Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Jak zachránit rozpadající se vztah?

Jak zachránit rozpadající se vztah?

jak zachránit rozpadající se vztahRozpadá se vám manželství? Máte pocit, že vztah s partnerem už není, co býval dřív? Je ještě šance vše napravit nebo nastal čas k rozchodu? Mnozí to znají. Na začátku vztahu jsou oba aktéři nesmírně zamilovaní. Téměř se zdá jakoby si i modré z nebe snesli. Vzájemně se na sebe těší, na každé setkání se připravují bezmála jako na audienci u hlavy státu, shledání započnou polibkem a objetím. Nepřekvapí, když několik nocí probdí, aby si mohli psát zamilované zprávy.

Pokud máte rádi jízdu na horské dráze a vychutnáváte si pocity, které ve vás sjezd vzbuzuje – kdy srdce buší, hlava se motá, adrenalin vystřeluje a vy své prožitky vnímáte zostřeně, zatímco svět kolem sebe rozmazaně – pak jsou chvíle zamilovanosti jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě. A k životu většiny z nás bezpochyby patří. Lehce tehdy přehlédneme nedokonalosti druhého a zatvrzele ignorujeme narážky či rady ostatních.

„Kámen úrazu pak nastane, až když dojde na společnou domácnost.“

Uplynula řada měsíců

S partnerem se vídáte každý den a čím dál lépe se poznáváte. Na svět už nehledíte přes růžové brýle nehynoucí lásky, a tak si nedostatků svého milého lépe všímáte. Měsíce plynou, vášeň vyprchává a vy si přestáváte rozumět. Lezete si na nervy. Vztah se drolí a bortí. Možná právě tehdy začnete vzpomínat na všechny krásné chvíle, jaké jste spolu prožili. Dojde vám, že partnera stále milujete a nechcete ho ztratit. Pokud ano, právě pro vás přinášíme nejčastější důvody rozpadu vztahu a několik rad, jak jej zachránit.

Celý článek najdete zde: https://jsme.cz/jak-zachranit-rozpadajici-se-vztah

Komerční článek


10.1.2020   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak zachránit rozpadající se vztah?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Hurvínek
Hurvínek - 3.7.2023 9:32

Ahoj dívky a ženy. Abych nějak přežila manželovy protivné nálady ( ujišťuji vás, že sexuálně frustrovaný není ), vynalezla jsem si metodu, která mi funguje. Rozhodla jsem se o ní s vámi podělit , třeba některé z vás pomůže. Jelikož už mě tak nebavilo poslouchat, co všechno dělám špatně ( světě, div se ), představuji si, že máme zde na blogu soutěž o nejprotivnejšį polovičku. Zkrátka se trumfujem v tom, která zas co zmatlala.... Čím víc budete od manžela hubované, tím budete mít zde na blogu vyšší ratting. Nemusím prozrazovat, že vyhrává "totální outsider "😉 Zatím to mám jen ve své hlavě, ale je to docela zábavné. V podstatě se raduji z každé " výtky", protože jsou to body do mé soutěže 👍 . Zkuste to, můžete mi napsat, co si o tom myslíte. Soutěž se dá zdokonalovat např. " O nejbizarnejsi prohřešek " apod. Jediné pravidlo zní, že si pro ty " bodíky " nechodím naschvál. Jinými slovy, nejsem " úmyslný záškodník". Tak hurá do toho. Já mám hned první zásek po ránu. Na mojí laskavou nabídku míchaných vajíček k snídani jsem se dočkala zamračenį.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76666.
    Archiv anket.