Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Krása podle znamení zvěrokruhu. Poznáte se?

Krása podle znamení zvěrokruhu. Poznáte se?

Vzhled je v dnešní společnosti pro člověka velice důležitý. Úpravy zevnějšku přitom nejsou nijak levnou záležitostí. Co vám osobně dodává na přitažlivosti a jaké úpravy nejčastěji potřebujete, abyste se cítili být krásnější?

Beran

Dokážete si na vlastním zdraví a kráse "zamakat". Patříte mezi sportovně založené osoby, proto dlouho udržujete svou tělesnou schránku zdravou. Takže vám dělají radost pevné svaly a vitalita, odrážející se i na kůži. Větším problémem se však ukazují oči, jejichž zdraví musíte jednak upravovat za pomoci kontaktních čoček, někdy taky menšími chirurgickými zákroky. Na čele se vám postupně ukazují vrásky, protože jste čilí, potřebujete tedy častěji peeling. Ze všeho vám ale nejlíp pomůže se více usmívat.

Býk

Vaše tělo má sice oblejší křivky, většinou ale přesto vypadá zdravě. I proto se jeho větší úprava přesunuje až do zralejšího věku. Vaše pleť potřebuje ochranu, proto musíte více používat noční krémy a bylinné zábaly částí těla. Vrásky se vám můžou ukazovat na krku a šíji, tam je ale lze upravovat jenom s problémy. Jste však esteticky založení, nešetříte proto penězi na pobyt ve wellness centru, kadeřnictví, zakládáte si i na kvalitních špercích. Zůstává vám tedy dobrá vitalita, jen je třeba víc omezit tučná jídla.

krása podle zvěrokruhuBlíženci

Musíte se více postarat o vlastní vzhled. Patříte sice k osobám, které vypadají dlouho pěkně a mladé, tělo se vám ale taky mění. Jste velice živí, takže máte dostatečné množství pohybu a postava tak neukazuje sklon ke tloušťce, přesto potřebujete menší úpravy. Někteří z vás si nechají upravit nos, ženy si pak stěžují často na horní ret a vrásky okolo něj. Díky práci v kanceláři nebo v kontaktu s veřejností musíte mít víc pěstěné ruce, proto na ně nešetříte penězi. Později se vám to vyplatí i pro lepší duševní pocit mezi lidmi.

Rak

Umíte myslet na sebe. Máte v sobě dostatek zdraví a to už je taky jedna z úprav. Většina z vás se ale potýká i s jedním známým problémem, a to několika kilogramy váhy navíc. Oblost vám přijde problematická především na břiše. Proto častěji podstupujete odsávání tuku, někdy musíte procházet dietou a pobyty v lázeňském prostředí. Úprava brady se vám zdá taky nutná, neesteticky na vás působí hlavně menší ´vole´. Horní objem u Račic je z hlediska mužů v pořádku, na ňadra tak myslíte často, abyste byly spokojenější.

Lev

Často toho děláte hodně pro svou kondici. V mládí vydatně sportujete, a když vám to vydrží i po vašich dvacetinách, budete tělesně dlouho v pořádku. I vaše kůže bude dost svěží, zvlášť, když se umíte tak kvalitně oblékat do vhodných materiálů. Ženy si zakládají na krásných zádech, proto si je nechávají masírovat a upravovat, stejně jako prohlížet celé tělo v salónech krásy. I muži tak rádi pobývají v soláriích. Potřebujete mírné úpravy horní části krku, taky se občas zajímáte o svá pigmentová znaménka a pihy.

Panna

Máte smysl pro každý detail. Cítíte potřebu vypadat dobře, i když v davu vynikáte nepříliš rádi. Na střízlivém a přesto půvabném vzhledu vám ale záleží jak ve vašem zaměstnání, tak i ve vztahu k partnerovi. Proto se o své tělo staráte i sami, holíte se rádi do hladka a pravidelně chodíte ke kadeřníkovi. Často si vybíráte kvalitní krémy a vizážisty, kteří umí dobře vyhovět vašemu vkusu. Nemáte v oblibě kilogramy na vlastním těle navíc, proto udržujete vhodné diety a štíhlost, taky nejednou vítězně bojujete proti celulitidě.

