Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Bavte se s Petrklíčem: Proměna vizáže

Bavte se s Petrklíčem: Proměna vizáže

Společnost Petrklíč, která se specializuje zejména na dámské oblečení větších velikostí, uspořádala pro své věrné zákaznice soutěž, v níž hlavní výhrou byla proměna vizáže. Šťastnými výherkyněmi se staly paní Martina, která přijela až z Proboštova u Teplic, paní Anička z Prahy a paní Zdenka z Brna. Všechny už mají proměnu za sebou a tady je reportáž, jak celá akce probíhala.

Dámy se na proměnu velice těšily a byly strašně napjaté, jak to celé dopadne. Proměny probíhaly celkem ve čtyřech fázích, které byly pro všechny proměňované společné. Nejprve kosmetička Lucie Tesařová v ostravském studiu krásy Mary Kay všem dámám očistila pleť a provedla základní líčení. Dámy se pak mohly přesunout do Kadeřnického studia, kde jim kadeřnice Věra Sztwiertniová vytvořila nový účes, včetně ošetření a nabarvení vlasů. Poté jsme se opět vrátili do studia Mary Kay pro závěrečné líčení. Poslední fází byl přesun z Ostravy přímo do Petrklíče ve Frýdku-Místku, kde si dámy vyzkoušely některé z našich modelů dámského oblečení.

Při závěrečném fotografování v ateliéru už byla jejich počáteční nervozita ta tam. „Zpočátku bylo náročné si zvyknout na pana kameramana a na záblesky fotoaparátů, ale po chvíli jsem to přestala vnímat a hlavně jsem vnímala blízkost tak skvělých lidiček, kterými jste,“ líčí své zážitky z proměny paní Martina a dodává: „Litovala jsem, že jsem se víc ´nevyžívala´, nepoužívala doplňky, netvářila se normálně… zkrátka do modelky mám hodně daleko, ale i to focení bylo nakonec velice zábavné.“ Celou proměnu jsme zachytili na video, které můžete shlédnout na YouTube.

martina, anička a zdenka před proměnou ve fotoateliéru petrklíče po proměně

Všechny tři dámy si proměnu s Petrklíčem maximálně užily. Když se pak s novou vizáží pochlubily rodině, známým, v práci, pochvaly se sypaly ze všech stran. „Má proměna byla neuvěřitelná. Všichni známí a rodina, včetně mne, byli z mé proměny nadšeni. Omládla jsem nejméně o 10let a cítím se skvěle,“ září paní Anička. Jsme rádi, že se akce vydařila a nezůstane jenom u této jediné. Různé motivační soutěže s Petrklíčem probíhají v průběhu celého roku, jsou určeny zejména pro ženy, ale zapojit se mohou i muži. Možnosti výher či získání dárků prostřednictvím našeho věrnostního programu jsou našim zákazníkům odměnou za zájem o naši nabídku dámského, pánského i dětského oblečení, včetně módních doplňků.

Aktuální informace o probíhajících soutěžích naleznete na našem webu www.petrklic.cz. Zde si můžete objednat i aktuální katalog módního oblečení Petrklíče, který vám po vyplnění objednávkového formuláře zdarma zašleme. Naše nabídka oblečení a doplňků je natolik komplexní a široká, že se u nás každý člověk oblékne od hlavy až k patě. Našimi zákazníky nejsou jen lidé silnějších postav, ale přibývá i těch, kteří dají přednost našim modelům ve standardních velikostech.

 

Nakupujte v našem e-shopu, získejte zákaznické výhody a bavte se!

Děkujeme za spolupráci:

Lucie Tesařová, Mary Kay, Ostrava, tel. 773 079 773

Kadeřnické studio Věra Sztwiertniová, 28. října 2556/124, Ostrava, tel. 604 177 816

 

Popisky k fotografiím:

01 – Martina, Anička a Zdenka před proměnou
02 – Ve fotoateliéru Petrklíče po proměně

Komerční článek


7.3.2011   Rubrika: Móda   |   Komentářů 12   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Bavte se s Petrklíčem: Proměna vizáže

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
dadka
dadka - 11.3.2011 10:01

Jednou jsem si z Petrklíče objednala takovou černou jarní bundu s proužkovanou kapucí. To co mně přišlo, mě opravdu dorazilo. Kus nekvalitního hadru s prsními záševky, ve kterém bych nešla ani do sklepa pro brambory. Hned jsem to vracela.

 
Almega
Almega - 8.3.2011 10:19

Osoby teda prokoukly....

 
VěraSpa
VěraSpa - 7.3.2011 19:10

Tak já bych si tam pár kousků vybrala. Některé sukně, halenky a tuniky se mi líbí. smajlik - 47A ohledně cen, nevím, ale laciněji je už snad jen u vietnamců. Tady mi ty ceny nijak přemrštěné nepřipadají.smajlik - 26

 
sharon
sharon - 7.3.2011 17:43

Vivian: kdes byla na tom, že starým babkám je jedno jak vypadají ????.............smajlik - 68

 
sharon
sharon - 7.3.2011 17:42

babkatapka: já jsem taky babka a sem tam si vyberu...na černých kalhotách není co pokazit a rifle se pokaždé a všude nehodí...a mám i nějakou tuniku a jsem spokojená...........smajlik - 47

 
babkatapka
babkatapka - 7.3.2011 16:50

Vivian: a ještě ty cenysmajlik - 76 já jsem stará babka, ale nevyberu si u nichsmajlik - 66

 
Vivian
Vivian - 7.3.2011 13:25

To oblečení je tragickésmajlik - 76 Dvacet let stará "móda," tak pro starou babku, které už je jedno, jak vypadá smajlik - 65

 
Kadla
Kadla - 7.3.2011 11:47

dadka: Teď jsem jim prolistovala nabídku v e-shopu a souhlasím. Jsem ve středním věku, ale šaty v takovém stylu bych si rozhodně nekoupila. Strašně usedlé.

 
dadka
dadka - 7.3.2011 11:02

Dostávám od nich katalog a jednou jsem se byla v jejich prodějně podívat, ale až na pár šatů mě tam nic nezaujalo.Všechno mně tam přijde takové moc usedlé, bez nápadu a šmrncu.Černé šaty s kapucí bych si koupila, ale bohužel šaty vůbec nenosím.

 
sharon
sharon - 7.3.2011 10:10

moc povedený..smajlik - 47, v Petrklíči nakupuji už hodně dlouho...smajlik - 47

 
Doudice
Doudice - 7.3.2011 8:41

Teda ženskýýýsmajlik - 60smajlik - 60kulím pči jak moc vám proměna prospělasmajlik - 47smajlik - 47moc vám to slušísmajlik - 47smajlik - 47

 
Betyyna
Betyyna - 7.3.2011 6:27

smajlik - 47 pěkné, všechny dámy prokoukly, paní v modrém má moc hezký účes smajlik - 5

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55290.
Archiv anket.