Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Dovolená pro mladé rodiny za hubičku

Dovolená pro mladé rodiny za hubičku

Pro mnoho mladých rodin s malými dětmi bývá často vidina dovolené u moře či na horách jen nesplěněným snem. Obzvlášť, když je maminka na mateřské, nebývá většinou peněz nazbyt. Dalším problémem pak bývá, že mnoho rekreačních objektů není přizpůsobeno těm nejmenším dětem.

Pokud do této kategorie patříte, anebo dáváte na dovolené přednost rodinnému prostředí a nevyhovují vám velké hotelové komplexy, mohl by pro vás být dobrou volbou výběr z nabídky cestovní kanceláře NOVASOL.

Před více než čtyřiceti lety ji založil jeden student v Dánsku. I on svoji rodinnou dovolenou stále odkládal do chvíle, kdy ho napadlo, že si s přáteli pronajmou domek u moře. Objevil tak zcela náhodou další dosud neznámou alternativu rodinné dovolené. Založil firmu, která po velmi skromném začátku vstoupila do dalších zemí Evropy po jménem NOVASOL.

Základním zákonem po celou dobu existence firmy, je solidnost a spolehlivost. Protože samotný zakladatel firmy věděl, jaké problémy mají mladé rodiny, stanovil ve své filozofii několik pravidel, která mají zaručit, aby i rodiče s omezenými prostředky našli optimální řešení pro svoji dovolenou.

 

NOVASOL s mladými rodinami zcela vážně počítá.

novasolKatalogy nabízí objekty, které jsou označeny jako „přátelské“ právě pro rodiny s dětmi. Na uzavřených pozemcích najdou děti pískoviště houpačky a další zařízení, která přispějí k jejich zábavě. K dispozici bývají dětské postýlky jídelní stoličky a někdy i hračky. Například v Rakousku jsou v nabídce statky, kde se vaše děti seznámí se životem na venkově. Řada domů má pro letní období k dispozici i bazén a zahradní nábytek, gril, saunu nebo whirlpool. Do některých objektů je možné vzít i čtyřnohého člena rodiny, bez kterého byste jinak nemohli odcestovat.

Nabídka, ze které si vybere každý

Pracovníci firmy poskytují svým zákazníkům užitečné rady, jak mají svůj objekt vybírat, na co brát ohled a případně jsou připraveni získat některé další informace o místě, kde se objekt nachází. Rodiče dostanou odpověď na takové dotazy, jako je například úroveň lékařské péče v místě, kam se chystají, případně dostanou informaci o tom, zda se nejedná o objekt, který využívají i kuřáci. Rodina poté odjíždí na svoji dovolenou vybavena nejen informacemi o objektu, ale má k dispozici popis cesty, telefonní čísla pro případ zdržení a vlastně po celou dobu pobytu je NOVASOL svým zákazníkům na blízku. I v tomto ohledu je NOVASOL naprosto výjimečný. Naše servisní kanceláře jsou k dispozici ve všech zemích, kde působíme a naši spolupracovníci poskytují více, než jen standardní služby. NOVASOL pamatuje i na případy, kdy některý z členů rodiny onemocní a všichni se vrací předčasně domů. Pojištění pro případ takového storna je již v ceně.

NOVASOL nabízí téměř 23.000 domů, chat, chalup, bytů a dalších objektů v 22 zemích Evropy. Díky své spolehlivosti a dobré pověsti je NOVASOL největším poskytovatelem těchto služeb v Evropě. Naše domy najdete v horách nebo nad hladinou moře, v blízkosti vinic jižní Evropy nebo v údolích řek a na březích velkých jezer. Zde všude tráví svoji dovolenou pod vlastní střechou rodiny z celé Eropy.

Naši zákazníci si mohou řadu informací o kterémkoliv z našich objektů najít na

www.novasol.cz

Jistě Vás však napadne, jak se to dá všechno pořídit, co to bude stát a kdo to zaplatí ?novasol

Na poslední otázku máme odpověď ihned – zaplatíte si to sami a budete na to mít!

