Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Prověřená auta online: Vyberte si ojeté vozidlo ze široké nabídky

Prověřená auta online: Vyberte si ojeté vozidlo ze široké nabídky

prověřená auta onlineNákup auta online nabízí skvělé možnosti, otevírá se vám totiž spousta lákavých nabídek, ze kterých můžete vybírat. Auta jsou dovážena z celé Evropy, záleží tak pouze na vás, pro jaké vozidlo se rozhodnete. Každé z nich je pečlivě ověřené a zkontrolované, abyste předem měli jasno, do čeho jdete.

 

Kvalifikovaní mechanici

Koupit si auto online z dovozu v této době není žádný risk, a to především díky kvalifikovaným mechanikům společnosti Carvago, kteří se starají o kontrolu všech vozidel v nabídce. Jedná se o pracovníky s dlouholetou praxí, na autě tedy spolehlivě prověří vše důležité. Vy pak získáte kompletní technickou zprávu o stavu vozidla, budete tak přesně vědět, co hodláte koupit. Prověřená auta online jsou skvělou příležitostí.

 

Rychlá prověrka

Jestliže si vyberete některé z vozidel v nabídce, nemusíte zdlouhavě čekat. Kontrola totiž probíhá zpravidla nejpozději do dvou dnů od objednání. Během pár dní tak budete mít jasno, zda se tato investice vyplatí. V některých případech navíc nemusíte ani čekat, některá vozidla v nabídce už prověrkou prošla na žádost prodejce. Vy už si tak jen můžete projít detaily.

 

Důkladná kontrola

Mechanikům při kontrole rozhodně nic neunikne. Prověřováno je 270 bodů kontroly, přičemž vše je nafoceno. Získáte informace o všem – od základních věcí jako je chod a zvuk motoru až po vůni v interiéru. S jistotou tak budete vědět, zda auto bylo bouráno, jaké jsou vyhlídky oprav do budoucna a podobně. Díky těmto službám se nemusíte omezovat pouze na auta z České republiky a zařizovat jejich kontrolu, zda je daný nákup bezpečný.

Při online nákupu vozidla se o všechno za vás postarají odborníci. Od samotného nákupu přes formality jako jsou smlouvy, technická kontrola, registrační značky a pojištění.

 

Zdroj obrázku: Noey smiley / Shutterstock.com

Komerční článek


4.2.2022   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Prověřená auta online: Vyberte si ojeté vozidlo ze široké nabídky

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lucinka258
Lucinka258 - 15.3.2022 6:44

Manžel je mechanik, takže u nás není výběr auta žádný problém. Co slyším od kamarádky, jaké mají věčně s autem problémy a že neví, jaké si mají koupit, tak jsem za to fakt ráda. Je to nepříjemné, když se na auto nemůžete spolehnout. Manžel má doma vlastní malou dílnu, kde opravuje kromě našeho auta i další auta na kšeft. Dílnu má dobře vybavenou, nedávno si pořídil i velký šroubový kompresor z https://www.kompresory-filtry-servis.cz/produkty/kompresory/kompresory-boge/sroubove-kompresory-boge , což se mi moc nelíbilo, protože to byla větší investice, ale když ho k práci potřebuje, tak je to něco jiného.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55290.
Archiv anket.