Váhy

Krása je u vás jasně vidět až na druhý pohled. Většinou tak působíte na lidi sympaticky, kvalitně umíte upravovat i vlastní postavu. Protože bývá souměrná, nedělá vám problémy kvalitní oblékání. Přesto máte osobité problémy s tukem. Často se vám usazuje v bederní oblasti, kde máte i citlivou kůži, potřebujete proto pro úpravu kvalitní, pokud možno přírodní masti. Celulitidy se můžete dobře zbavovat i operacemi, stačí ale kvalitní krémy a vířivé vany v lázních. Více pohybu a chůze na čerstvém vzduchu vám pomáhá stejně.

Štír

O úpravu těla se potřebujete postarat, i když si hodně pomáháte dlouhými koupelemi. Vaše postava není vždy štíhlá, to ale ne prožíváte vždy tak, že je nutné upravovat rychle vlastní tělo díky přístrojům. Někdy byste ale chtěli mít menší křivky, které vám jinak dodávají na korpulentnosti. Oblast konce zad můžete zahalovat tmavými látkami, nebo se pokusit o liposukci. Musíte si umět vyhladit pleť, dobře vám dělají noční krémy. Plavání je pro vás radost a výhoda, tvaruje totiž vhodně postavu. Podobně taky funguje erotika.

Střelec

Míváte zdravý životní styl, což vám hodně pomáhá. Vaše postava je tak často sportovní i proto, že máte neudolatelnou radost z pohybu, vaše tělo tak bývá pěkně stavěné. Po stránce oblečení potřebujete být krásně upravení, což vás stojí jisté částky. Ženy se taky více věnují krášlícím pomůckám z exotických krajin, což ale jejich typu osobnosti vyhovuje. Někdy však máte nejasný pocit ze svých lehce nadměrných stehen, přemýšlíte tak nad liposukcí. Nebojíte se však více investovat do nastřelování vypadávajících vlasů.

Kozoroh

Dokážete se vhodně omlazovat díky svému kritickému pohledu. Máte totiž potřebu dokonalosti a své tělo chcete upravovat do detailu. Hlavně ale v oblasti objemu kůže, především však na kloubech. Musíte si ji více mastit, aby vypadala lépe nejen na vzduchu. Ženy potřebují upravovat i někdy příliš úzké rty a tváře botoxovými injekcemi. Stejně tak chcete obecně zakrývat dlouhou bradu správným a někdy výraznějším líčením, hubený krk upravují zase různé šály. Na všechno máte dobrý grif a druzí se od vás dokážou poučit.

Vodnářkrása podle zvěrokruhu

Většinou působíte dlouho mladě a sympaticky. Především ženy bývají svěží díky své povaze a lehké stravě, takže jsou úpravy těla potřebné spíš ve zralejším věku. Musíte se však více věnovat své kůži na holeních a lýtkách. Nijak vám nevadí úpravy za pomoci laseru, moderní techniku naopak vyhledáváte, stejně zase jako přirozený lifting obličeje. Krásné, většinou lněné a světlé vlasy můžou ženám zakrývat poněkud širší ramena. U nich to však nepřehánějte s roztodivné střihy a chemickými změnami díky barvám.

Ryby

Kráse rozumíte dobře, postavy však často míváte různé. Přesto bývají hlavně ženy krásné a začínají brzy s úpravami těla, chtějí totiž zapůsobit. Rádi chodíte do salónů krásy, kde se věnujete aktivitám od manikúry přes chirurgické operace prsou až po úpravy nohou. Ty bývají vaší pýchou a dokážete k nim najít vhodné boty i šaty, které vás sladí dohromady. Nezřídka přitom jste profesionálové v oboru wellness a zdraví, u druhých proto přesně vidíte problémy s vizáži. Takže poznáte, jaké jsou ceny a co zvládnete udělat sami.

 

Krása je věc vkusu, člověk se ale může inspirovat. Naše věštkyně vám s chutí poradí, jaké barvy a střihy sednou vaší postavě i povaze. Taky tím, že vám doporučí, jak se upravit, abyste byli přitažliví pro druhé pohlaví. Tak toho využijte!

 

Váš David
Autor je členem Věštírny Květy Fialové


Diskuse Věštírna pro vás právě dnes!

Každé pondělí můžete využít možnost on-line výkladu zdarma. Na této diskusi vložte dnes do 11 hodin svůj dotaz a během dnešního dne na něj dostanete odpověď.

(Vstup do diskuse najdete v horní části magazínu v sekci speciály – Věštírna.)

