Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

A je to tady zase :-/

Založila Alli poslat vzkaz
Začal podzim a mě zase trápí ta nezkrotná rýma. Co s tím. Znáte někdo účinný lék, který zabere??
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
HajdovkaM
HajdovkaM - 29.5.2024 9:35

Andy64: Užívám Outkovku https://www.houbicky.eu/outkovka-pestra-coriolus-versicolor-120-kapsli/ ale mají i extrakt. Ten je tedy silnější než tabletka. Určitě je dobré koukat na tozaměření u těch hub, každá je trochu na něco jiného. Mě to teda s imunitou pomohlo velmi, nejen že nejsem už téměř nemocná, ale zlepšilo se mi zdraví celkově a pomohlo mi to i na jiné zdravotní obtíže. :)

 
Andy64
Andy64 - 27.5.2024 9:21

HajdovkaM: Už jsem o nich i někde četla, že by to mohlo být opravdu dobré a i že jsou na různé zdravotní obtíže. Můžu se zeptat jakou houbu užíváte vy osobně?

 
HajdovkaM
HajdovkaM - 15.5.2024 9:26

Určitě je dobré posilovat imunitu celkově něčím co není jen chemie. Já jsem se hodně zaměřila na vitální houby a mohu je vřele doporučit. Objednávám z Houbičky.eu, protože mají skvělé zpracování a obsahují opravdu jen houby. :)

 
Elissshka
Elissshka - 5.4.2023 8:50

Jé vidíš,já jsem kdysi používala pinosol, ale pak už jsem na něj nenarazila. Tak jsem ráda, že se objevil jeho nástupce :-). Díky moc.

 
Kirsty
Kirsty - 30.3.2023 10:37

Ahoj, za mě jsou asi nejlepší kapky nebo u nás používáme spíše sprej Pinio Nasal. S ním rýmu zvládám o dost lépe.

 
Elissshka
Elissshka - 27.3.2023 12:32

Zdravím ráda bych se připojila k dotazu zakladatelky, sotva se rýmy zbavím, tak za 14 dní ji mám znovu. Je pravda, že to počasí není nic moc, jednou krásně a po té se zase ochladí a tak se není čemu divit, že je člověk pořád nachlazený a má rýmu. Co vám pomáhá na rýmu?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.