Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Andrea Verešová se proměnila v sexy anděla

Andrea Verešová se proměnila v sexy anděla

Andrea Verešová se umí pořádně odvázat! Maminka čtyřleté Vanessy a dvouletého Daniela se pár dní po oslavě pátého výročí svatby nechala nafotit nahoře bez! Odvážné snímky ale nebyly dárkem pro jejího manžela Daniela Volopicha. Modelka se stala tváří nového luxusního music clubu Pantheon, který se v září otevře v Plzni. Před objektivem předního českého fotografa Jana Tůmy se proměnila v anděla s ďáblem v těle.

Focení módní kolekce music clubu Pantheon, na které Andrea Verešová přímo spolupracovala, se neslo v poněkud divočejším duchu. „Taková  image k podniku zkrátka patří a já s tím nemám problém,“ svěřila se modelka, která ovšem jedním dechem dodává: „Umím se odvázat, ale jsem především máma dvou dětí. Ty jsou pro mě tím nejdůležitějším. Každou nabídku proto zvažuju a pečlivě si vybírám s kým a pro koho fotím,“ prozradila Andrea. Ta upřednostňuje zahraniční zakázky, tentokrát ale udělala výjimku. „Nabídka byla natolik prestižní a koncept připravovaného klubu výjimečný, že jsem ho chtěla podpořit,“ prozradila krásná Plzeňačka důvody, proč se andrea verešovározhodla odhalit.

Na nejodvážnějších snímcích pózuje Andrea po boku Muže roku Honzy Hájka, rovněž spoře oděného. Vznikla tak kolekce působivých snímků, která stejně jako samotný Pantheon vypadá exkluzivně a velmi elegantně. Nově vznikající music club bude vynikat nejen designem interiéru, ve kterém budou mimo jiné obří křišťálové lustry a sochy andělů v nadživotní velikosti, ale i programem, nabitým hvězdami českého i světového dýdžejingu. Do posledního detailu se proto řešily i akustické vlastnosti prostoru, jehož ozvučení bude doslova královské. Postarají se o něj totiž mistři zvuku, kteří se podíleli na ozvučení Buckinghamského paláce během narozeninové oslavy královny Alžběty.

Redakce


20.3.2012   Rubrika: Móda   |   Komentářů 30   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,5/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

andrea veresova andrea veresova andrea veresova andrea veresova  

Diskuse ke článku - Andrea Verešová se proměnila v sexy anděla

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-31
dadka
dadka - 22.3.2012 10:12

Renee: 9.27
Za zbytečnou považuji i Mesárošovou, která se asi proslavila jen tím, že si nechala zvětšit prsa a žila s dědkem,který jí pořídil drahé auto. Jsou to takové nuly,které se dokážou pouze přilepit na bohatého chlapa.

 
dadka
dadka - 22.3.2012 10:05

Na Verešové semně líbí zelené oči. Je pěkná, to jí nikdo nebere, ale proslavila se jedině tím, že chodila s Jágrem a teď, že má bohatého manžela a je na každém přiblblém večírku. O děti se jíurčitě stará chůva.
Agátu mám ráda i když je to pusa nevymáchaná.A ten její Kryšpínek je kouzelné dítě, pořád se směje.
Nemůžu Partyšovoui, je úplně blbá. V jednom pořadu s Krampolem jsem si myslela, že odpovídá tak špatně naschvál, ale ona je opravdu tak blbá.
Krainovou taky nemusím, tu snad neměl jen ten, kdo nechtěl.
Jsou to všechno pouze zlatokopky.

