Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Petrklíč… to jsou i zábavná videa, poradna, soutěže

Petrklíč… to jsou i zábavná videa, poradna, soutěže

Přísný četník zastavuje podezřelý vůz. Žádá doklady... Ale ale, to se na to podívejme - je řidičova občanka vůbec platná? Zděšení převládne při obhlídce zavazadlového prostoru! Mafiáni, ačkoliv mají na sobě módní oblečení, si nedělají žádné štrachy s pašováním čehokoliv. Co to ale upoutalo četníkovu pozornost? 

Konec tohoto příběhu se dozvíte v jednom z našich nových video spotů. Celkem jsme natočili tři minipříběhy na téma katalog módního oblečení v každodenním životě i na téma módy pro plnoštíhlé. Na videa se můžete podívat na našem . Doufáme, že se u nich pobavíte. Na natáčení spotů se podílel i herec Zdeněk Junák, představitel jednoho z četníků z populárního seriálu Četnické humoresky.

petrklíč na youtubepetrklíč na youtube

Natočení zábavných videí je jednou z mnoha aktivit Petrklíče, jimiž chceme upozornit, že nejsme pouze klasickým zásilkovým obchodem, ale že u nás najdete i zábavu. Součástí e-shopu s dámským, pánským i dětským oblečením je rubrika Poradna, ve které je prostor pro vaše otázky nejrůznějšího rázu. Dále se zde dočtete zajímavosti ze zákulisí Petrklíče a také novinky a aktuální trendy ze světa módy. Máme svůj profil na facebooku, kde je více prostoru pro komunikaci s příznivci Petrklíče. Tady můžete zhlédnout obsáhlá fotoalba, např. jarní kolekci dámského oblečení s herečkou Veronikou Gajerovou, i videa.

Vedle motivačních soutěží, které průběžně pořádáme, můžete za vaše nákupy v e-shopu sbírat body, jež prostřednictvím našeho věrnostního programu potom proměníte za zajímavé dárky. petrklíč na youtubeMomentálně pro vás máme připraveny produkty z humanitárního programu Fair trade. Pokud chcete být pravidelně informováni o slevových akcích a výhodných nabídkách, zaregistrujte se k odběru našich newsletterů.

A kdo by přece jen chtěl mít svůj vlastní katalog Petrklíče v tištěné podobě, může si o něj napsat prostřednictvím objednávkového formuláře na našem webu a my vám jej zdarma zašleme. Mít svůj vlastní katalog Petrklíče je opravdu důležité. Díky němu si vyberete módní oblečení, aby to vašim tvarům opravdu slušelo.

 

Petrklíč – Respektujeme Vaši velikost
www.petrklic.cz

Komerční článek


14.3.2011   Rubrika: Móda   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Petrklíč… to jsou i zábavná videa, poradna, soutěže

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
trpaslik
trpaslik - 24.3.2011 16:32

z Petrklíče mám dost drahý župan, a černé kalhoty - které nebyly kalhoty, ale děsné tepláky..., oblečení a i jiné věci si kupuji, když je vidím v reálu..., po těchto zkušenotech smajlik - 105

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55290.
Archiv anket.