:28

Super článek. My taky přemýšlíme, že si koupíme bezpečnostní dveře, abychom měli jistotu, že se k nám nevloupá nějaký zloděj. Před časem jsme si založili svěřenecký fond https://www.alphacitizen.com/cs/ , který chrání náš majetek a ještě bychom potřebovali nějaké kvalitní dveře, které nás ochrání před zlodějem.

 
pavlinka14
pavlinka14 - 29.5.2018 22:02

Je opravdu docela složité vyznat se v těch všech možných parametrech a odborných výrazech, ale přesto bychom všichni měli rádi pocit bezpečí ve své vlastní domácnosti. Už jsem pořizovala bezpečnostní dveře do více bytů, ale vždycky si nechám poradit od http://www.atex-plana.cz/ , kde tomu pánové opravdu rozumí ;-)

 
Heinz Munkel
Heinz Munkel - 20.12.2017 9:11

nabízím
Ahoj, tady je nabídka úvěru? Jsme legitimní a garantujeme družstevní záložny a poskytujeme půjčky jednotlivcům, vládě institucí, církvím a podnikatelským organizacím a všem druhům lidí. Aplikujte dnes na jakýkoli druh úvěru, jako jsou osobní, nezajištěné, konsolidační, křesťanské, obchodní, studentské a hypoteční úvěry apod. To odpovídá vašemu rozpočtu za 2% úrokovou sazbu. Pro více informací kontaktujte: heinzmunkel.loanfirm@gmail.com

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.