Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Cesta k hezčímu pozadí nemusí vést přes každodenní dřinu. Lifting hýždí vám pomůže za dvě hodiny

Cesta k hezčímu pozadí nemusí vést přes každodenní dřinu. Lifting hýždí vám pomůže za dvě hodiny

cesta k hezčímu pozadíTrápí vás dolní partie vašeho těla? Už dlouho si nevíte rady? Plastičtí odborníci dnes nabízí několik metod, které vám pomohou. Jednou z nich je lifting hýždí, jež vyřeší řadu problémů a zvýší vám sebevědomí. Zrcadlo už nebude váš nepřítel a na pláži se nebudete stydět.

 

Konzultace je prvním krokem

Na začátku všeho projdete odbornou konzultací na klinice. Věnovat se vám bude přímo plastický chirurg, který potéplastiku hýždí provede. Je nutné, aby vás informoval o všem od A až do Z. Zjistí váš zdravotní stav, aby během operace nic nezanedbal. Provede s vámi základní vstupní vyšetření, kterého se nemusíte bát, protože není nijak náročné. Také s vámi projde nejen operaci, ale i pooperační léčení, abyste mělao všem jasnou představu.

 

Jak probíhá operace?

Chirurg začne první řez mezi zády a hýžděmi. Nejprve odstraní všechnu přebytečnou kůži, a potom napne kůži povislou. Tzv. buttock lift neboli lifting hýždí je nenáročná operace, při které se vám zvednou hýždě do esteticky lepší pozice.

 

Za dvě hodiny lepší vzhled

Během liftingu hýždí počítejte s celkovou anestezií. Zákrok obvykle nezabere více než dvě hodiny. Poté strávíte den na klinice, kde si pořádně odpočinete a následně vás propustí do domácího léčení. Pooperační rekonvalescence není nijak bolestivá ani náročná, ale je důležité, abyste ji nezanedbala a opravdu nechala tělo odpočinout.

 

Podpořte svou rekonvalescenci

První týden po operaci se zdržujte spíše doma a odpočívejte na lůžku. Celková doba hojení se odhaduje na 4–6 týdnů. Během této dobydbejte na opatrnou hygienu a neprovádějte žádné namáhavé aktivity. Noste kompresní prádlo po celou dobu hojení, abyste se vyhnula případným komplikacím. Po šesti týdnech od zákroku se můžete opět naplno věnovat sportu a vrátit se ke svému běžnému režimu.

 

Nebojte se jizev

Tvorba modřin a otoků po operacinenínijak výjimečná. Je to zásah, se kterým se tělo musí vypořádat, ale všechno se během pár týdnů zcela zahojí. Po plastice hýždívám nezůstane víc než nepatrná jizvička. Řez se dělá v místech, kde máte lem spodního prádla, takže i drobnou nedokonalost na těle snadno zakryjete.

Máte pocit, že je to pro vás vhodné řešení? Už nemusíte přemýšlet a hledat informace na internetu. Sjednejte si nezávaznou osobní schůzku, kde vám odborníci zodpoví všechny vaše otázky, a vyvrátí veškeré obavy.

Komerční článek


12.4.2019   Rubrika:   |   Komentářů 3   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Cesta k hezčímu pozadí nemusí vést přes každodenní dřinu. Lifting hýždí vám pomůže za dvě hodiny

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
sharon
sharon - 13.5.2019 16:54

denkas: smajlik - 68smajlik - 47

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 10.5.2019 11:06

denkas - 6.5.2019 11:26
na co si to kazit -- nepatrnou jizvičkou po celkové anestezií.

 
denkas
denkas - 6.5.2019 11:26

Já mám dost hezký pozadí, ba i popředí. Kam se na mě hrabe Věstonická Venuše. smajlik - 26

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57209.
Archiv anket.