Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

NE! nekvalitním hračkám z Číny

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Děti - zlatíčka i puberťáci / NE! nekvalitním hračkám z Číny
Založila JarmilaEs poslat vzkaz
A teď ten vzkaz. U nás doma jsme tyto hračky úplně vytěsnili. Možná si někdo poklepe na čelo, ale já to našemu dítěti rozhodně zakázala. Myslím, že je stále na rodičích, jak bude jejich výchova probíhat a pouze čas ukáže, jak byla výchova kvalitní. :) Já nedávno objevila krásné panneky a zvířátka. Jsou jako z jiného světa nebo z jiné doby :) Dali jim název Moje nejmilejší hračka a mají krásný web. Dělají hodně pro dětské domovy a když jsem to ukázala naší 7 leté Rozálce, byla nadšená. Dneska má svou, jak říká „kámošku“ Pepinu a nehne se od ní na krok. Po dlouhé době něco, co není blikající, hrající, umělé a ani z Číny. Prostě stručně něco, co pomáhá ve výchově a tvorbě vkusu. :)
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
komunistka
komunistka - 25.9.2018 18:29

Je to česká kvalita.

 
Manjula
Manjula - 17.9.2018 18:54

Naše děti je dostaly od babičky a jsou spokojené.Hrají si na nich pokaždé,když příjdou k babičce.

 
jana22
jana22 - 11.9.2018 13:53

Já jsem také proti ,raději nakupuji českou výrobu. Zrovna nedávno jsem hledala to penove puzzle na zem a všude samá Čína. Ale nakonec po dlouhém hledání jsem našla i českého výrobce.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 23.11.2017 21:05

Ahojky! Já bych jen ráda řekla, že já jsem rozhodně proti Číně! Buď koupím kvalitní dárky nebo nekoupím nic, ale Čínu ozhodně ne a už vůbec ne žádnou náhražku!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471648.
Archiv anket.