Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Sebejistotu vám nedává jen spodní prádlo – ale to, co je v něm

Sebejistotu vám nedává jen spodní prádlo – ale to, co je v něm

Spodní prádlo je často nedoceněným kusem naší garderoby, protože se domníváme, že není vidět. To ale nemusí být pravda vždy. Mnohdy je to právě spodní prádlo, které rozhoduje o celkovém dojmu, kterým působíme na své okolí, i eleganci, kterou vyzařujeme. A to nejenom v běžných dnech plných práce, kdy je nejvíc zapotřebí cítit se pohodlně. Spodní nebo noční prádlo nás provází dnem i nocí, a přestože naše babičky říkávaly nočnímu prádlu nedbalky, rozhodně není pravda, že právě o tuto část šatníku není třeba dbát.

Být výjimečná a zajímavá nemusí být takový kumšt, jak se mnohým může zdát. Dámské spodní prádlo je totiž, i když není vidět, možná nejviditelnější součástí vaší krásy, a čím více péče mu věnujete, tím větší službu vám může udělat. Dodá vám pocit pohodlí i sebejistoty. Podpoří nejen vaši linii, ale také vás nenechá na pochybách, jak působíte na své okolí. Dá vám dobrý pocit ze sebe samé a to je větší kouzlo než veškerá moc kosmetiky nebo plastické chirurgie.

Spodní prádlo Gaia je tu pro vás, aby pocit výjimečnosti už nikdy nebyl ničím výjimečným. Vyberete si v něm nejen podprsenky, ale prádlo pro každou příležitost, pro skvělý dojem z běžného dne i pocit sebejistoty ve chvíli, kdy ho nejvíc potřebujete.

Chcete-li si zpestřit večer a do svého domova vnést trochu neotřelého vzrušení, vsaďte na erotické prádlo nebo luxusní košilky. Málokterým spodním prádlem totiž můžete udělat radost i svému partnerovi. Erotické spodní prádlo z Astratex.cz vnese do vašeho společného života závan čerstvého vzduchu. Luxusní košilky přináší nové opojení okamžikem, o kterém jste se možná už domnívaly, že je ztracený. Nebojte se tedy dát průchod své ženskosti a ženské kráse.

Komerční článek


14.12.2011   Rubrika: Móda   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Sebejistotu vám nedává jen spodní prádlo – ale to, co je v něm

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 14.12.2011 17:15

V zimě jsou nejlepší pořádné bombarďáky s vlasem dovnitř,aby nám neomrzl spodek!!! Jděte s krásou někam....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76952.
    Archiv anket.