Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Dobrá tchýně

Založila jama poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
esternovakova
esternovakova - 30.1.2022 22:27

Ivanka082: Jestli chceš doporučit nějaký obchod, tak se rozhodně podívej na zgastro .cz. Dříve se to myslím jmenovalo výprodej skladu, ale to už je řada let. Mám pamatováka na lidi, ale na jména obchodů jsem úplně levá, tak se na mě nezlob, kdyby ti ta adresa nefungovala. Prodávají tam titanové nádobí, to se na chatu bude hodit.

 
Ivanka082
Ivanka082 - 30.1.2022 22:26

esternovakova: Já vám do toho vběhnu. Cibuli sice krájí kráječ (moc šikovná věcička mimochodem), ale kvůli tomu tady nejsem. Chtěla bych se vás zeptat kde jste si pořizovaly různé vybavení do kuchyně. Zakládáme totiž s manželem novou kuchyň na chatě a potřebujeme kompletní vybavenost.

 
esternovakova
esternovakova - 30.1.2022 22:24

ivetkaprochazkova: Různé tipy do domácnosti? Tak to mi taky dej nějaký tip. Já mám třeba hrozný problém v kuchyni. Vždy, když krájím cibuli, tak se mi hýbe prkýnko, nějaké doporučení třeba na toto? Jinak, moje nejoblíbenější jídlo z hlediska přípravy je rajská omáčka s domácí houskovým. Co vaše?

 
ivetkaprochazkova
ivetkaprochazkova - 28.1.2022 14:52

Moje tchýně se na mě ze začátku dívala velmi skepticky, ale později, když jsme se trošku více seznámily, se z nás staly moc dobré kamarádky. Začaly jsme si navzájem doporučovat různé rady a tipy do domácnosti, ona mě zásobovala recepty, já přidávala ruku k diskuzi ve formě life-hacků.

 
Limba
Limba - 5.9.2014 17:59

Pro zsmání - fakt dobré smajlik - 3 http://www.portalprozeny.cz/clanek/pozor-prijede-tchyne

 
Sysyna
Sysyna - 20.2.2011 18:54

Představuju si dobrou tchýni tak, jak ji mám já sama.
skvělá, usměvavá ženská, dnes již babička našich 3synů, brzy oslaví 61let, je v důchodu a je to bývalá paní učitelka-ředitelka.A světe div se, snad lepší povahu, jako má ona jsme ve svém životě nepotkala.
Jsem vdaná 20let, s manželem se znám 22let.
Nikdy se na mě škaredě nepodívala, nikdy mi neřekla nic špatného, nikdy se mi do ničeho nepletla, vždy se snažila pomoct a poradit.Ne v nutit svůj názor, ale opravdu poradit.
Mám ji moc ráda a moc si jí vážím....a nikdy ji nezapomenu, jak moc mi pomohla, když jmse po třetím těhotenství onemocněla rakovinou, doma puberťák, 3leťák a miminko....téměř 1,5roku s námi bydlela, aby se mohla starat o moj domácnost a o děti.
Pro mnohé to , co udělal ona pro mě, neudělá vlastní matka.
Prostě ji nesmírně mám ráda a vážím si jí za to, jaká je úžasná tchýně!!!!
Myslím si ale, že tak nějak ohleduplné jsme jedna ke druhé, jsme k sobě upřímné a nikdy bych jí neudělal nic proti její vůli nebo nějaký naschvál, které tak rády některé snachy dělají.
Je to moje mamkasmajlik - 30

 
Cambriaa
Cambriaa - 18.10.2010 21:21

Jsem také dobrá tchýněsmajlik - 105smajlik - 91smajlik - 90

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55285.
Archiv anket.