Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Udělejte z vašeho partnera nového člověka

Udělejte z vašeho partnera nového člověka

nový člověkNejste spokojena s vizáží toho, jak vypadá váš přítel, nebo manžel? Pokud ano, je nejvyšší čas s tím začít něco dělat. Buď si s ním promluvte, nebo neváhejte a ihned mu kupte vše, bez čeho si myslíte, že se moderní muž neobejde. Základem je určitě oblečení. To by mělo být moderní, mělo by dobře sedět a mělo by mít styl. V současné době chladného podzimu doporučujeme kalhoty a také velmi pohodlné pánské mikiny. Pokud hledáte i správnou barvu, doporučujeme spíše neutrální odstíny, díky čemuž můžete danou mikinu celkem jednoduše sladit také s ostatním outfitem, který bude váš partner na sobě mít během dne.

 

Nelíbí se vám jeho účes?

I to je poměrně častým problémem u mužů. Nedokážou o sebe pečovat, což se negativně projevuje také na jejich účesu. Pokud je tomu skutečně tak, objednejte toho svého na nový, moderní střih. A kam? Rozhodně ho zaujme nové pánské kadeřnictví Brno. To je unikátní v tom, že je určeno skutečně jenom mužům a nikomu jinému. Tomu odpovídá jak sortiment nabízených služeb, tak i celkový přístup. Uvidíte, že si toto místo i váš partner zcela jistě zamiluje. Možností, jaké může využít, je hned několik. Patří sem třeba:

· Stříhání strojkem, nebo nůžkami

· Péče spojené s barvením

· Zastřihávání vousů

 

Šperky jsou i pro muže

Oblečení má vybrané a jeho vizáž už je také vcelku dobrá a moderní. A to znamená, že se můžete zaměřit na různé doplňky. V tomto ohledu doporučujeme šperky speciálně pro muže, které rozhodně nezklamou ani toho vašeho. Pokud se podíváme na konkrétní možnosti, tak určitě dominují prsteny, stejně jako to mohou být řetízky, ale i různé náramky, nebo přívěsky. Důležitá jen v tomto směru především celková elegance a originalita. Pokud obojí dodržíte, můžete si být jista, že ani váš partner ve výsledku nebude zklamaný a bude překvapený z toho, že i on může celkem dobře a moderně vypadat.

Komerční článek


25.10.2016   Rubrika: Móda   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Udělejte z vašeho partnera nového člověka

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lucinka258
Lucinka258 - 13.10.2019 5:21

Nikdo neříká, že musíte svého partnera hned měnit. Každý se vlivem toho druhého trochu změní. Když jsem začala chodit s přítelem, tak si neuměl koupit pěkné oblečení, pečovat o sebe atd. Tak jsem ho musela, nebo spíš chtěla, všechno naučit a je z něj teď úplně jiný člověk, ale rozhodně ne nešťastný člověk. K narozeninám jsem mu koupila pánský náramek z https://www.midorini.cz/panske-naramky/ a měl z něj radost.

 
jan loucim
jan loucim - 3.10.2017 16:20

smajlik - 44smajlik - 44smajlik - 44smajlik - 44smajlik - 44smajlik - 44smajlik - 44smajlik - 44

 
krasaka
krasaka - 13.8.2017 11:16

smajlik - 61 CHLAP a šperky ??? Je to nyní moderní, ovšem k vyholeným lebkám a pokérkovaným tělům se snad žádné šperky nehodí ???
Nějak to s mužskejma upadá - zatímco pro ženy jsou navrhovány krásné šatičky i doplňky, zjemnilo se líčení i účesy - tak většině chlapů se zřejmě líbí drsný vzhled právě propuštěných kriminálníků ???
A převychovat partnera se těžko podaří i v mladém věku - a ne teprve při začínajícím partnerství v pozdějších létech smajlik - 66

 
dadka
dadka - 3.3.2017 11:59

Převychovávat partnera k obrazu svému je největší blbost. To si můžu pořídit cvičenou opici....
Můj manžel se mi íbí takový, jaký je....i s chybami, které má ,stejně jako je mám já.

 
YXH
YXH - 28.10.2016 1:37

Proc????? Mne se libi jaky je smajlik - 64

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76666.
    Archiv anket.