Jak jste si přečetli na počátku, vše vymyslel mladý student, který přišel na to, že pokud se o náklady za pronájem rozdělí například dvě nebo tři rodiny, odpadá polovina starostí. Nebojte se hledat i mezi domy, které jsou v atraktivnějších letoviscích. Vždyť na to společně s ostatními můžete docela snadno dosáhnout. Vezměte si na pomoc kalkulačku a rozdělte cenu počtem účastníků. Teprve poté, co si sami spočítáte svoji cenu za osobu a přičtete výhody zdarma, přijdete na to, že NOVASOL je dobrá volba.

Některé objekty poskytují kompletní služby za konečnou cenu, jiné účtují spotřebu elektrické energie a dalších služeb. Stále je to však jen díl, který platíte vy.

Přesvědčte se sami, že NOVASOL není nějaká dovolená na zkoušku . Je to vždy trefa do černého. NOVASOL je tu pro vás.. NOVASOL to umí!

 

 

KONTAKTY:

www.novasol.cz

Novasol s.r.o. Zlatnická 4, 110 00 Praha l

Novasol s.r.o. nám. TGM 809 468 51 Smržovka

Telefon: 222 329 098; 602 663 645;   606 729 702;   724 753 230

 

Celá ČR


12.3.2009   Rubrika: Cestování   |   Komentářů 26   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

novasol novasol novasol novasol novasol novasol  

Diskuse ke článku - Dovolená pro mladé rodiny za hubičku

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-25
Zavadilova
Zavadilova - 15.6.2023 19:04

I v ČR se dá najít pěkné ubytování a pěkná místa na výlet nebo dovolenou. Já jsem měla štěstí, že jsem byla pracovně v Praze, kde jsem narazila na hotel https://hotel-upava.cz/ Hned jsem tam potom vzala i rodinu, protože to tam bylo moc hezké. Navíc hotel je perfektně umístěn v historickém centru Prahy.

 
Ivanka082
Ivanka082 - 11.10.2020 2:14

Pro mladou rodinu je nejlepší vyrazit na dovolenou do přírody nebo na chatu. Nestojí to tolik peněz a rodina se aspoň více sehraje. Mluvím z vlastní zkušenosti. My na chatu jezdíme 7x do roka vždy na víkend. Máme tam kvalitní spacáky z https://www.naturehikecz.cz takže to není takové peklo, jako za socialismu.

 
valiska44
valiska44 - 31.3.2020 19:53

Musím souhlasit s ivanka386. Pokud se člověk chystá na nějakou delší cestu autem, tak je určitě dobré dávat si pozor na to, jestli je auto v dobrém stavu. My třeba letos před odjezdem na dovolenou chceme měnit letní pneumatiky za úplně nové. Manžel už má prý vybrané nějaké z https://www.pneuok.cz/

 
ivanka386
ivanka386 - 13.9.2019 7:04

Souhlas, super tipy na dovolenou. To my třeba na dovolenou vždy jezdíme autem. Většinou buď do Chorvatska nebo Itálie. Jednou se nám bohužel stalo to, že se nám při cestě na autě něco pokazilo a nebylo to zrovna příjemné, takže od té doby raději před každou dovolenou necháváme auto překontrolovat v tomto servise: https://www.kfautoservice.cz/

 
koliaska105
koliaska105 - 19.8.2019 22:51

Díky za tip, nicméně musím říct, že já s cestovkami na dovolenou jezdím velmi nerada. Už jsem na dovolené s cestovkou párkrát byla a ani jednou to nedopadlo podle mých představ. Právě proto si myslím, že je lepší jezdit na dovolenou na vlastní pěst. Pokud se nechystáte zrovna na druhý konec světa, tak to vlastně není ani tak složité. Třeba ubytování se dá kdekoliv celkem snadno zařídit přes booking, případně pokud to nevýjde tak je tu vždy možnost spaní v nějakém kempu třeba pod stanem. Právě takto dopadlo ubytování na mé poslední dovolené. Musím říct, že jsem si to vlastně docela užila. Může ale za to asi i to, že máme doma takový velký armádní stan z https://armik.cz/ ve kterém se skvěle spí.

 
marta79
marta79 - 6.4.2015 13:12

Víte, jak si najít dokonalé ubytování v ČR?

