Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Existuje anděl strážný?

Existuje anděl strážný?

Andělé existují a anděla strážného máme všichni na blízku. Chtěli bychom ho vidět, sáhnout si na něho, vyfotit si ho, prostě potřebujeme důkaz. Takový důkaz vidí pouze malé procento lidí. Lidé, kteří vědí, jak s touto informací naložit, a lidé určitým způsobem vyvolení. Andělé s námi chtějí komunikovat, ale většinou jsme tak zaneprázdněni, že je vlastně ani nevnímáme. Přináším vám pár rad, jak se se svým andělem strážným spojit…

Pokud chcete jasné a srozumitelné rady od anděla, musíte nahlas formulovat otázku. Taková ta neslaná nemastná prosba: „Co se mnou bude?“, to se odpovědi nedočkáte. Na konkrétně položenou otázku dostanete jasnou odpověď, je to jednoduché.

Komunikovat můžete různými způsoby:

1) Psaní dopisu, který nahlas nakonec přečtete.

2) Vizualizací. Zavřete oči a představte si svého anděla a mluvte na něho.

3) Klasickým rozhovorem, kdy anděla zavoláte a vše mu řeknete.

Hodně toho bylo napsáno o tom, jak volat anděly. Já bych dnes spíš chtěla psát, jak rozumět jejich radám. Osudová znamení, která nám posílají andělé, jsou právě ty odpovědi na naše otázky. Ne, každý slyší hlasy, a proto si musíme všímat maličkostí, které nám kříží život, abychom porozuměli. Znamení od anděla přijde vždy, někdy na něj však musíme čekat, a někdy není tak docela jednoduché odpověď dešifrovat.

Jaká znamení nám posílají andělé?

ZASTAVOVACÍ ZNAMENÍ: Těšíte se na výlet, je krásně a máte naplánovanou cestu. Ale ouha, nemůžete najít klíče od auta. Po zběsilém hledání je máte a konečně jedete. Zastavíte se u čerpací stanice a bankomat vám spolkne kreditní kartu. Předložíte doklad a se slibem dodatečné úhrady odjedete na svůj vysněný výlet. Po 3 km píchnete kolo. Říkáte si, to už je nějaké divné, to už něco znamená. Máte pravdu. Anděl vám říká, abyste nepokračovali dál. Když se pokazí tolik věcí naráz, jedná se o výstražné znamení, na které musíte brát zřetel. Zastavovací znamení nejsou obvykle vítána, ale pokud je budeme vnímat, je to pro naše nejvyšší dobro.

POVZBUZOVACÍ ZNAMENÍ: Jedna má klientka se dlouho a neúspěšně léčila na ekzém. Vyzkoušela vše možné a situace se nelepšila. Požádala o pomoc anděla strážného. Uklízela byt a chtěla vyhodit staré časopisy. Do ruky se jí dostaly loňské Zlaté stránky, které otevřela na straně lékařů. Zaujal ji strohý krátký inzerát, opsala si číslo a druhý den zavolala a sjednala si schůzku. Během setkání se jí lékař zeptal, jak se k němu vlastně dostala? Když mu situaci vysvětlila, lékař skoro zaraženě řekl, že ten den chtěl inzerát stáhnout. Považoval to také za znamení a fakt, že klientka našla takového duchovně uvědomělého lékaře, jí potvrdil, že je důležité znamení od andělů vnímat. Její ekzém už je minulostí a paní ví, že oslovit anděla se vyplatí.

Nesmíme také zapomenout důvěřovat, že pokud požádáte o radu s ryzími úmysly, znamení, jichž se vám dostane, budou vždy ve vašem nejlepším zájmu. Pamatujte, že vaše srdce a myšlenky jsou nejmocnějším nástrojem, který vlastníte. Můžete žádat o cokoliv, pokud je to s dobrými úmysly.

Hodně láskyplných rozhovorů a srozumitelných znamení od andělských bytostí vám přeje

 

Vaše kartářka Hanka
Autorka je členkou Věštírny Květy Fialové

 

Více o Věštírně Květy Fialové se dozvíte na www.vykladzive.cz

Věštírna K.Fialové


18.8.2011   Rubrika: Věštírna   |   Komentářů 44   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Existuje anděl strážný?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45
Makita
Makita - 14.3.2014 13:45

Mě je Poezie. Už je to zase tady..
K půlnoci líbá jak anděl - kdo líbá, svádí!
Slyším jak cinkají střibřitá opálová
světélka. Okamžik věčnost trvá -
Věštím v něm o zítřku: že ráno povstane,
andělů zástup nesmírný - každý jednoho dostane
Každý kdo s vinou, každý kdo bez viny.
http://orgonite.cz/talismany/andelstrazny.php
smajlik - 100

 
virtualnigalerie
virtualnigalerie - 13.12.2012 13:03

Anděl strážný existuje, pro každého z nás. Mám toho svého moc ráda a jsem mu vděčná za to, že stojí při mě.
Každý si svého anděla představuje jinak. Já ty své vidím takhle http://www.radostzobrazku.cz/

 
thePlacheck
thePlacheck - 21.8.2011 22:42

Ono nejenomže anděl strážný existuje ale si myslím že mě má dokonce i rád.Kdyby neexistoval tak bych tu dnes asi už nebyl.Odvádí dobrou práci a za to bych mu chtěl poděkovat.

