Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Marga poslat vzkaz

Má vlastní výroba šperků a kyvadel

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Rozehnalova
Rozehnalova - 18.1.2024 7:49

Sehnala jsme takovou praktickou. Ve složeném stavu je to jako krásný kufřík a když se rozloží, tak nabízí opravdu hodně místa. Podívejte se na https://www.bezdoteku.cz/bezdoteku-sperkovnice-penny-ruzova/ Moc pěkná a hlavně z kvalitního materiálu.

 
Madrova
Madrova - 13.1.2024 19:00

Přála bych si pro dceru sehnat pěknou velkou a prostornou šperkovnici, kde by si mohla vše pěkně uspořádat. Kdo by mi s tím odkázal poradit? Kde se po ní podívat?

 
Mirka999
Mirka999 - 8.10.2023 2:02

Obdivuji každého, kdo má talent a dokáže vytvářet vlastní šperky a kyvadla. Samotná výroba šperků vyžaduje jemné umění, trpělivost a cit pro detail. Sama nejsem moc zručná, a tak si nesmírně cením ručně vyrobených šperků, které najdu na farmářských trzích, které jsou vždy na internetových stránkách https://www.mojetrhy.cz/. Tyto jedinečné kousky nejen vynikají svou originalitou, ale také přinášejí příběh a duši, kterou masová produkce jednoduše nemůže napodobit.

 
novaklen13
novaklen13 - 31.5.2022 14:55

Máte můj obdiv, já bych něco takového asi nezvládla. A to mám šperky opravdu ráda. Je ale pravda, že poslední dobou už je nenosím tak, jako dřív. Navíc i co se týče materiálů už mám jiné priority. Teď mi místo zlata spíš vyhovují šperky z chirurgické oceli. Pár pěkných doma mám, většinu tady odtud https://www.sperky-prsteny.cz/ocelove-sperky-s169CZ

 
Lucinka258
Lucinka258 - 11.8.2019 7:03

Mě by taky bavilo si šperky vyrábět. Alespoň bych je měla originální. Bohužel na to nemám čas a ani nejsem tak zručná. Šperky si kupuju většinou z https://www.marre.cz/ . Mají rozmanitý prodej šperků, takže jsem si tam pokaždé vybrala.

 
pavlinka14
pavlinka14 - 13.9.2018 22:50

Určitě tě někdy ráda podpořím, ale teď mi domů kurýrem dorazily nové stříbrné náušnice z https://www.sperkyleclay.cz/82-stribrne-nausnice , takže ty teď budu nosit ze všech nejvíc :-)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77231.
    Archiv anket.