Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Mladík s velkým penisem v MHD

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Radíme si o všem možném / Mladík s velkým penisem v MHD
Založila saraP poslat vzkaz
Ahojky mé vážené kolegyně :-) Ráda bych se s vámi o něco podělila. Nedávno jsme jely s kamarádkou metrem, sedly jsme si a povídaly. No a jak se za chvíli začalo metro klasicky zaplňovat před nás se postavil takový docela sympatický mladík - asi tak 20 let. Já jsem si ho prvně moc nevšímala, protože jsem mluvila na kamarádku, jenže ona mě v tu chvíli vůbec nevnímala a dívala se směrem na něj, když jsem se ohlédla, na co vlastně tak zaujatě kouká, zjistila jsem, že ten kluk měl neskutečně velký penis (rýsoval se přes kalhoty). Nejprve jsme si s kamarádkou myslely, že je vzrušený podle výraznějšího žaludu, ale jelikož se mu snadno a ladně houpal podle toho jak se houpalo metro a jak se krčil, bylo jasné že je to normál. V tu chvíli jsem doslova začala zírat tím směrem taktéž, prostě něco tak velkého žádná z nás v životě neviděla. Nenápadně jsme mu ho vzdáleně začaly měřit s pomocí tužky, co jsem měla - měl ho jako já tu tužku 16 centimetrů - v klidu!!! Měl by si koupit volnější kalhoty :-D Ten kluk byl štíhlejší, tak max 180 cm, krátké hnědé vlasy, slušně oblečený. Jen mě zajímalo, jestli se některá z vás nesetkala s tím stejným člověkem třeba náhodou - jen zvědavost. Musím říct, že od té doby jsem ho potkala asi ještě dvakrát. Ale pouze ze zvědavosti se ptám jestli jste ho některá z vás taky neviděla? :-)
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Terka jun
Terka jun - 12.4.2019 11:31

Vím, oba objednáváme vše ze sexshopu, kde mají super ceny https://www.erosstar.cz/, navíc balíčky diskrétně zabalené.

 
Veronaska
Veronaska - 9.4.2019 12:24

A kde ho kupoval nevíte? zase mám docela problém jen tak zajít do sexshopu, jsem docela stydlín....

 
Terka jun
Terka jun - 4.4.2019 13:17

Doporučuji, jednoznačně doporučuji! Přítel si ho koupil, a já konečně nemám problém dosáhnout pořádného orgasmu, je to prostě paráda.

 
Veronaska
Veronaska - 1.4.2019 16:10

Ahoj, holky řešila jsem s manželem problém malého penisu, při erekci má cca 11 cm, mě to tak úplně nevadí, na anál je to třeba skvělá velikost, ale i tak bych si někdy chtěla užít trochu něco většího, máte zkušenosti s návleky na penis?

 
Milda3
Milda3 - 18.8.2015 9:12

si děláte srandu,16 cm a velkej ? lepší průměr

 
Mojsenka
Mojsenka - 3.7.2015 1:33

No musela bych to vidět osobně, určitě skvělé

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55584.
Archiv anket.