 
Světlonoska
Světlonoska - 21.8.2011 20:53

smajlik - 55Určitě něco je"mezi nebem a zemí i v těchto případech,nic neni jen tak náhodné......smajlik - 30

 
YXH
YXH - 20.8.2011 22:48

Kozoroh18: smajlik - 56

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 20.8.2011 17:40

tak já mám asi taky někoho, kdo mně má rád. Když udělám nějakou blbost i přes vyrování tak mně podrží. Jezdila jsem stopem, ale měla jsem pravidla kam nenastoupím. Jednou jsme dlouho čekaly a auto zastavilo o kus dál, bylo to divný, ale to, že mu to nebrzdí jsem si nepřipustila. Těch ran do hlavy jak se auto po vjezdu do ostré levotočivé zatáčky koulelo a bolest dovolily jen myšlenku a je to tu. Asi jsem omdlela, nevím jen jsem najednou ucítila, že nemohu dýchat a probrala jsem se z takového šedomodrého tichého prostředí a začala křičet že nemohu dýchat......
Věřím, že jsem měla nějakého ochráncesmajlik - 30, abych se mohla vrátit domů ke své téměř dvouleté holčičce.

 
YXH
YXH - 19.8.2011 0:22

evropka: Nejenom pred spanim

 
Petruša
Petruša - 18.8.2011 16:24

tak já nevim, jánic takovýho nepociťuju smajlik - 26 Prostě občas mam štěstí, třeba dneska když jsem rozjela flašku a nepíchla, ale nějaký zdržení díky mobilu a tím vyhnutí se bouračce apod jsem nikdy nezažila

 
evropka
evropka - 18.8.2011 16:00

YXH: musíš mu před spaním poděkovatsmajlik - 75

 
YXH
YXH - 18.8.2011 15:52

evropka: O praci si asi reknu az tak v lednu az budu fit po operaci. Zatim vydrzim, ackoliv toho mam plne zuby. Tam nekdy ten muj andelicek asi striha kusy lepici pasky a zalepuje mi pusu, kdyz mam chut rict co si myslim. Holka ten muj se teda nadre, je mi ho docela lito Asi je vzdycky rad, kdyz vecer zalehnu. smajlik - 68.

 
evropka
evropka - 18.8.2011 15:48

YXH: taky jsem dceři koupila smajlik - 30

 
YXH
YXH - 18.8.2011 15:41

Nejsem verici co chodi do kostela. Ale nekdy mam pocit ze nekde nekdo snad opravdu asi je, kdo na nas dava pozor. At se tomu rika jakkoliv. Jestli to je andel, nebo nekdo z rodiny, to nevim, ale urcite mne nekdy musi mit plny zuby kdyz vidi ty blbosti co delam kdyz ma sluzbu a mne hlida smajlik - 68
Dceri jsem koupila andelicka do auta, kdyz zacla ridit. Drzi stuhu s napisem "nejezdi rychleji, jak tvuj andel strazny muze letat"
.

 
evropka
evropka - 18.8.2011 15:39

Kadla: TAKY jsem poprosila o práci,páč v červenci to nestálo ani v jedné za nic,no a vyplatilo sesmajlik - 32smajlik - 32smajlik - 32takže jak zpívá IB"děkuji vám andělé"

 
fretka
fretka - 18.8.2011 14:45

Verera: Jojo, presne tak! Taky jsem se uz presvedcila o tom, ze kdyz o neco usiluju a ono se mi to porad nejak vymyka a ja se to snazim nejak obejit a dosahnout toho za kazdou cenu, tak se pak ukaze, ze jsem to mela nechat, jak to bylo... No je to takova jedna lekce za druhou.. :) Ale jsem za ne rada...

 
Kadla
Kadla - 18.8.2011 14:29

Almega: Taky takhle občas žádám o práci. Když jsem požádala poprvé, tak jsem hned druhý den dostala zakázku, ale tak šílenou, že jsem nevěděla co s tím. Bylo to z oboru, který nepřekládám. Ale bála jsem se to odmítnout (když už jsem ty anděly nebo co to je zaúkolovala, ať mi seženou práci smajlik - 16), tak jsem to nakonec nějak přeložila, ale se staženým zadkem a obavami, aby mi to klient následně nehodil na hlavu. Ale poučila jsem se. Kdykoli jsem pak přístě žádala o práci, definovala jsem přesně, z jakého oboru by to mohlo být smajlik - 34

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57206.
Archiv anket.