Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Máte doma alergika? Klimatizace opravdu pomáhá

Máte doma alergika? Klimatizace opravdu pomáhá

klimaKýchání, smrkání, pokašlávání a slzení očí. To je každodenní úděl alergika. Naštěstí s ním už umíme bojovat. Kromě léků, které doporučí alergolog, zmírníte nepříjemné projevy i šikovnými pomocníky.

 

Speciální HEPA filtry vytvořené pro alergiky

Moderní klimatizační jednotky věnují zvýšenou péči ochraně našeho zdraví. Třeba klimatizace Samsung mají kvalitní vícestupňové filtry. Vzduch zbavují bakterií, virů, prachu, pylu a dalších alergenů. Po vypnutí jednotky se automaticky vysuší, a tím zabrání tvorbě plísní a bakterií.

3 důvody, proč pořídit alergikovi klimatizaci

1. Udržuje ideální teplotu i vlhkost vzduchu

Pokud máte v rodině alergika, nesmíte domov přetápět – doporučuje se udržovat teplotu kolem 21 °C. Důležitá je i vlhkost vzduchu, která se má pohybovat mezi 40 a 60 %. Ideálních hodnot těžko dosáhnete bez technologických pomocníků. Chladicí systém vám zajistí optimální teplotu i vlhkost vzduchu v průběhu celého roku.

2. Dodává kvalitní vzduch

Moderní klimatizace do bytu a domu čistí díky šikovným filtrům vzduch od alergenů a dokonce i původců nemoci. 98 % úspěšností má technologie Virus Doctor značky Samsung i v rámci prevence chřipky.

3. Zlepší spánek

Kvalitní, nerušený spánek potřebujeme všichni. Alergikům s věčně plným nosem však nemoc hází klacky pod nohy. Díky čistému vzduchu se lépe prospí.

 

Vysušuje klimatizace vzduch?

klimatizace Principem klimatizování je vysoušení vzduchu. Čím vyšší je vlhkost, tím více se člověk potí a má pocit většího tepla a naopak. Proto sušší vzduch v létě zvyšuje tepelný komfort. Přílišná vlhkost vzduchu neprospívá ani alergikům, kteří jsou citliví na spory plísní. Proto jim chlazení a čištění prostoru může výrazně ulevit.

 

Podpořte účinky chlazení a čištění vzduchu

Hned od začátku nastavte rozumnou teplotu a nedýchejte vzduch přímo vycházející z jednotky. Nezapomínejte na pravidelnou údržbu a čištění filtrů po každých přibližně 500 hodinách provozu – to je cca 1× do roka. K čištění a prohlídce kompresoru přizvěte raději značkový servis klimatizací.

Díky čistému vzduchu doma také rychleji uklidíte. Prachu, pylu i roztočů výrazně ubyde na nábytku i podlaze. Hoďte si nohy nahoru!

Komerční článek


4.12.2018   Rubrika:   |   Komentářů 3   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Máte doma alergika? Klimatizace opravdu pomáhá

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
ivanka386
ivanka386 - 11.8.2020 0:16

Doma alergika máme a proto jsme se rozhodli k nám domů pořídit rekuperační jednotky od https://rekuperace-aldes.cz . Je to systém, který Vám domů přivede čerstvý vzduch a ještě to prý umí i nějak topit nebo tak :-D Nezkoušeli jsme.

 
Lucinka258
Lucinka258 - 15.5.2020 20:07

Klimatizace pomáhá každému. Nikomu se nežije dobře v bytě, ve kterém je takové vedro, že se v něm nedá ani spát. My jsme přesně takové vedro v bytě měli, než jsme si pořídili klimatizaci. Jsem ráda, že jsme se pro ní s manželem rozhodli. Loňské léto bylo díky ní naprosto super. Než jsme si ji pořídili, tak jsme hledali, kdo prodává klimatizace v Brně a nejvíc nás zaujala firma https://encofa.cz/ u které jsme si vybrali klimatizaci Daikin.

 
valiska44
valiska44 - 30.3.2020 8:06

Tyjo, tak o tomto jsem teda nikdy neslyšela. Díky za informace. Právě nad pořízením klimatizace už nějakou dobu uvažujeme. Už jsem se dokonce i po nějakých dívala a hodně se mi zamlouvají například ty od https://www.m-klima.cz/

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.