Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

přípravek na hubnutí

Založila BáraT poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Danka Fikova
Danka Fikova - 26.11.2019 10:48

Dobrý den, chci se zeptat jestli se přípravky na hubnutí dají kombinovat s vigantolem?

 
Stanka Parova
Stanka Parova - 29.9.2019 11:51

Dobrý den, já mám dobré zkušenosti na www.svet-zdravi.cz a můžu potvrdit, že se hubne lépe i s doplnky stravy.

 
Tamara Fleckova
Tamara Fleckova - 30.5.2019 14:12

Dobrý den, našla jsem si na netu na www.svet-zdravi.cz potravinové doplnky? Máte s nimi zkušenost?

 
Paulova boza
Paulova boza - 23.1.2019 15:09

Ahoj, chci se zeptat užívám po porodu dcery vitamíny a jedny kapky, koupila jsem je na www.vigantol.cz a nejsem si jistá jestli nezpůsobují nejaké kontraindikace během hubnutí a užívání dalších doplnku? Poradíte

 
Klara Jandova
Klara Jandova - 27.12.2018 17:28

Dobrý den, děkuji za super tipy, a neznáte nějaký přípravek nebo kapky co by pomohly dlouhodobě a nepřivolavali jojo efekt.

 
Marcellaa
Marcellaa - 27.11.2018 14:38

ahoj, já jsem hubla u MUDR. Stankové v Centru pro poruchy metabolismu a výživy na Praze 1. Zhubla jsem 20 kg a váhu si pořád držím. Nejřív jsem vyzkoušela na 14 dní jejich produkty Guareta a pak pokračovala normálním jídlem. Super, bylo to bez bolesti, bez hladu a fakt mohu doporučitsmajlik - 47

 
Ivanka Orsačka
Ivanka Orsačka - 13.4.2017 23:04

Přípravky na hubnutí jsou dle mého názoru na nic, mně teda nikdy nepomohly. Zabrala buď dieta, ale časem jsem pak zase přibrala, ale nejvíc pomohli poradci v oblasti výživy. Konkrétně centrum hubneme pro zdraví. S těma jsem dala dolů 11kg a doposud se držím, dodržuju nenáročný jídelníček a váha nejde nahoru ani když občas zhřeším. Cvičím dvakrát týdně aerobik.

 
Terezie
Terezie - 1.3.2015 11:31

Smekám před Vámi, užívám nyní doplněk strany, které je jen chvíli na trhu. Rozhodla jsem se ho koupit, protože v mém věku je těžké zhubnout každé kilo a mám velkou nádváhu. Abych nešla na operaci musím zhubnout. Přípravek je Slimax femi a po 3 týdnech užívání mám o 4,1 kilo méně. Ano může se to zdát jakomálo. Mě, ale můžete věřit, že je to to moc. Hubnu už půl roku a podrařilo semi ubrat jen 3 kg bez snahy Slimaxu f. jsem velice spokojená. Doufám, že se operaci nakonec vyhnu.

 
Magdalenas
Magdalenas - 17.8.2014 13:28

Já vyzkoušela několik přípravků na hubnutí a mám problém s tím, že nemám celkově nadváhu, ale jen "problémová místa". Mám problémy se stehny a zadečkem. Mám to geneticky a žádné cvičení ani diety nepomáhají. Loni jsem dostala od přítele k narozeninám ultrazvukovou liposukci a výsledky se dostavily. Letos plánuji jít znovu. Líbí se mi, že se to dá použít cíleně tam, kde je to potřeba. A k udržování mi stačí jen dvě fitka týdně. Pokud by vás to někoho zaujalo, tak tady je popsané, jak to funguje: http://www.vaserlipo.cz/zakrok-vaser-lipo. Tak třeba to také někomu pomůže.

 
Junebirth
Junebirth - 31.3.2014 20:34

33 kilo??? Smekám! :) Jak dlouho Ti to trvalo? Já za dva a půl měsíce s Obethinem shodila jen 10 a jsem se sebou spokojená :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 379947.
    Archiv anket.