Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Zlatnictví Jana a Karel Kaletovi

Zlatnictví Jana a Karel Kaletovi

Jsme malá česká firma která z 80% vytváří své vlastní výrobky, dle svých vlastních návrhů. Jedná se většinou o originální zboží, které vyrábíme pouze v několika kusech. V naprosté většině se jedná o klasickou ruční výrobu. Tento způsob ve vhodném spojení s moderní technologií přináší mnoho možností, které obohacují trochu fádní strojovou výrobu, kterou jsou naše obchody přesyceny.

· Pracujeme se zlatem o ryzosti 585/1000 a stříbrem 925/1000. Dle přání zhotovíme šperk i ve vyšších ryzostech.
Zajišťujeme konečné povrchové úpravy jako je zlacení, stříbření i rhodiování výrobků. Zabýváme se též fasováním - zasazováním kamenů, provádíme rytecké práce. Zajistíme i výbrus kamenů do různých tvarů a velikostí.

· Dále provádíme opravy zlatých i stříbrných šperků a zabýváme se též prodejem hodin a hodinek včetně hodinářského servisu.

· Na přání zákazníka vyrobíme zboží na objednávku (zlaté i stříbrné) dle jeho požadavku. Někteří zákazníci mají obavy z vyšších cen u výroby na zakázku ...
... u nás jsou ceny zakázkové výroby stejné jako u zboží na naší prodejně...
Zákazník má možnost dodání svého zlata na objednané zboží. V tomto případě se cena snižuje o tuto hodnotu. Konečnou sumu potom tvoří cena za zhotovení, případně za kameny, jsou-li ve výrobku použity. Dochází tak ke značným úsporám ze strany zákazníka, který si "kupuje" ve vyrobeném šperku pouze naší práci. Tento způsob "výměny" je možný i v případě zakoupení již hotového výrobku na naší prodejně.

· Nakupujte přímo u výrobce - to se odráží především v cenách, které máme příznivé. Naše ceny se pohybujíkaletovi dle náročnosti u ručně zhotovených šperků od 200-300 korun/gram/práce.

· Samozřejmostí je u nás možnost výměny zakoupeného zboží a to i bez udání důvodu. Chápeme možnost koupě zboží, které se darovanému moc nelíbí. Již při prodeji je každý náš zákazník ubezpečen o možnosti výměny. Přijďte si to vyzkoušet.

· Termíny oprav jsou do týdne. U zakázkové výroby máme termíny 14-21dní. V mimořádných případech, po vzájemné dohodě lze tuto dobu zkrátit.

· Do budoucna se kromě výroby a prodeje v našem obchodě chceme zaměřit i na prodej našich výrobků prostřednictvím internetu. Bude k tomu sloužit na našich stránkách oddíl KATALOG, kde chceme postupně vybudovat seznam našich výrobků s aktuálními cenami. Každý zákazník bude mít možnost výběru šperku podle katalogového čísla. Bude mít možnost volby barevné kombinace zlata, barvy nebo druhu kamenu a jiných úprav. Každý šperk bude zhotoven "na míru" a následně zaslán budoucímu majiteli. Věříme, že se tak rozšíří okruh našich zákazníků, kteří k nám z časových či jiných důvodů nemohou přijít.

· Cílem našeho snažení je vybudování stálé klientely, výsledkem je spokojený zákazník, který se k nám bude stále vracet.

 

www.kaletovi.cz

 

Adresa:

JK ZLATNICTVÍ - Krejnická 2021, Praha 4 - Roztyly,
obchodní centrum Chrpa 

Otevírací doba: po – pá – 10 – 18 hodin

 

Kontakt

kaletovi@volny.cz

Telefon: 272 928 658

 

Celá ČR


15.1.2009   Rubrika: zlato a stříbro   |   Komentářů 3   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Kaleta1 Kaleta2 Kaleta3 Kaleta4  

Diskuse ke článku - Zlatnictví Jana a Karel Kaletovi

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
valiska44
valiska44 - 29.3.2022 21:55

Šperky vlastní výroby určitě mají své kouzlo. Také doma pár takových mám i přes to, že si na šperky zas až tak nepotrpím. Některé jsem dostala i jako dárek. Teď naposled to byl takový pěkný náramek, který mi manžel objednal z https://www.marre.cz/stribrne-sperky-s23CZ Co se týče materiálů, tak stříbrné šperky mám úplně nejraději, takže mi o udělalo obrovskou radost.

 
ivanka386
ivanka386 - 15.4.2021 23:34

No, to jsou tedy nádherné šperky :) Já jsem si také nedávno objednávala jedny takové hrozně moc fajn šperky a to z těchto stránek zde - https://www.antikart.cz ... Mají tam tedy převážně takové ty starožitné věci a i jiné šperky, ale myslím si, že i to je moc fajn oživení od takovýchto moderních klasik :)

 
sharon
sharon - 15.7.2009 11:34

škoda, že se mi vaše stránky špatně zobrazují......nemůžu kliknout na "katalog".....smajlik - 81

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76945.
    Archiv anket.