Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Jak získat zpět zdravé řasy?

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Kosmetika, krása / Jak získat zpět zdravé řasy?
Založila AlenaP poslat vzkaz
Ahoj, poradíte mi, prosím? Chodím pravidelně každý týden plavat. pro fyzičku a uvolnění zad super, ale nějak mi asi chlor z bazénu zničil řasy... Mám je kraťoučké a zesláblé.Nemáte tipy, jak je zotavit?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Renata Cvrckova
Renata Cvrckova - 13.11.2018 13:10

Dobrý den, děkuji za super tipy a rady. Já si ted ještě objednala tabletk alavis, četla jsem tady o nich.

 
Ina21
Ina21 - 29.6.2015 8:35

Barca1988: AlenaP: Nedá mi to a musím Vám poděkovat! ;-) Po přečtení této konverzace sem si sérum objednala. Když je člověk zoufalý, tak zkusí uplně všechno, na co narazí. Vůbec nelituju, že jsem tak učinila! :-) V tom, jak žena vypadá, dělají řasy opravdu hodně. Sérum funguje báječně! A já se cítím skvěle, zase jako pořádná žena! :-)

 
AlenaP
AlenaP - 25.5.2015 10:26

Barca1988: Ahoj. Na stránky jsem se dívala a určitě taky zkusím. Děkuju. Ženy jsou s tím sérem podle ohlasů a díků spokojené, tak to by bylo, abych do toho taky nešla...

 
Barca1988
Barca1988 - 22.5.2015 16:16

Alenko, já jsem mívala problém se zesláblýma řasama taky, hlavně s lámavostí. Vypadaly jako opelichané. Teď je vyživuju speciálním sérem a jsou v lepší kondici :) Vypadají celkově líp a jsou delší :) Koupila jsem si je na revitalashczech.cz. Určitě doporučuju. :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55584.
Archiv anket.