Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Přemýšlíte nad dárkem pro partnera? S tímto nešlápnete vedle

Přemýšlíte nad dárkem pro partnera? S tímto nešlápnete vedle

Chcete koupit svému partnerovi něco, co ho skutečně zaujme? Pokud tápete a nevíte si rady, máme pro vás několik tipů, se kterými rozhodně nelze šlápnout vedle. Jde nejenom o nyní velmi aktuální parádní vánoční dárky pro muže. Naše tipy mohou být spojeny také s jakoukoliv jinou událostí, kam se řadí nejpopulárnější důvody oslav, kam se řadí:

· Narozeniny

· Svátky

· Výročí

Kupte vylepšení pro jeho vůz

Pro mnoho mužů není auto jenom dopravním prostředkem. Pro mnoho mužů jde doslova o člena rodiny. Je váš partner takový a o vaše auto se stále stará? Pokud ano, hledejte dárek v této kategorii. Hitem se mohou stát nové LED do auta, které rozhodně patří do skupiny praktických dárků, se kterými nelze šlápnout vedle. Muž ocení jak to, že jste koupila dobrou věc, tak i to, že bude v důsledku montáže opět moci trávit čas s vozem.

Zaměřte se na jeho koníčky

Jedním z nich je auto. V souvislosti s ním již dárek máte a znáte. Společně se podíváme na ty další. Když se budeme držet v motoristickém segmentu, tak se může jednat o unikátní moto doplňky. Pokud jde o jiné koníčky, může se jednat například o výbavu na sport, může se jednat třeba o vybavení partnerovi dílny, nebo cokoliv jiného, co přímo souvisí s jeho konkrétními zájmy. Pokud si nejste jista, kupte mu poukaz ať si sám vybere, co by chtěl.

Darujte zážitek

Ten se poslední roky stává velmi populárním a také velmi osvědčeným dárkem. Hitem jsou hlavně různé adrenalinové zážitky. Jako první je třeba zmínit jízdy v různých závodních speciálech, které jsou hitem číslo jedna. Dále nelze opomíjet třeba lety vrtulníkem nebo letadlem. Možných adrenalinových zážitků, které jsou určené pro muže, však existuje mnohem více. Stačí jenom vybrat takové, o kterých víte, že vašeho partnera nezklamou, jelikož o nich sní. Darujete mu tedy voucher, který ho opravňuje právě k využití daného konkrétního zážitku.

Komerční článek


5.12.2018   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Přemýšlíte nad dárkem pro partnera? S tímto nešlápnete vedle

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.