Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Nový katalog oblečení – Jarní pohoda

Nový katalog oblečení – Jarní pohoda

Hurá, jaro… a s ním nový katalog Petrklíče nazvaný Jarní pohoda. A co v něm všechno najdete?

Aktuální nabídku nejenom dámského oblečení pro jaro 2011. Vyberou si zájemci všech věkových kategorií a hlavně všech velikostí. Naší specializací jsou totiž nadměrné velikosti až do čísla 70. Když píšeme všech věkových kategorií, tak myslíme i malé slečny, pro něž mohou jejich mámy vybrat slušivý model tak, aby působily jako sehraná dvojka.

 

jarní pohodaTrendem jara jsou námořnické proužky a jarní kolekce zahrnuje hned několik kompletů pro ženy, dívky i kluky. V nabídce námořnické kolekce Petrklíče najdete mikiny, trika, šaty, tuniky i dětské tepláky.

Roli módně sladěné maminky s dcerkou nám sehrála herečka Veronika Gajerová, která se stala tváří letošní jarní kolekce Petrklíče. Na focení jarních modelů přivezla k nám do ateliéru i svou dcerku, která jak se zdá dosti podědila z hereckého talentu své mámy. Že jim to sluší?

 

 

Rovněž příjemné bylo fotografovánípetrklíč klimkovice s modelkami v areálu lázní v Klimkovicích nedaleko od Ostravy. Prostředí moderního sanatoria podtrhuje vyznění jarních modelů dámského oblečení. Každá žena může působit sebevědomě, pokud zvolí to správné oblečení. A my už se postaráme, aby to vašim tvarům slušelo!

 

domákyNaše nabídka sportovního a domácího oblečení jistě zaujme i pány. I zde máme oblečení, kterým se tátové mohou sladit se svými synky, např. domáky - praktické domácí kalhoty z kvalitního bavlněného materiálu. Domáky vedeme i jako tříčtvrťáky a kraťasy. Tím, že toto zboží šijeme přímo u nás v Petrklíči, můžete si poručit jakoukoliv velikost.

 

 

Dvaapadesátistránkový katalog si můžete objednat na www.petrklic.cz. Jeho platnost potrvá až do poloviny srpna 2011. Pro nakupující máme motivaci: při rychlém nákupu od nás obdržíte jako bonus pěkný dárek – náhrdelník z přírodního materiálu.

Pohodové jaro všem!

Komerní článek


22.3.2011   Rubrika: Móda   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Nový katalog oblečení – Jarní pohoda

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 22.3.2011 10:06

Šetřím,tak si letos nebudu nic kupovat,mám hadrů plnou skříň,ani neunosím,to co tam mám....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55290.
Archiv anket.