Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

dioptrické brýle

Založila Blankava poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Ivetak95
Ivetak95 - 19.8.2021 22:42

Ahoj, nosím brýle, měla jsem i oční čočky, ale přikláním se k brýlím, pouze na sport bych doporučila čočky. Také jsem vždy řešila cenu, jelikož se mi za brýle nechtělo dávat tisíce, doma jsem se podívala na internet a zjistila jsem, že ty samé se dají z https://www.hotovebryle.cz/ sehnat za pár stovek, tak jsem si je objednala a jsou super.

 
Ivulka456
Ivulka456 - 25.7.2017 15:34

Já jsem líná chodit do optiky a ráda si věci vyberu sama, takže si vyberu brýle ve své online optice, která má online zkoušeč, pomocí kterého vím, jestli mi brýle sedí.

 
Monika.L
Monika.L - 28.7.2016 8:55

Ahoj, já si zjednávám už jedině optika domů :) s dětmi bych to v optice nedávala, hlídat je a ještě si vybírat a komunikovat s optičkou...

 
MiladaK
MiladaK - 28.7.2016 8:43

objednávala jsem si optika domů. myslím, že je to dobrý nápad, vzhldem k tomu, že třeba moji prarodiče by se nikam už sami nedopravily... (optikdodomu.cz)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77474.
    Archiv anket.