 
Petruša
Petruša - 20.3.2012 20:12

sharon: taky jsem změnila názor na Agátu. Když si tenkrát spálila nohu při žehlení čehosi přímo na sobě a pak to okomentovala slovy "myslela jsem si že když nejsem blondýna, tak nejsem úplně blbá, ale jsem. Jen úplná kráva by si žehlila oblečení přímo na sobě" smajlik - 68

 
kubikm
kubikm - 20.3.2012 17:54

smajlik - 64a taky vystudovala právnickou fakultu v Plznismajlik - 64

 
trpajzlik
trpajzlik - 20.3.2012 17:42

Já bych ji chtěla vidět, jak skáče okolo dětí přes den, v noci a bez makeupu, asi bychom se divily. Chlubit se v dnešní době, jak letí na oslavu letadlem to V.Tater apod., je také smajlik - 48
Už mám pár křížků na krku, tak to doufám nebude vypadat jako tichá závist - --smajlik - 16smajlik - 16smajlik - 36

 
Lissie
Lissie - 20.3.2012 15:48

Taky se mi moc nelíbí, myslím tedy vzhledově. Tedy hlavně v obličeji, má hrozně ostré rysy. O mentalitě a IQ pomlčím, zřejmě hold využila vzhledu, jako nyní každá druhá modelka, a udělala "kariéru" a "slávu" přes partnery a hlavně tedy teď přes bohatého manžela. No, je jí přáno, já bych takhle uspořádaný život mít nechtěla.

 
jedvatazmyje
jedvatazmyje - 20.3.2012 15:30

vždyť je zfotošopovaná od hlavy až k patě a zase zpátky. Spíš než fotky živé osoby to vypadá jako airbrushové obrázky, co mají kolotočáři na atrakcích.

 
denda04
denda04 - 20.3.2012 14:04

annie: IVUSKA 56: souhlas smajlik - 58smajlik - 47 už bolo Dost smajlik - 48smajlik - 48smajlik - 48 nemusím ji furt šklebí se je afektovaná až moc kroutí hubou jak mluví má ji dost velkou smajlik - 58smajlik - 67smajlik - 68

 
Almega
Almega - 20.3.2012 13:29

sharon: Občas slyším na Praze 2 (rádio) nějaký neumětelský zpěv a pak dedukuju,že to jsou nějací "zpěváci" z muzikálů,vzešlí patrně z nějaké TV soutěže...jen chvilku jsem viděla nynější "hlas" soutěž a byla jsem nemile překvapená,že dotyční adepti pěli cizojazyčné nadřené písně....K čemu to je,vybírat mezi slepými jednookého za krále??? Dříve,sotva zpěvák zazpíval,tak jsme hned věděli,kdo to je-nyní je jeden jak druhý,žádný rozdíl ani v kvalitě ani ve stylu...Jak říkám,jen odvar odvaru odvaru.....

 
IVUSKA 56
IVUSKA 56 - 20.3.2012 12:49

A taky bude asi hodně retušováno. Tu postavu jí nikdo nebere, až se tím budeme živit, taky si na ní dáme záležet. Nemůžeme být všechny modelky, kdo by makal, aby ony mohly vydělávat takové peníze. A žije v Přešticích na jižním Plzeňsku.

 
sharon
sharon - 20.3.2012 12:28

nevím, ale druhej snímek je děs....smajlik - 76

 
annie
annie - 20.3.2012 12:18

Mě sympatická není - figuru má, to je pravda.
Ale taky se mi zdá, že je převerešováno a přebartošováno...smajlik - 70

 
Stanik
Stanik - 20.3.2012 11:15

Světlonoska: tedy Veršovou taky nemusím.. ale copak zivot konci, kdyz si poridis deti? Kdyz na to ma postavu, tak at foti co uzna za vhodne.. tohle neni zadne porno, aby to detem melo nejak ublizovat.

 
sharon
sharon - 20.3.2012 10:50

Almega: tohle tvrdím ne co se týká zjevu , ale hlasu , o Věře Špinarové....kdejaká rychlokvaška se vydává za zpěvačku viz.Kerndlová a přitom tohle je paní zpěvačka, když jsem jí slyšela naživo, měla jsem husí kůži.....

 
sharon
sharon - 20.3.2012 10:48

sociální.inženýrka.v.důchodu: podobnej názor jsem změnila na Agátu Hanychovou, až jsem se o ní víc dozvěděla......a navíc hodnotím i její mamku..smajlik - 68smajlik - 47

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-31
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55290.
Archiv anket.