Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Věštění z mincí. Jak je vysvětit?

Věštění z mincí. Jak je vysvětit?

Práce s mincemi může být rituál. Nejde totiž jen o nákupy. Doplňují se s nimi výklady tarotu nebo provádí i-ťing. Pokud chcete z mincí věštit, tedy je vrhat na podložku, musíte se pořádně připravit. Mince je proto nutné vysvětit, abyste využili jejich skutečnou moc, která vede přímo z vašeho srdce.

Na to můžou zafungovat určité rituály. Nejlepší bude, když si je vyberete a upravíte sami podle svého. Mince a další předměty umístěte na stůl nebo komodu a klidně taky bednu. Dobré je ale nábytek zahalit kusem látky, na který vložíte svíčku. Na jednu stranu dejte nádobu s voňavým kadidlem, na druhou umístěte nádobu s vodou, ve které může být špetka soli. Ta totiž symbolizuje životní energii a uzemňuje. Mezi ně vložte tolik mincí, kolik jich právě potřebujete očistit.

Potom je třeba se posadit a pravidelně zhluboka dýchat. Zapalte kadidlo a svíčku, které uvolní atmosféru. Uklidníte tak myšlení a tělo přitom zregeneruje. Když zavřete oči, s nádechem do sebe vpustíte pozitivní energii ve formě bílého světla. Tu negativní ve tmavé formě zase vypouštíte z plic ven. Nejde ale o přítomnost démonických sil, mincekteré ani nemohou být přítomné, všechno rušivé je pryč. Energii, kterou jste přijali rozpínejte až do bílé koule kolem místa, kde sedíte a stolku, kde máte mince a ostatní propriety.

Mince, ležící před vámi vezměte do svých rukou mezi dlaně. Soustřeďte do nich pozitivní síly. Měli byste si říkat, že jsou mince nástroj, díky kterému používáte svou vnitřní sílu. Navíc je nabíjíte pozitivní energií a hlavně tím, čemu věříte a po čem opravdu toužíte. Pak vložte prsty do vody a mince jí pokropte, kapky musí být ale po obou stranách. Následně je podržte v dýmu kadidla a uvědomte si, že je zbavujete negativní energie. Tak je omývá živá voda a dým spojuje s vesmírným vědomím. Mince podržte u srdce a pocítíte, jak se mísí energie vaše i jejich. Hned je položte na oltář, rozjímejte a svíci nakonec uhaste.

Nabité mince je dobré uchovávat v bílém hedvábí nebo bavlně. Vložte je i s látkou do váčku nebo krabice. Nosit byste je u sebe měli asi po 7 dnů, na noc je vkládejte pod polštář, kde spíte. Tak je naplňujete svou energií a tím se stanou vhodným nástrojem. Čistíte a zasvěcujete je právě pro účel věštby, která bude pro vás přesnější a celkově lepší. Pokud však k tomu máte další otázky, neváhejte se obrátit na naše odborníky, kteří mohou věštit přímo za vás a mincemi, ale i kartami nebo kyvadlem. Čekají totiž na vás neustále!

Váš astrolog David
Autor je členem Věštírny Květy Fialové


Diskuse Věštírna pro vás právě dnes!

Každé pondělí můžete využít možnost on-line výkladu zdarma. Na této diskusi vložte dnes do 11 hodin svůj dotaz a během dnešního dne na něj dostanete odpověď.

(Vstup do diskuse najdete v horní části magazínu v sekci speciály – Věštírna.)

 

Více o Věštírně Květy Fialové se dozvíte na www.vykladzive.cz

Věštírna K.Fialové


12.9.2011   Rubrika: Věštírna   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Věštění z mincí. Jak je vysvětit?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Riki
Riki - 12.9.2011 15:15

Astrologu, jaká měna funguje nejlíp? smajlik - 64 A co když se někdo splete a pracně vysvěcenými mincemi zaplatí rohlíky? To je určitě plýtvání pozitivní energií. A vůbec, je to moc hejblat. Kadidlo, oltář, svíčky, bílé hedvábí... moc čičurek na efekt. smajlik - 26 To by mě nebavilo.

 
Almega
Almega - 12.9.2011 11:20

Nějak tomu nerozumím:peníze jsou na to,aby se jimi platilo-na co nějaký kult,kadidlo,obřad,pytlík??? I-ting se dá dělat každými mincemi,netřeba je nějak nakuřovat a leštit....Věštba nebude "lepší,příznivější" s penězi,u kterých budu funět jako kanec,když jde z bukvic!! Chápu,že v dnešní době si může každý nějak vydělávat,ale předstíráním mystiky se nikam neposune a nikomu nepomůže.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77634.
    Archiv anket.