Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

V Hybernii bude o Vánocích pořádné nadělení

V Hybernii bude o Vánocích pořádné nadělení

Tomáš Trapl, Roman Vojtek, Markéta Procházková nebo Jiří Korn mají druhé Vánoce! Poté, co jim produkce muzikálu Quasimodo oznámila, že vánoční představení odehrají právě oni, sice trochu posmutněli, ale ne na dlouho. Místo toho se rozhodli na Boží hod vánoční uspořádat v Divadle Hybernia vánoční besídku. A přípravy jsou v plném proudu!

A nebyly by to herci, aby vše nepojali po svém. Zdobení vánočního stromečku tak spíše než vánoční tradici připomínalo němou grotesku a dětské nadšení Esmeraldy Markéty Procházkové, Quasimoda Tomáš Trapla, Špindíry Jana Ciny a Phoeba Romana Vojtka nebralo konce. Všichni se už těší, až se u něj společně sejdou a předají si dárky. „Tohle budou moje první Vánoce v divadle, takže jsem zvědavý a vlastně ani nevím, co všechno můžu čekat. Rád se ale nechám překvapit a už se moc těším,“ prozradil Jan Cina.

hyberniaTo Tomáš Trapl má na Vánocích nejraději tradice, které s rodinou dodržují. Na své zahradě si představitel Quasimoda sám pěstuje stromky, které ve vánočním období ozdobí. Svou malou lesní školku pak každoročně připraví o jeden přírůstek, který končí u Traplů v obýváku. „Každý rok chodím s dětmi na Staroměstské náměstí, má to své kouzlo, nikoho tam totiž v této době nepotkáte. Maminka a babičky mají čas vše připravit, zabalit dárky a my jim nepřekážíme. Teď, když už jsou děti velké, si tam dáme svařák a hezky promrzlí se vracíme ke štědrovečernímu stolu,“ svěřil se Tomáš Trapl.  

Jeho kolegyně Markéta Procházková stráví Štědrý den u rodičů v Jihlavě. „Jsem hrozně ráda, když mám čas aspoň na pár dní odjet z Prahy a být s nimi. Důležitá je pro mě hlavně pohoda a čas strávený v kruhu nejbližší rodiny,“ dodala muzikálová Esmeralda.

Podrobnosti na www.muzikal-zvonik.cz nebo na www.ticketportal.cz

Redakce


23.12.2011   Rubrika: Kulturní pozvánka   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - V Hybernii bude o Vánocích pořádné nadělení

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127336.
Archiv anket.