Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

NE! nekvalitním hračkám z Číny

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Děti - zlatíčka i puberťáci / NE! nekvalitním hračkám z Číny
Založila JarmilaEs poslat vzkaz
A teď ten vzkaz. U nás doma jsme tyto hračky úplně vytěsnili. Možná si někdo poklepe na čelo, ale já to našemu dítěti rozhodně zakázala. Myslím, že je stále na rodičích, jak bude jejich výchova probíhat a pouze čas ukáže, jak byla výchova kvalitní. :) Já nedávno objevila krásné panneky a zvířátka. Jsou jako z jiného světa nebo z jiné doby :) Dali jim název Moje nejmilejší hračka a mají krásný web. Dělají hodně pro dětské domovy a když jsem to ukázala naší 7 leté Rozálce, byla nadšená. Dneska má svou, jak říká „kámošku“ Pepinu a nehne se od ní na krok. Po dlouhé době něco, co není blikající, hrající, umělé a ani z Číny. Prostě stručně něco, co pomáhá ve výchově a tvorbě vkusu. :)
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
valiska44
valiska44 - 30.12.2022 17:42

Jako z vlastní zkušenosti můžu říct, že v dnešní době musí být člověk při výběru hraček opravdu obezřetný. Já jsem třeba ale hrozně ráda, že teď zase nabývají na popularitě třeba dřevěné hračky nebo hračky z různých ekomateriálů. To je podle mě super. Pár takových mají například tady - https://agadikids.cz/

 
komunistka
komunistka - 25.9.2018 18:29

Je to česká kvalita.

 
Manjula
Manjula - 17.9.2018 18:54

Naše děti je dostaly od babičky a jsou spokojené.Hrají si na nich pokaždé,když příjdou k babičce.

 
jana22
jana22 - 11.9.2018 13:53

Já jsem také proti ,raději nakupuji českou výrobu. Zrovna nedávno jsem hledala to penove puzzle na zem a všude samá Čína. Ale nakonec po dlouhém hledání jsem našla i českého výrobce.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 23.11.2017 21:05

Ahojky! Já bych jen ráda řekla, že já jsem rozhodně proti Číně! Buď koupím kvalitní dárky nebo nekoupím nic, ale Čínu ozhodně ne a už vůbec ne žádnou náhražku!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57209.
Archiv anket.