Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Léto ještě nekončí – je čas na něhu pastelových barev a šifonu!

Léto ještě nekončí – je čas na něhu pastelových barev a šifonu!

Rozmary letošního léta romantice letních šatů zatím moc nepřály. Tropické teploty nebo deště si žádaly spíš střízlivější modely. Mírnější počasí posledních dnů a příslib meteorologů, že léto ještě potrvá, teprve přinesou ty pravé příležitosti. Lehkost materiálů, pastelová barevnost a něha květinových vzorů charakterizují půvabnou letní kolekci Jiřiny Tauchmanové. Ulice jen rozkvetou…

Léto si v oblékání žádá své, obléci se však potřebujeme pro stejnou škálu příležitostí, jako v ostatních ročních obdobích. Jarní modely však musíme odložit a minimalistické potřeby letního oblečení zdánlivě skýtají málo prostoru pro fantazii. Zvolit vhodný model pro danou příležitost, cítit se příjemně a zaujmout, to je v létě možná větší oříšek než po zbytek roku. Jiřina Tauchmanová si mistrně poradí v každém ročním období a vždy má svým příznivcům co nabídnout.

léto ještě nekončíToužíte po opravdové romantice? Pak začněte u letních šatů, to ostatní už přijde samo! Z letní kolekce šifonových šatů v jednobarevném pastelovém provedení nebo s jemným květinovým potiskem je radost vybírat a díky rozmanitosti střihů si vybere každá žena a dívka, kterou tento styl osloví. Krátké nebo dlouhé, s volány i bez, společenské i pro denní nošení, tak lze jen velmi stručně charakterizovat šaty, nad kterými se tají dech.

Šifon není jen vzpomínkou na róby ze zažloutlých fotografií, je to materiál, který nikdy neztratil na aktuálnosti. To, že nedominuje letnímu šatníku, je jen proto, že sportovní móda ovládla téměř veškerý prostor a dostala se i tam, kam nepatří. „Zvolit vhodný styl oblečení v souladu s příležitostí je umění, které by mělo být vštěpováno dětem odmalička. Je to dovednost, která hodně vypovídá o úctě člověka k sobě samému i k ostatním. S radostí ve svém ateliéru pozoruji, jak si jednotlivé generace v rodině tyto zásady předávají. A proto také vím, že šatům podtrhujícím ženský půvab neodzvonilo a s radostí takovéto kolekce vytvářím,“ zamýšlí se nad přístupem k oblékání Jiřina Tauchmanová.

Princeznám nemusíme závidět, i v dnešní době si můžeme dovolit být něžně půvabné jako ony!

Redakce


19.8.2010   Rubrika: Zdraví a krása   |   Komentářů 6   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Léto ještě nekončí – je čas na něhu pastelových barev a šifonu! Léto ještě nekončí – je čas na něhu pastelových barev a šifonu! Léto ještě nekončí – je čas na něhu pastelových barev a šifonu! Léto ještě nekončí – je čas na něhu pastelových barev a šifonu!  

Diskuse ke článku - Léto ještě nekončí – je čas na něhu pastelových barev a šifonu!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Linda
Linda - 19.8.2010 13:41

kat: drzím palce smajlik - 45 a pozdravuj doma smajlik - 54

 
Stanik
Stanik - 19.8.2010 11:33

PEGG: spolecečnske obleceni je smoking, tady chodi v tmavem obleku nebo business kostymku (damy) vsichni.. vyzaduje to dresskod.. zalezi jak to hmaji v te ktere fime nastavenysmajlik - 26

 
kat
kat - 19.8.2010 10:36

Linda: čus, já se tak různě potuluju...na chalupě, ale povětšinou oblézám a obléhám servery s nabídkou prácesmajlik - 68 a pomalu podléhám skepsi, že jsem totálně neschopnásmajlik - 80 Dnes mám jeden pohovor, tak snad už se zadaří.smajlik - 26

 
Linda
Linda - 19.8.2010 9:21

kat: nazdááár, Tebe jsem uz dlouho nevidela smajlik - 54

 
PEGG
PEGG - 19.8.2010 9:01

„Zvolit vhodný styl oblečení v souladu s příležitostí je umění, které by mělo být vštěpováno dětem odmalička." - věta z článku. Já vím,že to sem nepatří,ale tak ať mi někdo vysvětlí,proč každý podomní obchodník chodí v obleku, jsem na ně alergická. Ještě bych pochopila sako,ale tmavý oblek je snad společenské oblečení. Zrovna tak se mi nelíbí, když trenér na hokejovém zápase má na sobě tmavý oblek, proč nemá něco sportovně laděného? Možná se pletu,ale přijde mi to nepatřičné, co si pak takový člověk vezme do divadla?
Omlouvám se,ale mě to rozčiluje.smajlik - 93

 
kat
kat - 19.8.2010 8:46

hmm, a kde je model pro mě?smajlik - 26smajlik - 42

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127252.
Archiv anket.