Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Čtení pro teenagery

Založila Populuska poslat vzkaz
Dobrý den, potřebovala bych sehnat knížku vhodnou pro teenagery, něco zajímavého a aktuálního, abych svoje děti trochu dostrkala k tomu čtení taky… pořád jen sedí u PC… Nemáte prosím někdo nějakou osvědčenou knihu, co vaše děti baví?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Populuska
Populuska - 26.12.2013 14:49

Jo, fantasy to by asi šlo :-D syn má tenhle styl rád určitě a dcera asi celkem taky :-) zkusím na to mrknout, aspoň nějaký ten první díl ze série na zkoušku, že bych jim pořídila :-) a ten Počátek taky vypadá dobře, hned bych si to přečetla sama smajlik - 20

 
Bebecko
Bebecko - 22.12.2013 16:38

Ahoj ahoj, tak já nevím, co třeba nějaké fantasy? Jestli mají rádi třeba aspoň Harryho Pottera, Pána prstenů a spol. tak by se jim mohla líbit třeba série Hraničářův učeň :-) a já jsem objevila pro svou dceru nedávno tady toto http://www.egmont.cz/cz/knihy/pocatek/ to je nějaká novinka celkem, tak se těším, až to dostane pod stromečkem, co bude říkat :-)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 473865.
Archiv anket.