Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Plesová sezóna je tady! Jste připravená?

Plesová sezóna je tady! Jste připravená?

Sezóna plesání a tančení až do rána už nám odstartovala. A ke správné výbavě každé účastnice plesu patří nejen oslňující róba, ale také vhodná kabelka.

 

Kabelka na ples: Jaká vlastně je?

Plesové kabelky mají svá specifika – jedním z nich je jejich velikost. Správná plesová kabelka by měla být drobná tak akorát do ruky. Říká se, že ideální plesovou kabelku obejmete prsty obou rukou a neměla by být širší než dlaň o více než pět centimetrů. Takže pokud jste přemýšlela, že sáhnete po svém objemném psaníčku o velikosti sešitu, raději si pořiďte plesovou kabelku, se kterou opravdu zazáříte.

 

Klíč k úspěchu? Plánování!

Pokud chcete svým plesovým outfitem demonstrovat svůj vytříbený vkus a cit pro módu, musíte mít vše promyšleno. Od barvy šatů, styl doplňků až po vzhled kabelky. Rozmyslete se, zda chcete, aby byla kabelka ve středu pozornosti a nahradila tak výrazný šperk, nebo aby decentně korespondovala s celkovým vzhledem a nechala vyniknout šatům, účesu nebo třeba líčení. Určete, co bude váš nejvýraznější prvek, a ostatní držte na uzdě.

Tip: Hledáte praktické rady a postup při výběru plesové kabelky? Na novakabelka.cz najdete nejen velký výběr krásných kožených i plesových kabelek, ale také rady a tipy, jak kabelku vybrat i jak o ni pečovat.

Obléknete třpytivé barevné šaty? Tak ty si žádají decentní a nevýrazné šperky a neutrální kabelku a boty. Pokud obléknete černé či jiné jednobarevné šaty, na doplňcích se můžete vyřádit! Jen je třeba dodržet několik pravidel:

- Nemíchejte stříbrnou a zlatou.

- Nekombinujte více než dvě výrazné barvy.

- Respektujte odstín svých vlasů a očí – barva šatů či doplňků by s nimi měla ladit, nikoliv se s nimi „bít“.

- Nic nepřehánějte.

A nejdůležitější pravidlo ze všech? Hlavně si ples užijte naplno!

Komerční článek


30.1.2015   Rubrika: Móda   |   Komentářů 6   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Plesová sezóna je tady! Jste připravená?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
denda04
denda04 - 1.2.2015 9:02

sharon: přesně tak i u nás , aspoň3-4 plesysmajlik - 47smajlik - 60

 
Almega
Almega - 30.1.2015 17:59

dadka: Mne to naopak velmi obtěžuje se oblékat do nepohodlných šatů,bot atd. Raději sedím doma v teplákách a mám svoje pohodlí...

 
dadka
dadka - 30.1.2015 13:18

Almega:
Ještě za svobodna jsem na plesy chodila a byla to krása!! Už jenom to slavnostní oblečení, dlouhé šaty, líčení i účes...vždycky jsem se moc těšila a vydrželi jsme až do rána. Chodila nás parta a vždycky jsme se moc bavili. Ráda na to vzpomínám.

 
sharon
sharon - 30.1.2015 10:44

my dříve vymetly kde jaký ples ale dnes už se nám nechce.......tancujem rádi ale už nás to nějak netáhne......smajlik - 26teď už vymetají vnoučata....smajlik - 68

 
Almega
Almega - 30.1.2015 10:20

Jestli něco nesnáším,tak je to trdlování na plese...Nějak jsem přežila svůj a dětí maturitní a tím to zhaslo,už nemusím...Byla to nehorázná nuda,netančím,nikdy mi to nebavilo, a prosedět v řevu několik hodin bylo utrpením.Ještě jsem absolvovala pár výročí školy plesů,tam aspoň si jde "pořvat" se spolužáky (nevím proč pokaždé vyřvává hudba k tanci,když většina si chce povídat...).

 
dadka
dadka - 30.1.2015 9:11

Na plesy nechodíme, manžel netančí, je absolutní nefalšované dřevo. Nechápu, jak mohl absolvovat taneční. Teď už ne, ale kdysi mě to mrzelo.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 92600.
Archiv anket.