Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Bohatá inspirace na vánoční dárky jedině u Firmy na zážitky

Bohatá inspirace na vánoční dárky jedině u Firmy na zážitky

Čas letí nezadržitelným tempem a za dva měsíce jsou tu Vánoce, na něž se těší nejen děti, ale také dospělí. Advent a vánoční svátky pro mnohé představují čas, který mohou strávit se svými nejbližšími. Radost můžete Vaším nejbližším učinit nejen svou přítomností, ale také pečlivě vybraným vánočním dárkem. S jeho výběrem Vám pomůže Firma na zážitky.

 

Vánoční dárek pro šťastnou ženu

Každá žena čas od času si najde čas pouze na sebe a dopřeje si návštěvu u kosmetičky, kadeřnice nebo masáž. Velmi oblíbená se v poslední době stává zejména thajská masáž. Thajská masáž byla v historii provozována výhradně thajskými mistry v tamějších chrámech. V Thajsku byly thajské masáže považovány za umění. Tato masáž spojuje při práci s tělem prvky akupresury a jógy. Tradiční thajská masáž je založena na dlouholetých zkušenostech thajských masérek a jejich jedinečných znalostech o lidském těle. Podle jejich znalostí totiž lidským tělem proudí energetické dráhy, které se mohou zablokovat. Tento jev pak přináší nepříjemné zdravotní komplikace. Thajská masáž působí silou na tlakové body, svaly, šlachy, ohýbá a natahuje páteř. Při thajské masáži dochází k uvolnění napětí, kloubů a tělo i duše nachází osvobozující uklidnění. Firma na zážitky nabízí uplatnění koupeného voucheru v Praze, Karlových Varech a Brně.

 

Další tipy na vánoční dárky

Celou řadu dalších tipů na vánoční dárky pro Vaše nejbližší najdete internetovém zábavním portále Firmy na zážitky. Přesvědčit se o tom můžete zde www.firmanazazitky.cz/tipy-na-vanocni-darky/. K nejvyhledávanějším patří především gastronomické zážitky, díky nimž si můžete pochutnat na osvědčené české kuchyni, nebo nechat Vaše chuťové pohárky ochutnat některé ze světových delikates. Mnohé gastronomické zážitky jsou originální také prostředím. Sváteční oběd či večeři si můžete nechat uvařit od profesionálních kuchařů věhlasných jmen. U Firmy na zážitky najdete také krásné vánoční dárky pro milovníky adrenalinu.

Komerční článek


22.10.2017   Rubrika:   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Bohatá inspirace na vánoční dárky jedině u Firmy na zážitky

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
YXH
YXH - 15.11.2017 16:19

Voucher nepotrebuju, mne staci darkovy poukaz. A jen tak mimochodem, ve Varech tam nabizeli i jine "sluzby" nevim jestli provozovatelky byly ty same, nebo jen pridruzeny podnik, ale je to spis pro pany smajlik - 68

 
osmnactka18
osmnactka18 - 14.11.2017 22:05

To je super, tam jsem vloni kupovala rodičům let balonem a ti z toho byli hrozně nadšení :) Letos hledám něco z trošku jiného soudku.. se sourozenci jsme přemýšleli o tom, že bychom jim společně koupili pořádnou novou televizi, protože už by to fakt potřebovali. Už jsme i koukali, jaká je nabídka, a celkem nás zaujalo několik modelů tady - http://milujemeelektroniku.eu/top-11-led-a-lcd-tv-do-800-eur/ - tak jsem zvědavá, jak to celé nakonec dopadne :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.