Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Pizzeria a cukrárna U Rybiček

Pizzeria a cukrárna U rybiček

Příjemné prostředí, příznivé ceny, široká nabídka a vstřícná obsluha. To je pizzeria a cukrárna U Rybiček, do které bychom vás rádi pozvali.

Pizzeria a cukrárna U Rybiček přivítá své návštěvníky v příjemném, rodinném a komorním prostředí, kde se budou cítit jako doma. Nabízí širokou škálu služeb, které ocení prakticky všichni. Ti, kteří chtějí poodvědvat nebo povečeřet, i ti, jež si při odpolední procházce rádi zajdou jen na kávu a výborný zákusek. Maminky na mateřské se zde mohou zastavit třeba na oběd a zpříjemnit si tak den. Spokojené budou i jejich děti, pro které je zde k dispozici dětský koutek. Při pěkném počasí je možnost posezení venku. Podnik získal certifikát "Místo přátelské rodině".

Pizzeria – obědy a večeře

K obědu nebo k večeři si můžete vybrat z obsáhlého jídelního lístku, na němž nechybí různé druhy pizz, těstovin, salátů… Vše za velmi příznivé ceny. U Rybiček vám připraví i jídlo s sebou domů, pokud se z nějakého důvodu nemůžete v pizzerii zdržet.

Na výběr je také mnoho druhů alkoholických a nealkoholických nápojů.

Cukrárna – dorty a zákusky

u rybicekKromě vynikajících zákusků k odpolednímu čaji nebo kávě si můžete U Rybiček objednat i dorty k různým příležitostem. Od klasických narozeninových, přes slavnostní po svatební.

 

 

 

 

 

 

Svatby a oslavy U Rybiček

Jistě vás zaujme i možnost pronájmu celé provozovny k různým příležitostem. Není nutné pořádat hostiny a oslavy doma. U Rybiček budete mít vše připraveno dle vašeho přání a díky rodinnému prostředí si můžete své slavnostní příležitosti užít v uzavřeném kruhu svých blízkých a pozvaných přátel. 

www.urbicek.cz


ocenění

Adresa: Hečkova 4 (vchod z ulice V Štíhlách), 142 00 Praha 4

Telefon: 241 71 94 96

Mobil: 721 341 173

 

Spojení: Ze stanice metra C Kačerov autobusy č: 215, 189, 117, 182, 113, 171 do stanice Tempo. Přejít na druhou stranu a ulicí V Štíhlách, která je kolmá na hlavní, po které přijel autobus, sejít cca 200 metrů. Pizzeria a cukrárna U Rybiček se nachází po její levé straně.

Mapa


Praha


13.3.2009   Rubrika: pizzerie   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

u rybicek1 u rybicek u rybicek3 u rybicek4  

Diskuse ke článku - Pizzeria a cukrárna U Rybiček

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Aktijdes
Aktijdes - 26.7.2013 14:56

Pro ty kteří to mají k Rybičkám daleko doporučuji www.zarukakvalit.cz, kde najdete restaurace, bary, cukrárny ve vašem blízkém i vzdálenějším okolí. Doporučuji všem kdo něco hledá ke shlédnutí. Hezké léto a příjemné gurmánské zážitky

 
trpajzlik
trpajzlik - 16.3.2009 22:15

smajlik - 47 škoda, že u nás není něco podobného, majitel měl výborný nápadsmajlik - 60

 
kominice
kominice - 16.3.2009 16:50

Vypadá to moc pěkně. Dám odkaz kámošce- její dcera bude mít poslední zvonění a neví kam se celá třída vrtne. I když jsou to už puberťáci, trvá třídní na tom, že loučení bude jedině v nekuřáckém prostředí.

 
Elen
Elen - 14.3.2009 12:34

Jen tak dál, jsem ráda, že nekuřáckých prodejen přibývá! A i těch, kde mají rádi děti. smajlik - 105

 
Almega
Almega - 13.3.2009 16:41

Ňam dortík bych si dala,ale bohužel,není to u nás.....je to daleko....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 64618.
    Archiv anket.