 

Více o Věštírně Květy Fialové se dozvíte na www.vykladzive.cz

Věštírna K.Fialové


19.9.2011   Rubrika: Věštírna   |   Komentářů 21   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Krása podle znamení zvěrokruhu. Poznáte se?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-21
Sonne
Sonne - 19.9.2011 15:33

Ani na mě to bohužel nesedí... smajlik - 105

 
Petruša
Petruša - 19.9.2011 14:23

bože tak to je zase blábol v mém znamení smajlik - 76 Nadváhu nemam, pár brad taky ne a že bych chodila na liposukce a jezdila do lázní....to bych musela krást smajlik - 26 No a že ňadra mám v pořádku a tak na ně myslím... to radši nekomentuju smajlik - 63

 
Markýza
Markýza - 19.9.2011 14:13

Stanik: no jediné, co je pravda je, že působím mladě a sympaticky smajlik - 68smajlik - 68

 
Stanik
Stanik - 19.9.2011 14:07

Markýza: cley je to konina.. ramena nemam siroka ani omylem, jediny co sedi je asi ta lehka strava.smajlik - 58

 
orinka
orinka - 19.9.2011 13:13

no, je to asi o jiném Kozorohovismajlik - 68

 
Zvědavka
Zvědavka - 19.9.2011 12:50

Beran - sportovně založená jsem, ale ne kvůli tomu, že bych si zakládala na kráse a svalech, ale protože mám ráda pohyb a sport. Vidím výborně, na oči bych si sáhnout nenechala, vrásky na čele nemám. Jen kolem úst, jak se často směju ....
Opět krávovina ......smajlik - 76

 
Almega
Almega - 19.9.2011 10:23

No,můj přelom býka a blíženců se trefil:jsem oblých křivek,vypadám zdravě i mladě....Ovšem s těma rukama mají pravdu: nepěstuju je,kašlu na ně,a jednoho dne budu mít tak děsný pocit mezi lidmi,že je těma rukama budu muset přímo zaškrtit!!!!

 
loupák
loupák - 19.9.2011 10:13

Riki:smajlik - 75jsem taky beran a nic z toho co tady kdy bylo popsáno na mě nesedí..asi jsem holt divnásmajlik - 98smajlik - 27

 
Markýza
Markýza - 19.9.2011 9:44

Stanik: smajlik - 68taky si odmítáš stříhat a barvit ramena? smajlik - 68

 
Kadla
Kadla - 19.9.2011 9:30

Riki: Řekla bych, že c) je správně smajlik - 34

 
Stanik
Stanik - 19.9.2011 9:29

tak tedy na me to vubec nesedi smajlik - 66

 
Riki
Riki - 19.9.2011 9:25

Jakože jsem "beran", na oči mi nikdo sahat nebude, zejména ne menšími chirurgickými zákroky smajlik - 42 a kontaktní čočky nepoužívám, mám starý dobrý poctivý brejle. Poněvadž nejsem Rotschild, abych každý měsíc vyhodila tisícovku za kontaktní čočky. smajlik - 26 Pevné svaly by mi radost dělaly, ale na druhou stranu dělat kašpárky v posilovně či fitcentru mě nikdo nedonutí, a peeling? Co je to? smajlik - 42 Já teda nevím, ale tyhle astrologické předpovědi tady mi neseděj nikdy. smajlik - 85 Buď jsem se narodila ve špatném znamení, nebo má astrolog blbej dalekohled a nevidí na ty hvězdy pořádně, nebo je to celý oslovina. smajlik - 68

 
Linda
Linda - 19.9.2011 9:23

Paneboze do ceho tos dusi dal smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34.
Ano i karty nebo hvezdy nebo z ceho je to vyvestené se muzou mylit. Má sportovni postava má nejakych 30kg nad váhy, tloustka stehen je muj posledni problém a pokud by z mé prehusté hrivy neco vypadlo rozhodne bych to nenastrelovala zpátky, ale byla bych ráda za prirodni ztenceni porostu smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34

 
štoudev
štoudev - 19.9.2011 8:46

Tak těsně vedle, no.smajlik - 42 Ale zas rozhodně nějsem úzkoprsásmajlik - 34

 
Viv :o)
Viv :o) - 19.9.2011 8:28

ne smajlik - 66

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-21
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 60660.
    Archiv anket.