Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Sháníte kvalitní látku? My pro vás máme tip!

Sháníte kvalitní látku? My pro vás máme tip!

kvalitní látkaPokud se rozhodnete podnikat v oblasti oděvnictví, pak jistě budete potřebovat ten nejlepší materiál k uspokojeních vašich zákazníků. Můžete být sama šikovnou švadlenou, která se nebude bát práce a bude ve volném čase vytvářet vlastní návrhy oblečení, ale bez kvalitního materiálu to nepůjde. Bez něj byste totiž zákazníky spíše odrazovala, než přitahovala.

 

Co je gázovina?

Dvojitá gázovina neboli mušelín představuje dokonalou látku na parné letní dny. Tento materiál je totiž velice lehký a dobře prodyšný, neboť je vlastně velmi měkkou bavlněnou tkaninou. Zejména díky své prodyšnosti je ideální do letních dnů, protože jej při nošení prakticky nebudete cítit. Jako žena však určitě nechcete ukazovat své přednosti a intimnosti všem okolo, a proto budete mušelín milovat o to více. I když je tvořen pouze ze dvou vrstev, vůbec neprosvítá.

 

Na co se dá použít?

Už z titulu lehké a prodyšné látky je jasné, že jej využijete zejména při tvorbě lehkého a tenkého oblečení na léto. Skvěle se tak hodí pro šití halenky, sukně nebo šatů. V tomto ohledu oceníte velkou možnost výběru nejrůznějších barev. Navíc budete moci následovat nejnovější módní trendy. K dispozici jsou i roztomilé vzory, jež dokážou oživit nudný outfit každé z vás.

 

Kde se dá tato látka pořídit?

Poslední otázkou je pak otázka nákupu. Dvojitou gázovinu nakupujte pouze v prověřených obchodech, jakým je například Bubalakovo.cz. Mimo mušelínu zde naleznete celou řadu dalších látek nebo užitečných pomůcek, které vám při šití letního oblečení pomohou. Na blogu se navíc dozvíte i několik dalších informací nejen od profesionálů, ale i od dalších žen, které mají stejnou zálibu jako vy.

Letní šaty tvořte pouze z lehkých a prodyšných látek, mezi které bezpochyby spadá i mušelín. Teď už stačí jenom vybrat vhodnou barvu a pustit se do práce.

Komerční článek


12.10.2019   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Sháníte kvalitní látku? My pro vás máme tip!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.