Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Jakou knížku na čtení před spaním?

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Děti - zlatíčka i puberťáci / Jakou knížku na čtení před spaním?
Založila Zorka.Patlova poslat vzkaz
Ahojda, nemáte prosím nápad kterou knížku začít dětem číst před spaním? Ráda bych jim četla nějaké české pohádky, ale trochu se bojím, aby se jim to líbilo, po tom, co v televizi vidí samé disney pohádky atd…
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
parisgo
parisgo - 13.9.2016 9:01

Od Boženy Němcové. O žlutém a modrém vláčku. A Malého prince:)

 
jessicababy01
jessicababy01 - 18.9.2015 1:22

Ahoj jmenuji se slečna Jessica Simon, jsem narazil vašem profilu na těchto stránkách a já se stal vážně vědět o vás na důležitou diskusi, prosím, laskavě kontaktujte mě na ( jessicasimon54@hotmail.com ), tak, že pošlu vám mé fotografie a řeknu více o sobě.
Těším se na setkání s vaší dobré odpovědi v mé schránce, díky,
vaše krásné,
Jessica.

jessicasimon54@hotmail.com

Hi my name is Miss Jessica Simon, i came across your profile on this site and i become serious to know about you for an important discussion, Please kindly contact me at( jessicasimon54@hotmail.com ) so that i will send to you my photos and tell you more about myself.
i am looking forward to seeing your good reply in my mailbox, thanks,
yours lovely,
Jessica.

 
Zorka.Patlova
Zorka.Patlova - 27.5.2014 19:05

Ale jo, myslím, že by se jim to líbit mohlo, to zase ne, že ne :-D ale na stránky se i tak podívám, třeba toho nakoupím víc, knížek není nikdy dost, chci je ta čtení zvykat odmala a třeba je to chytne, nerada bych potom měla dítě, které přečte tak maximálně návod na něco k počítači :-D

 
Jasnule
Jasnule - 25.5.2014 16:05

No, našim jsou 3 a 4, a tak myslím, že ty vaše by to mohlo taky bavit, kdyžtak to aspoň zkuste :-) ty obrázky jdou opravdu pěkné, anebo pokud myslíte že už jsou vaše děti na to moc velké tak zkuste projet třeba ten egmont a uvidíte, jestli tam ještě něco neobjevíte, mají tam dobré knížky :-)

 
Zorka.Patlova
Zorka.Patlova - 20.4.2014 10:23

Jasnule a dětem se to líbí tady ty pohádky? Koukala jsem na to a vypadá to moc pěkně, ale znám děti, těm se líbí jen tak něco… A kolik je vůbec těm tvým let? :-)

 
Jasnule
Jasnule - 28.3.2014 14:47

No myslím, že české pohádky za zkoušku určitě stojí :-D my s dětmi teď čteme takové ty klasické české pohádky jako Otesánek, O Smolíčkovi, Červená Karkulka atd. v novém vydání s moc pěknými obrázky http://www.egmont.cz/knihy/zlata-truhlice-ceskych-pohadek/

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57214.
Archiv anket.