http://www.rezervaceubytovani.cz/search/

smajlik - 93

 
talenka
talenka - 15.3.2009 10:55

kominice: ale jo, najdeš, dyť je tady v katalogu služeb, ne? To dohledáš smajlik - 24

 
monja
monja - 13.3.2009 20:41

Mojí kámošky máma pronajímá chalupu v jižních čechách - a je to bezva ....
Byli jsme tam celá banda slavit maturitu našich starších dětí a byla to vážně paráda - pokud vše funguje jak má, tak je to bezva, ne každá rodina má někde babičku s chalupou a tohle je dobrá alternativasmajlik - 47

 
kominice
kominice - 13.3.2009 18:59

Jééé to mě láká. Konečně místo kde by mohly děcka řádit.
Jenže až budu za nějaký čas lovit tenhle kontakt tak ho zaručeně nenajdusmajlik - 76 Já se známsmajlik - 42

 
trpajzlik
trpajzlik - 13.3.2009 15:24

teď jsme prošmejdila rekreační domy v Chorvatsku - hned bych zalehla na pláž a dívala se na nějaký nedaleký maják - tak si vždycky představím Makarskou, je to tam úžosmajlik - 47

 
sharon
sharon - 13.3.2009 15:02

smajlik - 75dovolená za hubičku se mi hodí,jako důchodce si nemůžu moc vyskakovat, uložím a uvidím....smajlik - 54

 
trpajzlik
trpajzlik - 13.3.2009 14:42

TULI: moc tu netleskej, páč až k tobě vyrazíme v krojích tím žlutým busem, tak budeš vařit jen kafe a podávat taliánské dobrůtkysmajlik - 51smajlik - 99 a já si bude tákhle lebedit obrázek - 4545(1).GIF

 
trpajzlik
trpajzlik - 13.3.2009 14:39

Almega: časy se mění, já už si dovedu představit docela všechno po tom, co mi mladí předvedli. Nejen oni, ale i jejich přátelé se chovají naprosto jinak než my, za "mladých let". Co chvíli nás někdo nečekaně navštíví a přespí, někdy i dvě rodiny najednou, to je pak "bugr" v barákusmajlik - 63smajlik - 68

 
trpajzlik
trpajzlik - 13.3.2009 14:37

talenka: dobrý nápad měl studentský synek, co?

 
trpajzlik
trpajzlik - 13.3.2009 14:36

smajlik - 94kubikm: než jsem to dočetla, tak jsi mi vytrhla text z úst, páč to chci přeposlat dceři a její kamarádce, jezdí naspolečné dovči už skoro 15let. Zaplatí si letenku a pak "mašírují" z místa na místo. To tedy bývalo, teď co mají děti, tak se spíš zdržují na jednom místě. Takhle byla malá už v 7-mi měsících v Černé Hoře a za pár měsíců v Bulharskusmajlik - 94, když měla půl roku, tak projezdili Šumavu.
Nabídka mě moc zaujala, přeposílám mladým, ale na sebe si pletu bič, protože vždycky trnu strachem, aby se mi vrátili všichni zdraví a vysmátí.

 
kubikm
kubikm - 13.3.2009 14:26

tak to se mi líbí, jdu to přeposlsat holce, něco hledají...

 
pe.pe
pe.pe - 13.3.2009 13:05

Jé, my Novasol známe už z dřívějška, měli jsme pronajatý velký apartmán v Chorvatsku a v létě jedeme do ooooobr chaty v Jizerkáchsmajlik - 35 Jede nás šest rodin s dětmi a pes, tak nám držte palce, ať nemáme ponorkusmajlik - 68 JInak, co se týká škod, pro Almegusmajlik - 2... na začátku se pro tyto případy vždycky platí kauce, která se vrací při odevzdávání klíčků na konci. A my tedy děti nenecháváme škoditsmajlik - 60

 
Doudice
Doudice - 13.3.2009 12:04

jé škoda, že pro letošek už máme chatu zamluvenou...také za levno...podnikovousmajlik - 34smajlik - 34ale ukládám a hned po dovči můžem přemýšlet na přítí roksmajlik - 47smajlik - 47smajlik - 47

 
TULI
TULI - 12.3.2009 19:10

Křeček: a ja si toho zase nevsimla! smajlik - 47smajlik - 68
urcite je to dobry napad a mlady student z DANSKA si zaslouzi smajlik - 5smajlik - 5smajlik - 5

 
Křeček
Křeček - 12.3.2009 16:08

talenka: to víš že potkají
a většina si jich toho ani nevšimne
jen mě to prostě pobavilo smajlik - 58

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-25
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77187.
    Archiv anket.